CHP HABERLERİ

MUHARREM ERKEK 'MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, SONSUZLUKTUR!'

muharrem-erkek-mustafa-kemal-ataturk-sonsuzluktur Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 81.Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MUHARREM ERKEK: 'CUMHURİYET, EN KIYMETLİ HAZİNEMİZDİR!'

muharrem-erkek-cumhuriyet-en-kiymetli-hazinemizdir CHP Hukuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Cumhuriyetin 96. yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

CHP VE İYİ PARTİ HEYETLERİ BİR ARAYA GELDİ

chp-ve-iyi-parti-heyetleri-bir-araya-geldi CHP ve İYİ Parti heyetleri İYİ Parti Genel Merkezinde bir araya geldi.

ÖZGÜR CEYLAN: DAYANIŞMA İLE YAŞAYABİLEN ESNAFIMIZA BAKANLIK KURULMALI

ozgur-ceylan-dayanisma-ile-yasayabilen-esnafimiza-bakanlik-kurulmali CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan "Ahilik Haftası"nda konuştu.

CEYLAN; DOKTOR YETERSİZLİĞİNDE HASTALAR ÖLÜYOR MU?

ceylan-doktor-yetersizliginde-hastalar-oluyor-mu CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Biga Devlet Hastanesini gündeme getirdi.

CEYLAN: ÇANAKKALE’DE KADASTROSU YAPILMAMIŞ YERLER Mİ VAR?

ceylan-canakkalede-kadastrosu-yapilmamis-yerler-mi-var CHP Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale’nin kadastro problemini Meclis Gündemine taşıdı.

CEYLAN: ÇANAKKALE’DE CEHENNEM ÇUKURLARI AÇILMAK İSTENİYOR

ceylan-canakkalede-cehennem-cukurlari-acilmak-isteniyor CHP’li Özgür Ceylan; Kaz Dağlarını koruma önergesi AKP ve MHP oyları ile reddedildi.

CHP'DEN YSK'YA TEPKİ "17 GÜN UĞRAŞMIŞLAR, OLMAMIŞ"

chpden-yskya-tepki-17-gun-ugrasmislar-olmamis CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, YSK'nin İstanbul seçimine dair gerekçeli kararını değerlendirdi.

CHP'Lİ ERKEK: “100 YIL ÖNCEKİ GİBİ AYNI İNANÇ VE HEYECANLA"

-chpli-erkek-100-yil-onceki-gibi-ayni-inanc-ve-heyecanla Muharrem Erkek; "Vapurdan inenlerin Samsun topraklarına attıkları ilk adım, kurtuluşun ve kuruluşun da ilk adımıydı" dedi.

CHP GENÇLİK KOLLARININ ANNELER GÜNÜ ZİYARETLERİ

chp-genclik-kollarinin-anneler-gunu-ziyaretleri CHP Gelibolu Gençlik Kolları üyeleri anneler gününde şehit annelerini ziyaret ettiler.

CHP'DEN YSK'YA "CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ" YENİLENSİN BAŞVURUSU

chpden-yskya-cumhurbaskanligi-secimi-yenilensin-basvurusu CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, YSK'ya yaptığı itirazla 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçiminin de yenilenmesini talep etti.

CHP GENÇLİK KOLLARI ÇOCUKLAR İÇİN EL ELE VERDİ

chp-genclik-kollari-cocuklar-icin-el-ele-verdi CHP Gelibolu Gençlik Kolları Başkanı Uğur Papatya ve gençlik kolları üyeleri bir okulun onarımı yaptılar.

AK PARTİ’NİN AÇIKLAMALARI DA İTİRAZLARI VE BAVULLARI GİBİ BOMBOŞTUR!

ak-partinin-aciklamalari-da-itirazlari-ve-bavullari-gibi-bombostur CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek açıklamalarda bulundu.

CHP’Lİ ERKEK: "ÖRGÜTLÜ MÜCADELE GÜÇLENDİRİR"

chpli-erkek-orgutlu-mucadele-guclendirir CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle açıklamalarda bulundu.

CHP'Lİ ÖZGÜR CEYLAN’IN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

chpli-ozgur-ceylanin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan 1920, demokratik, laik ve bağımsız Türk Devleti’nin temellerinin atıldığı ve halkın kendi geleceğine sahip çıktığı gündür.

CHP’Lİ ERKEK: “EGEMENLİK SARAY DUVARLARI ARASINA HAPSOLAMAZ”

chpli-erkek-egemenlik-saray-duvarlari-arasina-hapsolamaz CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

CEYLAN’DAN "KIZILAY ARPALIĞA MI ÇEVRİLDİ?" SORULARI

ceylandan-kizilay-arpaliga-mi-cevrildi-sorulari- CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Türk Kızılay’ını meclis gündemine taşıdı.

ÖZACAR MAZBATASINI ALDI

ozacar-mazbatasini-aldi Gelibolu Belediye Başkanlığını 3'ncü kez kazanan Mustafa Özacar mazbatasını alarak göreve başladı.

GELİBOLU 'Bİ DAHA ÖZACAR' DEDİ

gelibolu-bi-daha-ozacar-dedi Mustafa Özacar, "Gelibolu halkı onurlu insanlardır. Sizler bizi öyle bir makama oturttunuzki, şimdi on yılda çalıştığımızın daha fazlasını çalışacağız" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN’DAN ADAYLARA TAM DESTEK

ozgur-ceylandan-adaylara-tam-destek CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, 31 Mart yerel seçimlerine günler kala, adaylara destek için sürdürdüğü çalışmalara hız verdi.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ