ÇANAKKALE HABERLERİ

BAŞKAN YILDIZLAR "İKTİDAR MUHALEFETE KULAK VERMELİ"

baskan-yildizlar-iktidar-muhalefete-kulak-vermeli Yıldızlar, "iktidar sahipleri ekonomik problemlerin çözümü için muhalefetin önerdiği sözlere ve çözümlere bir an önce kulak açmalılar" dedi.

GELİBOLU'DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

geliboluda-intihar-girisimi Gelibolu da meydana gelen intihar girişiminde bir kişi ağır yaralandı.

CHP'Lİ ÖZGÜR CEYLAN GELİBOLU'DA STK’LARI ZİYARET ETTİ

chpli-ozgur-ceylan-geliboluda-stklari-ziyaret-etti CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Gelibolu’da sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

TKDK’DAN EZİNE GIDA OSB’YE ZİYARET

tkdkdan-ezine-gida-osbye-ziyaret Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Çanakkale İl Koordinatör Vekili Mahmut Uçar, 14 Ocak Perşembe günü Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (Ezine Gıda OSB) Müdürü Alper

İYİ PARTİLİ YILDIZLAR ÇANAKKALE’NİN SORUNLARINI SIRALADI

iyi-partili-yildizlar-canakkalenin-sorunlarini-siraladi İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, Çanakkale’nin önemine dikkat çekerek, yaşanan problemleri sıraladı.

GELİBOLU'YA DOĞAL GAZ İSTİYORUZ ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

geliboluya-dogal-gaz-istiyoruz-ziyaretleri-devam-ediyor Gelibolu'ya Doğal Gaz İstiyoruz Sivil İnisiyatifi heyeti tarafından yapılan ziyaretler devam ediyor.

CHP VE İYİ PARTİ’DEN ORTAK AÇIKLAMA

chp-ve-iyi-partiden-ortak-aciklama- CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ile İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz ortak

TKDK’DAN PANDEMİ SÜRECİNDE YENİ HİBE ÇAĞRISI

tkdkdan-pandemi-surecinde-yeni-hibe-cagrisi Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), 07 Ocak 2021 tarihinde IPARD II Programı 10. Başvuru Çağrı İlanına çıktı.

COVID SALGININDA 1.DÜNYA SAVAŞINDA ÖLEN HEMŞİREDEN DAHA FAZLASI ÖLDÜ

covid-salgininda-1dunya-savasinda-olen-hemsireden-daha-fazlasi-oldu CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya hemşirelerin sorunlarını sordu.

SEKTÖREL BAZLI TANITIM TOPLANTISI DÜZENLENDİ

sektorel-bazli-tanitim-toplantisi-duzenlendi Tarım ve Orman Bakanlığı, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü himayesinde, Tarım ve Kırsal Kalınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Çanakkale ve Balıkesir İl Koordinatörlükleri işbirliği ile çevrimiçi

ÖZGÜR CEYLAN; GÜNEY MARMARA YAĞMALAMA PLANINA START VERİLDİ

ozgur-ceylan-guney-marmara-yagmalama-planina-start-verildi CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Güney Marmara Yağma Planını Çevre Bakanına Sordu.

DARDANEL YENİ TESİS VE YATIRIMLARINI AÇIKLADI

dardanel-yeni-tesis-ve-yatirimlarini-acikladi Dardanel Önentaş Gıda Sanayi AŞ, Çanakkale ve Edirne yörelerinde yapacağı yeni yatırımlarına yönelik açıklamada bulundu.

ÖZGÜR CEYLAN CUMHURBAŞKANLIĞI BÜTÇESİNİ ELEŞTİRDİ

ozgur-ceylan-cumhurbaskanligi-butcesini-elestirdi Ceylan; "Bu bütçe lüksün ve şatafatın, uçan, kaçan, yüzen yazlık ve kışlık sarayların bütçesidir" dedi.

GESTAŞ GEMİ FİLOSUNU GENİŞLETİYOR

gestas-gemi-filosunu-genisletiyor Yaklaşık 2 ay önce 2 adet gemi almak için ihale açan Gestaş'ın 6 gemi satın aldığı açıklandı.

ÇANAKKALE 2021 BÜTÇESİ ONAYLANMADI

canakkale-2021-butcesi-onaylanmadi Çanakkale İl Genel Meclisindeki tüm üyelerin işbirliği ile hazırlanan ve 10 ilçe ile ilçelere bağlı köylere hizmet götürmek için hazırlanan 14 milyon liralık bütçe onay alamadı.

ÇANAKKALE TABİP ODASI PANDEMİ AÇIKLAMASI

canakkale-tabip-odasi-pandemi-aciklamasi Çanakkale Tabip Odası başkanlığı tarafından, pandemi süreciyle ilgili bir basın açıklaması yapıldı.

GESTAŞ GENEL MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN ÖZACAR'A ZİYARET

gestas-genel-mudurunden-baskan-ozacara-ziyaret Gestaş Genel Müdürü Mahir Sevinç, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar'ı makamında ziyaret etti.

MUHARREM ERKEK: "ÖĞRETMENLİK KARİYER MESLEĞİ OLMALIDIR"

muharrem-erkek-ogretmenlik-kariyer-meslegi-olmalidir CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir açıklama yayımladı.

ÇANAKKALE TABİP ODASI COVİD-19 MESLEK HASTALIĞI KABUL EDİLSİN

canakkale-tabip-odasi-covid-19-meslek-hastaligi-kabul-edilsin Çanakkale Tabip Odası Başkanlığı,"Bugün itibariyle ülkemizde 65 hekim, 145 sağlık çalışanı Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti".

MUHARREM ERKEK "DÜŞMANLARININ BİLE SAYGI DUYDUĞU ÖNDERİMİZİ ANIYORUZ"

muharrem-erkek-dusmanlarinin-bile-saygi-duydugu-onderimizi-aniyoruz CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82.Yıldönümünde bir mesaj yayınladı.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ