ÖZGÜR CEYLAN HABERLERİ

ÖZGÜR CEYLAN: CUMHURİYET EN BÜYÜK BAYRAMIMIZDIR!

ozgur-ceylan-cumhuriyet-en-buyuk-bayramimizdir CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Cumhuriyet Bayramımızın 97.Yıldönümü kutlu olsun.

RAKAMLARLA OYNAMAKTAN VAZGEÇİN

rakamlarla-oynamaktan-vazgecin CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan Gıda, Tarım ve Orman Alanında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Teklifi üzerine TBMM Genel Kurulu’nda bir konuşma yaptı.

BARAJ BİTTİ SULAMA HATTI 8 YILDIR YOK!

baraj-bitti-sulama-hatti-8-yildir-yok Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Gelibolu yarımadasında tarımsal sulamayla ilgili üreticinin yaşadığı sorunları TBMM Genel Kurulu’nda dile getirdi.

ÖZGÜR CEYLAN CHP'NİN 97'NCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

ozgur-ceylan-chpnin-97nci-kurulus-yildonumu-mesaji Türk siyasi tarihinin en önemli gelişmelerine öncülük eden Cumhuriyet Halk Partisi’nin 97.Kuruluş Yıldönümünü partililerimizle birlikte kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz.

CEYLAN: EKONOMİK KRİZ TRAFİĞİ Mİ VURDU?

ceylan-ekonomik-kriz-trafigi-mi-vurdu CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, İçişleri Bakanına trafik cezalarını sordu.

ÖZGÜR CEYLAN'IN 10 AĞUSTOS ANAFARTALAR ZAFERİ MESAJI

ozgur-ceylanin-10-agustos-anafartalar-zaferi-mesaji Ceylan; Kurucu Önderimiz Anafartalar’da Cumhuriyete Giden Yolu Açtı.

GELİBOLU İÇİN 'TÜM ZARARLAR KARŞILANMALI'

gelibolu-icin-tum-zararlar-karsilanmali CHP Çanakkale Milletvekilli Özgür Ceylan, yangın bölgesini ziyaret etti.

EMEKLİ OLABİLEN ÜCRETLİ ÖĞRETMEN VAR MI?

emekli-olabilen-ucretli-ogretmen-var-mi Özgür Ceylan, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan ücretli öğretmenlerin kadrolu olarak atanmalarına yönelik herhangi bir çalışma olup olmadığı hakkında bilgi istedi.

GELİBOLU İÇİN 'TÜM ZARARLAR KARŞILANSIN' TEKLİFİ

gelibolu-icin-tum-zararlar-karsilansin-teklifi CHP Çanakkale Milletvekilleri Muharrem Erkek ile Özgür Ceylan, tarım sigortası olsun olmasın tüm üreticilerin zararlarının karşılanması için kanun teklifi verdi.

ÖZGÜR CEYLAN: YANGIN ALANI AFET BÖLGESİ İLAN EDİLSİN

ozgur-ceylan-yangin-alani-afet-bolgesi-ilan-edilsin Özgür Ceylan, "Bu köylerimiz derhâl afet bölgesi ilan edilerek zararları devlet tarafından karşılanmalıdır" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN: VAKIF VE CEMAATLER PARALEL BAKANLIK OLMUŞ

ozgur-ceylan-vakif-ve-cemaatler-paralel-bakanlik-olmus Özgür Ceylan, "Anayasa ve Danıştay kararlarına aykırı olmasına rağmen MEB ısrarla vakıf ve cemaatlerle protokoller imzalamış, eğitimin her kademesinde bu vakıf ve cemaatler paralel bir bakanlığa

ÖZGÜR CEYLAN: SIĞIRCIK VE BOZLAR AFET BÖLGESİ İLAN EDİLSİN

ozgur-ceylan-sigircik-ve-bozlar-afet-bolgesi-ilan-edilsin CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Biga’ya bağlı Bozlar ve Sığırcık köylerinde meydana gelen şiddetli dolu yağışı sonrası Meclis Genel Kurulu’nda bir açıklama yaptı.

ÖZGÜR CEYLAN: ASTIM’A COVİD-19 BULAŞMIYOR MU?

ozgur-ceylan-astima-covid-19-bulasmiyor-mu CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Meclis Genel Kurulu’nda yaptığı açıklamada, Astım hastalığının kronik hastalıklar listesinden çıkarılmasını eleştirdi.

ÖZGÜR CEYLAN COVİD-19 ÜNİTELERİNİ ZİYARET ETTİ

ozgur-ceylan-covid-19-unitelerini-ziyaret-etti CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Biga Devlet Hastanesini Ziyaret Etti.

ÖZGÜR CEYLAN 'YAŞASIN 1 MAYIS'

ozgur-ceylan-yasasin-1-mayis CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, "AKP ve ortağı sömürünün derinleşmesine hizmet ediyor".

CHP’Lİ ÖZGÜR CEYLAN’DAN SARAYA COVİD-19 ELEŞTİRİSİ

chpli-ozgur-ceylandan-saraya-covid-19-elestirisi Özgür Ceylan, "Halka söylenen, virüs öldürmese de seni ben açlıktan öldürürüm".

KORONA VİRÜS'ÜN ÇANAKKALE EKONOMİSİNE VERDİĞİ ZARAR

korona-virusun-canakkale-ekonomisine-verdigi-zarar CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Korona Virüsün Çanakkale ekonomisine getirdiği zararı açıkladı.

ÖZGÜR CEYLAN 'KAZ DAĞLARI YİNE RİSK ALTINDA'

ozgur-ceylan-kaz-daglari-yine-risk-altinda Sit kararı koruma amaçlı görünmüyor. Korona günlerinde su havzaları enerji şirketlerine açıldı.

ÇANAKKALE, MİLLETÇE YENİDEN DOĞUŞUN BAŞLANGICIDIR

canakkale-milletce-yeniden-dogusun-baslangicidir Ceylan, "Çanakkale Zaferi dünya savaş tarihinde bir dönüm noktasının yaşandığı, güç dengeleri ve tarihin akışını değiştiren, kurtuluşun ilk meşalesinin tutuşturulduğu, bir ulusun diriliş

ESNAF AVM İLE MÜCADELE EDEMEZ DURUMDA

esnaf-avm-ile-mucadele-edemez-durumda CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Meclis Genel Kurulunda yaptığı açıklamada esnafın sorunlarını gündeme getirdi.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ