ÇANAKKALE HABERLERİ

TKDK DESTEKLİ YENİ YATIRIMLAR İÇİN İMZALAR ATILIYOR

tkdk-destekli-yeni-yatirimlar-icin-imzalar-atiliyor Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Çanakkale İl Koordinatörlüğü ile 26 yatırımcı arasında koronavirüs tedbirlerine uyularak sözleşmeler imzalanıyor.

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ’NDE KAZDAĞLARI İÇİN ADALET

dunya-cevre-gununde-kazdaglari-icin-adalet Su ve Vicdan Nöbeti Koordinasyon Kurulu bir basın açıklaması yaptı.

GÜNEYLİSPOR SÜPER AMATÖR LİG DE

guneylispor-super-amator-lig-de Çanakkale Birinci Amatör Lig de 2019-2020 sezonunu şampiyon tamamlayan Güneylispor Süper Amatör Lige yükseldi.

ÖZGÜR CEYLAN COVİD-19 ÜNİTELERİNİ ZİYARET ETTİ

ozgur-ceylan-covid-19-unitelerini-ziyaret-etti CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Biga Devlet Hastanesini Ziyaret Etti.

EKOLOJİ BİRLİĞİ'NİN KAZDAĞLARI AÇIKLAMASI

ekoloji-birliginin-kazdaglari-aciklamasi Ekoloji Birliği; Açık mektubumuzdur, Alamos Gold Kazdağları’ndan tahliye edilsin!

TKDK’DAN YENİ HİBE ÇAĞRISI

tkdkdan-yeni-hibe-cagrisi Çanakkale’nin de arasında bulunduğu 42 ilde faaliyet gösteren TKDK, bu dönemde yapılacak yatırımlara 1.2 Milyar TL hibe desteği verecek.

ÖZGÜR CEYLAN 'YAŞASIN 1 MAYIS'

ozgur-ceylan-yasasin-1-mayis CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, "AKP ve ortağı sömürünün derinleşmesine hizmet ediyor".

'1 MAYIS ALIN TERİNİN BAHARI OLMALI'

1-mayis-alin-terinin-bahari-olmali CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

YENİCE ÇIRPILAR TERMİK SANTRALI ÇED OLUMLU KARARI İPTAL EDİLDİ

yenice-cirpilar-termik-santrali-ced-olumlu-karari-iptal-edildi TEMA Vakfı ve Kazdağı Doğal ve Kültürel Varlıkları Koruma Derneği adına yönetim kurulu başkanı Süheyla Doğan Ünal bir açıklama yaptı.

ÇANAKKALE BİR DİRİLİŞTİR

canakkale-bir-dirilistir CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale Kara Savaşlarının 105.Yıldönümünde bir açıklama yaptı.

KARA SAVAŞLARI BÜYÜK BİR KAHRAMANLIĞIN ÖRNEĞİDİR

kara-savaslari-buyuk-bir-kahramanligin-ornegidir CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Kara Savaşlarının 105. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YÖNELİK ŞİDDETİ DURDURUN

saglik-calisanlarina-yonelik-siddeti-durdurun Çanakkale Tabip Odası yönetim kurulu adına Dr. Eftal Yıldırım, sağlık çalışanlarına şiddet konusunda basın açıklaması yaptı.

COVID-19 SALGININI DURDURACAK, SAĞLIKTA ŞİDDETİ ORTADAN KALDIRACAĞIZ!

covid-19-salginini-durduracak-saglikta-siddeti-ortadan-kaldiracagiz Çanakkale Tabip Odası Başkanlığı bir basın açıklaması yaptı.

CHP’Lİ ÖZGÜR CEYLAN’DAN SARAYA COVİD-19 ELEŞTİRİSİ

chpli-ozgur-ceylandan-saraya-covid-19-elestirisi Özgür Ceylan, "Halka söylenen, virüs öldürmese de seni ben açlıktan öldürürüm".

GELİBOLU ÖZEL BAKIM MERKEZİ KARANTİNAYA ALINDI

gelibolu-ozel-bakim-merkezi-karantinaya-alindi 2012 yılı Ağustos ayında açılışı yapılan Gelibolu Özel Bakım Merkezi Koronavirüs Kovid-19 salgını nedeniyle karantinaya alındı.

İDA DAYANIŞMA DERNEĞİ'NDEN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI

ida-dayanisma-derneginden-koronavirus-aciklamasi İda Dayanışma Derneği Koronavirüs Covid-19 hakkında bir açıklama yaptı.

KORONA VİRÜS'ÜN ÇANAKKALE EKONOMİSİNE VERDİĞİ ZARAR

korona-virusun-canakkale-ekonomisine-verdigi-zarar CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Korona Virüsün Çanakkale ekonomisine getirdiği zararı açıkladı.

MUHARREM ERKEK’İN SOKAĞA ÇIKMA GENELGELERİ HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI

muharrem-erkekin-sokaga-cikma-genelgeleri-hakkinda-basin-aciklamasi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, sokağa çıkma genelgeleri hakkında bir basın açıklaması yaptı.

ÖZGÜR CEYLAN 'KAZ DAĞLARI YİNE RİSK ALTINDA'

ozgur-ceylan-kaz-daglari-yine-risk-altinda Sit kararı koruma amaçlı görünmüyor. Korona günlerinde su havzaları enerji şirketlerine açıldı.

COVID 19 SALGINI YAYILIYOR, KORUYUCU VE ÖNLEYİCİ ÖNLEMLERİ ARTIRMALIYIZ!

covid-19-salgini-yayiliyor-koruyucu-ve-onleyici-onlemleri-artirmaliyiz Çanakkale Tabip Odası Yönetim Kurulu, Covid-19 salgınıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ