CHP HABERLERİ

MUHARREM ERKEK: BİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜZ!

muharrem-erkek-biz-mustafa-kemal-ataturkuz CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Cumhuriyetin 97.Yılıyla ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.

ÖZACAR’DAN 9 EYLÜL MESAJI

ozacardan-9-eylul-mesaji Özacar, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı kurtuluş mücadelesi destanının zirvesi olan 9 Eylül kutlu olsun" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN CHP'NİN 97'NCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

ozgur-ceylan-chpnin-97nci-kurulus-yildonumu-mesaji Türk siyasi tarihinin en önemli gelişmelerine öncülük eden Cumhuriyet Halk Partisi’nin 97.Kuruluş Yıldönümünü partililerimizle birlikte kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz.

CHP 97’NCİ YAŞ GÜNÜNÜ KUTLUYOR

chp-97nci-yas-gununu-kutluyor Köklerini Kuva-i Milliye’den alan kuruluşun ve kurtuluşun partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), kuruluşunun 97.yıldönümünü kutluyor.

ERKEK 'YENİ GÖREVİMİZ, CUMHURİYETİMİZİ DEMOKRASİ İLE TAÇLANDIRMAK'

erkek-yeni-gorevimiz-cumhuriyetimizi-demokrasi-ile-taclandirmak CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Partisinin kuruluş yıldönümü için bir mesaj yayınladı.

GELİBOLU'DA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI

geliboluda-30-agustos-zafer-bayrami-kutlamasi Gelibolu'da düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı töreni üç partinin ilçe başkanlarınca Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başladı.

GELİBOLU İÇİN 'TÜM ZARARLAR KARŞILANSIN' TEKLİFİ

gelibolu-icin-tum-zararlar-karsilansin-teklifi CHP Çanakkale Milletvekilleri Muharrem Erkek ile Özgür Ceylan, tarım sigortası olsun olmasın tüm üreticilerin zararlarının karşılanması için kanun teklifi verdi.

MUHARREM ERKEK 'AVUKATLAR SUSARSA VATANDAŞ NEFES ALAMAZ'

muharrem-erkek-avukatlar-susarsa-vatandas-nefes-alamaz CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek basın açıklaması yaptı.

ÖZGÜR CEYLAN 'YAŞASIN 1 MAYIS'

ozgur-ceylan-yasasin-1-mayis CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, "AKP ve ortağı sömürünün derinleşmesine hizmet ediyor".

CHP’Lİ ÖZGÜR CEYLAN’DAN SARAYA COVİD-19 ELEŞTİRİSİ

chpli-ozgur-ceylandan-saraya-covid-19-elestirisi Özgür Ceylan, "Halka söylenen, virüs öldürmese de seni ben açlıktan öldürürüm".

MUHARREM ERKEK: 18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ AÇIKLAMASI

muharrem-erkek-18-mart-canakkale-deniz-zaferi-aciklamasi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ile ilgili basın açıklaması yaptı.

CHP'Lİ GENÇLERDEN YAŞLILARA YARDIM

chpli-genclerden-yaslilara-yardim--- Gelibolu CHP Gençlik Kolları, Gelibolu’da yaşayan 65 yaş üstü kronik rahatsızlığı bulunan yaşlılar için yardım hattı açtı.

CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİNDEN ORTAK AÇIKLAMA

chp-canakkale-milletvekillerinden-ortak-aciklama CHP Çanakkale Milletvekilleri Muharrem Erkek ve Özgür Ceylan ortak basın açıklaması yaptılar.

KADINLAR NE KADAR ÖZGÜRSE TÜRKİYE DE O KADAR ÖZGÜRDÜR!

kadinlar-ne-kadar-ozgurse-turkiye-de-o-kadar-ozgurdur CHP Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Parlak, "Aydınlık bir Türkiye için en büyük umudumuz olan, ülkemizin yarınlarına ışık tutacak kadınlarımızın, şiddete maruz kalmamaları ve haklı çabalarının

CHP'DE UĞUR PAPATYA YENİDEN BAŞKAN

chpde-ugur-papatya-yeniden-baskan 16 Şubat 2020 pazar günü iş adamları derneği lokalinde yapılan Chp Gençlik Kolları olağan kongresinde Uğur Papatya güven tazeledi.

CHP GELİBOLU İLÇE BAŞKANI PARLAK’TAN GÜNEŞHAN’A DESTEK

chp-gelibolu-ilce-baskani-parlaktan-guneshana-destek Parlak, "İki yıldır uyumlu bir çalışma içerisinde olduğumuz mevcut il başkanımız sayın Güneşhan ile yeni dönemde de birlikte yürümekten mutluluk duyacağız" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN: VİCDANLARINA SESLENDİK AMA DİNLEMEDİLER!

ozgur-ceylan-vicdanlarina-seslendik-ama-dinlemediler CHP Çanakkale Milletvekili Ceylan, termik santrallerin çevreyi kirleten bacalarına filtre takılma zorunluluğunun 2,5 yıl daha ertelenmesine ilişkin Meclis Genel Kurulu ve Plan ve Bütçe Komisyonunda bir konuşma

MUHARREM ERKEK 'MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, SONSUZLUKTUR!'

muharrem-erkek-mustafa-kemal-ataturk-sonsuzluktur Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 81.Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MUHARREM ERKEK: 'CUMHURİYET, EN KIYMETLİ HAZİNEMİZDİR!'

muharrem-erkek-cumhuriyet-en-kiymetli-hazinemizdir CHP Hukuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Cumhuriyetin 96. yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

CHP VE İYİ PARTİ HEYETLERİ BİR ARAYA GELDİ

chp-ve-iyi-parti-heyetleri-bir-araya-geldi CHP ve İYİ Parti heyetleri İYİ Parti Genel Merkezinde bir araya geldi.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ