ÖZGÜR CEYLAN HABERLERİ

ÖZGÜR CEYLAN: ASTIM’A COVİD-19 BULAŞMIYOR MU?

ozgur-ceylan-astima-covid-19-bulasmiyor-mu CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Meclis Genel Kurulu’nda yaptığı açıklamada, Astım hastalığının kronik hastalıklar listesinden çıkarılmasını eleştirdi.

ÖZGÜR CEYLAN COVİD-19 ÜNİTELERİNİ ZİYARET ETTİ

ozgur-ceylan-covid-19-unitelerini-ziyaret-etti CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Biga Devlet Hastanesini Ziyaret Etti.

ÖZGÜR CEYLAN 'YAŞASIN 1 MAYIS'

ozgur-ceylan-yasasin-1-mayis CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, "AKP ve ortağı sömürünün derinleşmesine hizmet ediyor".

CHP’Lİ ÖZGÜR CEYLAN’DAN SARAYA COVİD-19 ELEŞTİRİSİ

chpli-ozgur-ceylandan-saraya-covid-19-elestirisi Özgür Ceylan, "Halka söylenen, virüs öldürmese de seni ben açlıktan öldürürüm".

KORONA VİRÜS'ÜN ÇANAKKALE EKONOMİSİNE VERDİĞİ ZARAR

korona-virusun-canakkale-ekonomisine-verdigi-zarar CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Korona Virüsün Çanakkale ekonomisine getirdiği zararı açıkladı.

ÖZGÜR CEYLAN 'KAZ DAĞLARI YİNE RİSK ALTINDA'

ozgur-ceylan-kaz-daglari-yine-risk-altinda Sit kararı koruma amaçlı görünmüyor. Korona günlerinde su havzaları enerji şirketlerine açıldı.

ÇANAKKALE, MİLLETÇE YENİDEN DOĞUŞUN BAŞLANGICIDIR

canakkale-milletce-yeniden-dogusun-baslangicidir Ceylan, "Çanakkale Zaferi dünya savaş tarihinde bir dönüm noktasının yaşandığı, güç dengeleri ve tarihin akışını değiştiren, kurtuluşun ilk meşalesinin tutuşturulduğu, bir ulusun diriliş

ESNAF AVM İLE MÜCADELE EDEMEZ DURUMDA

esnaf-avm-ile-mucadele-edemez-durumda CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Meclis Genel Kurulunda yaptığı açıklamada esnafın sorunlarını gündeme getirdi.

ÖZGÜR CEYLAN GELİBOLU KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ

ozgur-ceylan-gelibolu-koylerini-ziyaret-etti CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, krizlerin bedelini vatandaş ödüyor, gençler ödüyor, çiftçi ödüyor.

PRİAPOS ANTİK KENTİ YOK OLMAMALI

priapos-antik-kenti-yok-olmamali CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Meclis Genel Kurulunda Priapos Antik Kenti için açıklama yaptı.

DEPREME KARŞI ÇANAKKALE’DE NE YAPTINIZ?

depreme-karsi-canakkalede-ne-yaptiniz- CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale’nin yer ivmesi değerleri bakımından, deprem riski yüksek iller arasında olduğunu belirterek, depreme karşı yapılan hazırlıkların neler olduğunu sordu.

TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ DE ÇİFTÇİNİN SIRTINA BİNİYOR

tarim-kredi-kooperatifleri-de-ciftcinin-sirtina-biniyor CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, üretmekten başka gayesi olmayan çiftçinin ekonomik sıkıntılar nedeniyle ilaç ve gübre kullanamaz durumda olduğunu ifade etti.

ÖZGÜR CEYLAN; AĞAÇ KESİMLERİNİ SORDU

ozgur-ceylan-agac-kesimlerini-sordu CHP Milletvekili Özgür Ceylan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Çanakkale’nin çeşitli bölgelerinde yapılan ağaç kesimlerini sordu.

ÖZGÜR CEYLAN; BİR BİGALI OLARAK ESEFLE KINIYORUM

ozgur-ceylan-bir-bigali-olarak-esefle-kiniyorum CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Şevki Yılmaz’a tepki göstererek, "Bu şahsın Biga’ya davet edilmesini bir Bigalı olarak esefle kınıyorum" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN'DAN HALKA ÇAĞRI

ozgur-ceylandan-halka-cagri Ceylan; "sabırlı olun, inancınızı kaybetmeyin, saray rejimi için yolun sonu görüldü" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN: VİCDANLARINA SESLENDİK AMA DİNLEMEDİLER!

ozgur-ceylan-vicdanlarina-seslendik-ama-dinlemediler CHP Çanakkale Milletvekili Ceylan, termik santrallerin çevreyi kirleten bacalarına filtre takılma zorunluluğunun 2,5 yıl daha ertelenmesine ilişkin Meclis Genel Kurulu ve Plan ve Bütçe Komisyonunda bir konuşma

ÖZGÜR CEYLAN: BU İLK DEĞİL BAKAN ARTIK GEREĞİNİ YAPMALI

ozgur-ceylan-bu-ilk-degil-bakan-artik-geregini-yapmali CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, 10 Kasım için "Bayram günü" ifadesini kullananlara set tepki gösterdi.

CUMHURİYET BAYRAMI’NIN 96. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

cumhuriyet-bayraminin-96-yil-donumu-kutlu-olsun CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınladı.

ÖZGÜR CEYLAN: ÇANAKKALE TERMİK ÇÖPLÜĞÜ OLMAYACAK

ozgur-ceylan-canakkale-termik-coplugu-olmayacak CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çırpılar Köyü ÇED eylemine destek verdi.

ÇANAKKALE'NİN TAPUSUZ KÖYÜ ADATEPE

canakkalenin-tapusuz-koyu-adatepe CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Adatepe’nin bitmeyen tapu çilesine el attı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ