AJANS PRESS HABERLERİ

YILIN İLK ÇEYREĞİNDE EN ÇOK BU TELEVİZYON DİZİLERİ KONUŞULDU

yilin-ilk-ceyreginde-en-cok-bu-televizyon-dizileri-konusuldu Televizyon ekranlarında yılın ilk çeyrek raporu belli oldu.

GEÇEN YIL GÜNLÜK ORTALAMA 3 SAAT 34 DAKİKA TELEVİZYON İZLEDİK

gecen-yil-gunluk-ortalama-3-saat-34-dakika-televizyon-izledik Dünyada yaşanan dijitalleşme ile birlikte televizyon izleme oranları da düşerken, geçen yıl günde 3 saat 34 dakika televizyon izlediğimiz ortaya çıktı.

AJANS PRESS YENİ ÜRÜNÜ DESİFREN.COM’U KULLANIMA SUNDU

ajans-press-yeni-urunu-desifrencomu-kullanima-sundu Medya takip kurumu Ajans Press, yaklaşık 9 yıllık AR-GE çalışmasının bir ürünü olan, sesi metni çevirme programı desifren.com’u resmen kullanıma sundu.

GÜNDE 2 SAAT 48 DAKİKAMIZ SOSYAL MEDYADA GEÇİYOR

gunde-2-saat-48-dakikamiz-sosyal-medyada-geciyor 2018 yılında hangi ülkenin sosyal medyada ne kadar vakit harcadığına yönelik veriler açıklandı.

TÜRKİYE İNTERNET HIZINDA 91’İNCİ SIRADA

turkiye-internet-hizinda-91inci-sirada 200 ülkede 160 milyondan fazla bağlantı test edilerek hazırlanan rapora göre, dünyanın en hızlı interneti 60,39 Mbit/sn ile Singapur’da.

YAPAY ZEKAYA UZANAN TELEKOMÜNİKASYON YOLCULUĞU

yapay-zekaya-uzanan-telekomunikasyon-yolculugu 17 Mayıs "Dünya Telekomünisyon Günü", bu yıl temasını "Herkes İçin Bilişim ve Telekomünikasyon: Dijital Sınırları Aşmak İçin İnsanı Güçlendirme" olarak değiştirildi.

TELEVİZYON TAKİBİNDE YAPAY ZEKA DÖNEMİ

televizyon-takibinde-yapay-zeka-donemi Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, teknolojik yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.

MOON LIFE DERGİSİ’NDEN AJANS PRESS’E BÜYÜK ÖDÜL

moon-life-dergisinden-ajans-presse-buyuk-odul Ödül törenine siyaset ve spor dünyasının yanı sıra cemiyet hayatından da ünlü isimler katıldı.

AJANS PRESS GROUP DİJİTAL TAKİBE YENİ BİR BOYUT KAZANDIRIYOR

ajans-press-group-dijital-takibe-yeni-bir-boyut-kazandiriyor Ajans Press Group teknolojik yatırımlarını sürdürüyor.

TÜRKİYE TARİHİNİN EN ÇOK KONUŞULAN OLAYI; 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ

turkiye-tarihinin-en-cok-konusulan-olayi-15-temmuz-darbe-girisimi 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü, çeşitli etkinliklerle anılmaya devam ediyor.

İHTİYACINIZ OLAN TÜM HİZMETLER BU ÇATI ALTINDA

ihtiyaciniz-olan-tum-hizmetler-bu-cati-altinda- Ajans Press Group, sektöre entegre olan hizmetlerini tek bir paket halinde sunarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

İLK 100 GÜNDE 106 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ

ilk-100-gunde-106-kadin-olduruldu Türkiye’de kadına yönelik şiddet ve kadın cinayetleri tablosu giderek ağırlaşıyor.

SAATTE 73 OTOMOBİL İHRAÇ EDİLİYOR

saatte-73-otomobil-ihrac-ediliyor Otomotiv sektörünün dev markalarına ev sahipliği yapan Bursa’da yılın ilk çeyreğinde saatte 88 adet otomobil üretildi.

TELEVİZYON İZLEME REKORU KIRDIK

televizyon-izleme-rekoru-kirdik Yapılan araştırmaya göre, Türkiye dünya genelinde günlük televizyon izleme oranlarında 330 dakika ile dünya rekoru kırdı.

TÜRKİYE YILDA 34 SAATİNİ TRAFİKTE GEÇİRİYOR

turkiye-yilda-34-saatini-trafikte-geciriyor Türkiye, dünyada ortalama trafik sıkışıklığının en yoğun olduğu ilk 10 ülke arasında yer aldı.

TEKNOLOJİK GELİŞMELER HASTALIKLARA DAVETİYE ÇIKARIYOR

teknolojik-gelismeler-hastaliklara-davetiye-cikariyor Online mecranın bilinçsizce kullanılması bireylerde "e-hastalık" olarak nitelendirilen çeşitli rahatsızlıklara neden oluyor.

DÜNYANIN YÜZDE 5’İ DEPRESYONDA

dunyanin-yuzde-5i-depresyonda Dünyada depresyona yakalanan insanların sayısı hızla artıyor.

AVRUPA’NIN HAVASI EN KİRLİ 10 ŞEHRİNDEN 8’İ TÜRKİYE’DE

avrupanin-havasi-en-kirli-10-sehrinden-8i-turkiyede Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre Avrupa’da en kirli havaya sahip 10 şehrin 8’i Türkiye’de yer aldı.

AJANS PRESS GROUP’TAN BİR İLK DAHA

ajans-press-grouptan-bir-ilk-daha Medya takibinin öncü kuruluşları arasında yer alan Ajans Press ve PRNet konuşmaları text’e çeviren programı devreye aldı.

SON 10 YILDA 257 MİLYAR LİRA HAVAYA GİTTİ

son-10-yilda-257-milyar-lira-havaya-gitti Türkiye’de son on yılda (2006-2015) sigaraya harcanan para dudak uçuklattı.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ