ÖLÜ HABERLERİ

GELİBOLU FERİBOT TERMİNALİ İNŞAATI YENİDEN BAŞLIYOR

gelibolu-feribot-terminali-insaati-yeniden-basliyor Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından yapılması planlanan yeni Gelibolu Feribot Terminali’nde deniz taş dolgu ihalesi tamamlandı.

GELİBOLU'DA CUMA NAMAZLARI NAMAZGAH'TA KILINACAK

geliboluda-cuma-namazlari-namazgahta-kilinacak Gelibolu'da Cuma namazları 29 Mayıs Cuma gününden itibaren Fener mevkiinde bulunan Azepler Namazgahı'nda kılınacak.

GELİBOLU'DA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI KARARLARI

geliboluda-sokaga-cikma-kisitlamasi-kararlari Gelibolu İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle bazı kararlar alındı.

MUSTAFA ÖZACAR PANDEMİ SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ

mustafa-ozacar-pandemi-surecini-degerlendirdi Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, pandemi sürecini değerlendirdiği bir toplantı düzenledi.

ÖZACAR; MİLLİ MÜCADELENİN 101.YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

ozacar-milli-mucadelenin-101yildonumu-kutlu-olsun Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Bağımsızlık meşalesi sonsuza dek hiç sönmeyecek" dedi.

GELİBOLU BELEDİYESİ 'EVDE KAL, KİTAP OKU' ETKİNLİĞİ

gelibolu-belediyesi-evde-kal-kitap-oku-etkinligi Gelibolu Belediyesi salgın günlerinde evde kalanlara "Evde Kal, Kitap Oku" sloganıyla bir uygulama başlattı.

ANNELERİMİZ AİLELERİMİZİN YAPI TAŞIDIR!

annelerimiz-ailelerimizin-yapi-tasidir Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Dünyanın en eşsiz varlıkları annelerin en güzel gününü içten saygı ve sevgiyle kutluyorum" dedi.

ÖZACAR’IN '1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ' MESAJI

ozacarin-1-mayis-emek-ve-dayanisma-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" nedeniyle bir mesaj yayınladı.

YENİCE ÇIRPILAR TERMİK SANTRALI ÇED OLUMLU KARARI İPTAL EDİLDİ

yenice-cirpilar-termik-santrali-ced-olumlu-karari-iptal-edildi TEMA Vakfı ve Kazdağı Doğal ve Kültürel Varlıkları Koruma Derneği adına yönetim kurulu başkanı Süheyla Doğan Ünal bir açıklama yaptı.

ÇANAKKALE BİR DİRİLİŞTİR

canakkale-bir-dirilistir CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale Kara Savaşlarının 105.Yıldönümünde bir açıklama yaptı.

KARA SAVAŞLARI BÜYÜK BİR KAHRAMANLIĞIN ÖRNEĞİDİR

kara-savaslari-buyuk-bir-kahramanligin-ornegidir CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Kara Savaşlarının 105. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

GELİBOLU BELEDİYE BAŞKANI ÖZACAR’IN 23 NİSAN MESAJI

gelibolu-belediye-baskani-ozacarin-23-nisan-mesaji Özacar, "Milli egemenlik ve bu bayram hepimiz için anlamlı, kıymetli ve ilelebet korunacak değerlerdir" dedi.

RAMAZAN AYI YAKLAŞIYOR EZANLARA DİKKAT EDİLMELİ

ramazan-ayi-yaklasiyor-ezanlara-dikkat-edilmeli Ramazan ayına günler kala ezanların aynı anda okunmasına dikkat edilmeli.

GELİBOLU İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AÇIKLAMASI YETERSİZ

gelibolu-ilce-saglik-mudurlugu-aciklamasi-yetersiz Gelibolu İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama tartışmalara yol açtı.

ALAEDDİN KALFA MEZARLIĞI GİRİŞİ NEDEN KAPALI?

alaeddin-kalfa-mezarligi-girisi-neden-kapali Gelibolu Alaeddin Kalfa Mezarlığının girişi çekilen bariyer bandı ile kapatıldı.

GELİBOLU ÖZEL BAKIM MERKEZİ KARANTİNAYA ALINDI

gelibolu-ozel-bakim-merkezi-karantinaya-alindi 2012 yılı Ağustos ayında açılışı yapılan Gelibolu Özel Bakım Merkezi Koronavirüs Kovid-19 salgını nedeniyle karantinaya alındı.

BAŞKAN ÖZACAR SAHTE AÇIKLAMAYA TEPKİ GÖSTERDİ

baskan-ozacar-sahte-aciklamaya-tepki-gosterdi Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, adının kullanılarak, imzasının taklit edilerek, sosyal medyada yapılan asılsız paylaşıma tepki gösterdi ve bir açıklamada bulundu.

GELİBOLU DÜŞÜNCE PLATFORMU SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI

gelibolu-dusunce-platformu-saglik-calisanlarini-unutmadi Gelibolu Düşünce Platformu'ndan sağlık çalışanlarına tatlı ikramı yapıldı.

GELİBOLU DÜŞÜNCE PLATFORMU

gelibolu-dusunce-platformu Gelibolu Düşünce Platformu

'VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU' OLUŞTURULDU

vefa-sosyal-destek-grubu-olusturuldu Gelibolu'da sokağa çıkma yasağı uygulanan 65 yaş üzeri ve bağışıklık sistemi güçsüz, kronik rahatsızlığı olan ihtiyaç sahipleri için Vefa Sosyal Destek hattı oluşturuldu.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ