ÇANAKKALE HABERLERİ

OPET ARKEO-KÖY TEVFİKİYE 4.SANAT DÜNLERİ YAPILDI

opet-arkeo-koy-tevfikiye-4sanat-dunleri-yapildi OPET Arkeo-Köy Tevfikiye Sanat Günleri’nin dördüncüsüne ev sahipliği yaptı.

GELİBOLU'DA FERİBOT ÇİLESİ BİTECEK Mİ?

geliboluda-feribot-cilesi-bitecek-mi Çanakkale İl Özel İdaresi, Gelibolu Feribot İskelesi için borçlanma kararını gündemine aldı.

ATATÜRK, 104 YIL ÖNCE GELİBOLU YARIMADASI'NDA DOĞAN BİR ÖNDERDİR

ataturk-104-yil-once-gelibolu-yarimadasinda-dogan-bir-onderdir- Ulu önder Atatürk’ün Cumhurbaşkanı olarak Gelibolu’ya gelişinin 91.Yıldönümü Gelibolu Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen program ile kutlandı.

SU VE VİCDAN NÖBETİ 39'UNCU GÜNÜNDE

su-ve-vicdan-nobeti-39uncu-gununde Bugüne kadar neredeydiniz diyenlere cevaben; Çanakkale’de altın ve gümüş madenciliğine karşı verilen mücadele 10 yılı aşkın süredir devam etmektedir.

ÖZACAR "30 AĞUSTOS TARİHTE EŞİNE AZ RASTLANIR BİR KAHRAMANLIK DESTANIDIR"

ozacar-30-agustos-tarihte-esine-az-rastlanir-bir-kahramanlik-destanidir 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Bu büyük zaferin üzerimize yüklediği sorumlulukların bilincindeyiz. Saygın ve güçlü olmak 30 Ağustos ruhuna

ÖZGÜR CEYLAN; 30 AĞUSTOS, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN DOĞUM TARİHİDİR

ozgur-ceylan-30-agustos-turkiye-cumhuriyetinin-dogum-tarihidir CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Yüce Milletimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

10 AĞUSTOS, 30 AĞUSTOS ZAFERİNE GİDEN YOLDUR!

10-agustos-30-agustos-zaferine-giden-yoldur Özacar, "Her bir cephesi, eşsiz mücadelelere sahne olmuş, Çanakkale Savaşlarındaki Anafartalar Zaferi, 30 Ağustos Zaferi’ne giden bir yoldur" dedi.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ANAFARTALAR'DA TARİHİN AKIŞINI DEĞİŞTİRDİ

gazi-mustafa-kemal-anafartalarda-tarihin-akisini-degistirdi 30 Ağustos Zaferini müjdeleyen işaret fişeği, Anafartalar’da atıldı

CEYLAN; DOKTOR YETERSİZLİĞİNDE HASTALAR ÖLÜYOR MU?

ceylan-doktor-yetersizliginde-hastalar-oluyor-mu CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Biga Devlet Hastanesini gündeme getirdi.

ÇANAKKALE’DE YAŞANILAN ÇEVRE FELAKETİ İÇİN BİR KEZ DAHA UYARIYORUZ!

canakkalede-yasanilan-cevre-felaketi-icin-bir-kez-daha-uyariyoruz Çanakkale Tabip Odası olarak, Çanakkale ilinde uzun süredir yürütülmeye çalışılan altın madenciliği faaliyetlerini yakından ve kaygı ile izliyoruz.

CEYLAN: ÇANAKKALE’DE KADASTROSU YAPILMAMIŞ YERLER Mİ VAR?

ceylan-canakkalede-kadastrosu-yapilmamis-yerler-mi-var CHP Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale’nin kadastro problemini Meclis Gündemine taşıdı.

TROYA EFSANESİNİ SON TROYALILAR ANLATIYOR 'ANLAT TROYA'

troya-efsanesini-son-troyalilar-anlatiyor-anlat-troya Çanakkale Gelibolu Yarımadası’nda 13 yıldır yürüttüğü "Tarihe Saygı Projesi" ile bölgenin tarihine sahip çıkan OPET, 2018 Troya Yılı kapsamında geçtiğimiz yıl Tevfikiye Köyü’nü Arkeo-köy’e

CEYLAN: ÇANAKKALE’DE CEHENNEM ÇUKURLARI AÇILMAK İSTENİYOR

ceylan-canakkalede-cehennem-cukurlari-acilmak-isteniyor CHP’li Özgür Ceylan; Kaz Dağlarını koruma önergesi AKP ve MHP oyları ile reddedildi.

GESTAŞ'TAN ESNAFA % 15 İNDİRİM

gestastan-esnafa--15-indirim Esnafların araçları ile Gestaş'a bağlı arabalı vapurlar ile yapacakları boğaz geçişlerinde % 15 indirim uygulanacak.

EMEKLERİMİZE YAZIK OLDU!

emeklerimize-yazik-oldu Kavakköy Belediyespor Kulübü tarafından yapılan basın açıklamasında "Emeklerimize Yazık Oldu" denildi.

GELECEĞİN ŞAMPİYONLARI ÇANAKKALE’DE

gelecegin-sampiyonlari-canakkalede 1 - 7 Temmuz 2019 tarihleri arasında Çanakkale’de yapılacak olan Hentbol Çanakkale 2019 etkinlikleri; sosyal sorumluluk projesi ve profesyonel kamp şeklinde 2 grupta gerçekleştirilecek.

ÇANAKKALE İKİNCİ AMATÖR LİG 14.HAFTA SONU

canakkale-ikinci-amator-lig-14hafta-sonu Çanakkale İkinci Amatör Lig de sezonun son maçları oynandı.

ÇANAKKALE İKİNCİ AMATÖR LİG 14.HAFTA

canakkale-ikinci-amator-lig-14hafta Çanakkale İkinci Amatör Lig de sezon sona eriyor.

GELİBOLU 'KESİN KORUNACAK HASSAS ALAN' İLAN EDİLDİ

gelibolu-kesin-korunacak-hassas-alan-ilan-edildi Gelibolu, Cumhurbaşkanı kararıyla "kesin korunacak hassas alan" olarak tescil ve ilan edildi.

ÇANAKKALE İKİNCİ AMATÖR LİG 13.HAFTA SONU

canakkale-ikinci-amator-lig-13hafta-sonu Çanakkale İkinci Amatör Lig de 13.Hafta maçları oynandı.