CHP HABERLERİ

GELİBOLU İÇİN 'TÜM ZARARLAR KARŞILANSIN' TEKLİFİ

gelibolu-icin-tum-zararlar-karsilansin-teklifi CHP Çanakkale Milletvekilleri Muharrem Erkek ile Özgür Ceylan, tarım sigortası olsun olmasın tüm üreticilerin zararlarının karşılanması için kanun teklifi verdi.

MUHARREM ERKEK 'AVUKATLAR SUSARSA VATANDAŞ NEFES ALAMAZ'

muharrem-erkek-avukatlar-susarsa-vatandas-nefes-alamaz CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek basın açıklaması yaptı.

ÖZGÜR CEYLAN 'YAŞASIN 1 MAYIS'

ozgur-ceylan-yasasin-1-mayis CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, "AKP ve ortağı sömürünün derinleşmesine hizmet ediyor".

CHP’Lİ ÖZGÜR CEYLAN’DAN SARAYA COVİD-19 ELEŞTİRİSİ

chpli-ozgur-ceylandan-saraya-covid-19-elestirisi Özgür Ceylan, "Halka söylenen, virüs öldürmese de seni ben açlıktan öldürürüm".

MUHARREM ERKEK: 18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ AÇIKLAMASI

muharrem-erkek-18-mart-canakkale-deniz-zaferi-aciklamasi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ile ilgili basın açıklaması yaptı.

CHP'Lİ GENÇLERDEN YAŞLILARA YARDIM

chpli-genclerden-yaslilara-yardim--- Gelibolu CHP Gençlik Kolları, Gelibolu’da yaşayan 65 yaş üstü kronik rahatsızlığı bulunan yaşlılar için yardım hattı açtı.

CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİNDEN ORTAK AÇIKLAMA

chp-canakkale-milletvekillerinden-ortak-aciklama CHP Çanakkale Milletvekilleri Muharrem Erkek ve Özgür Ceylan ortak basın açıklaması yaptılar.

KADINLAR NE KADAR ÖZGÜRSE TÜRKİYE DE O KADAR ÖZGÜRDÜR!

kadinlar-ne-kadar-ozgurse-turkiye-de-o-kadar-ozgurdur CHP Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Parlak, "Aydınlık bir Türkiye için en büyük umudumuz olan, ülkemizin yarınlarına ışık tutacak kadınlarımızın, şiddete maruz kalmamaları ve haklı çabalarının

CHP'DE UĞUR PAPATYA YENİDEN BAŞKAN

chpde-ugur-papatya-yeniden-baskan 16 Şubat 2020 pazar günü iş adamları derneği lokalinde yapılan Chp Gençlik Kolları olağan kongresinde Uğur Papatya güven tazeledi.

CHP GELİBOLU İLÇE BAŞKANI PARLAK’TAN GÜNEŞHAN’A DESTEK

chp-gelibolu-ilce-baskani-parlaktan-guneshana-destek Parlak, "İki yıldır uyumlu bir çalışma içerisinde olduğumuz mevcut il başkanımız sayın Güneşhan ile yeni dönemde de birlikte yürümekten mutluluk duyacağız" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN: VİCDANLARINA SESLENDİK AMA DİNLEMEDİLER!

ozgur-ceylan-vicdanlarina-seslendik-ama-dinlemediler CHP Çanakkale Milletvekili Ceylan, termik santrallerin çevreyi kirleten bacalarına filtre takılma zorunluluğunun 2,5 yıl daha ertelenmesine ilişkin Meclis Genel Kurulu ve Plan ve Bütçe Komisyonunda bir konuşma

MUHARREM ERKEK 'MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, SONSUZLUKTUR!'

muharrem-erkek-mustafa-kemal-ataturk-sonsuzluktur Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 81.Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MUHARREM ERKEK: 'CUMHURİYET, EN KIYMETLİ HAZİNEMİZDİR!'

muharrem-erkek-cumhuriyet-en-kiymetli-hazinemizdir CHP Hukuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Cumhuriyetin 96. yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

CHP VE İYİ PARTİ HEYETLERİ BİR ARAYA GELDİ

chp-ve-iyi-parti-heyetleri-bir-araya-geldi CHP ve İYİ Parti heyetleri İYİ Parti Genel Merkezinde bir araya geldi.

ÖZGÜR CEYLAN: DAYANIŞMA İLE YAŞAYABİLEN ESNAFIMIZA BAKANLIK KURULMALI

ozgur-ceylan-dayanisma-ile-yasayabilen-esnafimiza-bakanlik-kurulmali CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan "Ahilik Haftası"nda konuştu.

CEYLAN; DOKTOR YETERSİZLİĞİNDE HASTALAR ÖLÜYOR MU?

ceylan-doktor-yetersizliginde-hastalar-oluyor-mu CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Biga Devlet Hastanesini gündeme getirdi.

CEYLAN: ÇANAKKALE’DE KADASTROSU YAPILMAMIŞ YERLER Mİ VAR?

ceylan-canakkalede-kadastrosu-yapilmamis-yerler-mi-var CHP Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale’nin kadastro problemini Meclis Gündemine taşıdı.

CEYLAN: ÇANAKKALE’DE CEHENNEM ÇUKURLARI AÇILMAK İSTENİYOR

ceylan-canakkalede-cehennem-cukurlari-acilmak-isteniyor CHP’li Özgür Ceylan; Kaz Dağlarını koruma önergesi AKP ve MHP oyları ile reddedildi.

CHP'DEN YSK'YA TEPKİ

chpden-yskya-tepki- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, YSK'nin İstanbul seçimine dair gerekçeli kararını değerlendirdi.

CHP'Lİ ERKEK: “100 YIL ÖNCEKİ GİBİ AYNI İNANÇ VE HEYECANLA

-chpli-erkek-100-yil-onceki-gibi-ayni-inanc-ve-heyecanla Muharrem Erkek; "Vapurdan inenlerin Samsun topraklarına attıkları ilk adım, kurtuluşun ve kuruluşun da ilk adımıydı" dedi.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ