ÖZGÜR CEYLAN HABERLERİ

ÖZGÜR CEYLAN: BU İLK DEĞİL BAKAN ARTIK GEREĞİNİ YAPMALI

ozgur-ceylan-bu-ilk-degil-bakan-artik-geregini-yapmali CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, 10 Kasım için "Bayram günü" ifadesini kullananlara set tepki gösterdi.

CUMHURİYET BAYRAMI’NIN 96. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

cumhuriyet-bayraminin-96-yil-donumu-kutlu-olsun CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınladı.

ÖZGÜR CEYLAN: ÇANAKKALE TERMİK ÇÖPLÜĞÜ OLMAYACAK

ozgur-ceylan-canakkale-termik-coplugu-olmayacak CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çırpılar Köyü ÇED eylemine destek verdi.

ÇANAKKALE'NİN TAPUSUZ KÖYÜ ADATEPE

canakkalenin-tapusuz-koyu-adatepe CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Adatepe’nin bitmeyen tapu çilesine el attı.

ÖZGÜR CEYLAN’DAN KİLİTBAHİR ÖNERGESİ

ozgur-ceylandan-kilitbahir-onergesi CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Kilitbahir’i meclise taşıdı.

ÖZGÜR CEYLAN’DAN KIZILAY İDDİALARI

ozgur-ceylandan-kizilay-iddialari Önce yönetimi ele geçirdiler, iddia ediyorum şimdi içini boşaltacaklar.

ÖZGÜR CEYLAN’DAN "19 EYLÜL ŞEHİTLER VE GAZİLER GÜNÜ" MESAJI

ozgur-ceylandan-19-eylul-sehitler-ve-gaziler-gunu-mesaji Ceylan, 19 Eylül'de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e "Mareşal" rütbesi ve "Gazi" unvanı verilişi vesilesiyle tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha şükran ve minnetle anıyoruz" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN: DAYANIŞMA İLE YAŞAYABİLEN ESNAFIMIZA BAKANLIK KURULMALI

ozgur-ceylan-dayanisma-ile-yasayabilen-esnafimiza-bakanlik-kurulmali CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan "Ahilik Haftası"nda konuştu.

ÖZGÜR CEYLAN; 30 AĞUSTOS, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN DOĞUM TARİHİDİR

ozgur-ceylan-30-agustos-turkiye-cumhuriyetinin-dogum-tarihidir CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Yüce Milletimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

CEYLAN; 17 YILIN SONUNDA ÜLKEYİ GETİRDİKLERİ YER UÇURUMUN KENARIDIR

ceylan-17-yilin-sonunda-ulkeyi-getirdikleri-yer-ucurumun-kenaridir Özgür Ceylan; "Kimse kusura bakmasın, Bop Eş Başlanlığıyla övünenlerden ve onun sözcülerinden milliyetçilik dersi almayız."

CEYLAN; CEO PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAR DİYOR!

ceylan-ceo-parayi-veren-dudugu-calar-diyor CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Kazdağları’nda yaşanan katliamın birincil sorumlularından Alamos şirketinin CEO’sunun yaptığı açıklamanın ibret verici olduğunu belirtti.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ANAFARTALAR'DA TARİHİN AKIŞINI DEĞİŞTİRDİ

gazi-mustafa-kemal-anafartalarda-tarihin-akisini-degistirdi 30 Ağustos Zaferini müjdeleyen işaret fişeği, Anafartalar’da atıldı

CEYLAN; DOKTOR YETERSİZLİĞİNDE HASTALAR ÖLÜYOR MU?

ceylan-doktor-yetersizliginde-hastalar-oluyor-mu CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Biga Devlet Hastanesini gündeme getirdi.

CEYLAN: ÇANAKKALE’DE KADASTROSU YAPILMAMIŞ YERLER Mİ VAR?

ceylan-canakkalede-kadastrosu-yapilmamis-yerler-mi-var CHP Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale’nin kadastro problemini Meclis Gündemine taşıdı.

CEYLAN: ÇANAKKALE’DE CEHENNEM ÇUKURLARI AÇILMAK İSTENİYOR

ceylan-canakkalede-cehennem-cukurlari-acilmak-isteniyor CHP’li Özgür Ceylan; Kaz Dağlarını koruma önergesi AKP ve MHP oyları ile reddedildi.

CEYLAN "İDARENİN ESASI LİYAKAT OLMALIDIR"

ceylan-idarenin-esasi-liyakat-olmalidir CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan'dan Biga Belediyesi'nde mobbing iddiası.

ÖZGÜR CEYLAN: PAROLA "HAK HUKUK VE ADALET"

ozgur-ceylan-parola-hak-hukuk-ve-adalet Ceylan; Demokrasi, İnsan Hakları, Adalet ve Cumhuriyet değerlerimize sahip çıkılması konusunda toplumsal duyarlılığın yükseldiği bir süreçten geçiyoruz.

ÖZGÜR CEYLAN'IN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

ozgur-ceylanin-engelliler-haftasi-mesaji Ceylan; "Engelli yurttaşlarımızın sorunları toplumun bütününün sorunudur ve ancak el birliği ile çözülebilir" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN'IN "1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI" MESAJI

ozgur-ceylanin-1-mayis-isci-bayrami-mesaji Ceylan, "AKP sınırsız sömürü düzeni için çalışmaktadır" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN "ÇOMÜ AİLE ÜNİVERSİTESİ Mİ?"

ozgur-ceylan-comu-aile-universitesi-mi- CHP Çanakkale Milletvekili Ceylan, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un yanıtlaması için Meclis Başkanlığı’na önerge verdi.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ