CUMHURBAŞKANI HABERLERİ

GELİBOLULULAR ATATÜRK’ÜN YOLUNDAN ASLA AYRILMADI VE AYRILMAYACAK

gelibolulular-ataturkun-yolundan-asla-ayrilmadi-ve-ayrilmayacak Özacar, "Bizim geçmişe saygımız, geleceğe sorumluluğumuz var. Bugün bir kez daha haykırıyoruz. Yolundan asla ayrılmadık ve ayrılmayacağız. İlkelerin doğrultusunda yolumuza emin adımlarla devam

BAŞKAN ÖZACAR’IN İSMET İNÖNÜ’YÜ ANMA MESAJI

baskan-ozacarin-ismet-inonuyu-anma-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, İsmet İnönü’nün, kararları, düşünceleri ve saygın kişiliği ile her zaman şükranla anılmaya devam edeceğini ifade etti.

CEYLAN; 17 YILIN SONUNDA ÜLKEYİ GETİRDİKLERİ YER UÇURUMUN KENARIDIR

ceylan-17-yilin-sonunda-ulkeyi-getirdikleri-yer-ucurumun-kenaridir Özgür Ceylan; "Kimse kusura bakmasın, Bop Eş Başlanlığıyla övünenlerden ve onun sözcülerinden milliyetçilik dersi almayız."

GELİBOLU 'KESİN KORUNACAK HASSAS ALAN' İLAN EDİLDİ

gelibolu-kesin-korunacak-hassas-alan-ilan-edildi Gelibolu, Cumhurbaşkanı kararıyla "kesin korunacak hassas alan" olarak tescil ve ilan edildi.

GELİBOLU DEYİNCE AKLA HEP İLKLER GELİR

gelibolu-deyince-akla-hep-ilkler-gelir Belediye Başkanı Özacar, "Gelibolu deyince akla mücadele, eğitim ve ilkler gelir."

ATATÜRK’ÜN CUMHURBAŞKANI OLARAK GELİBOLU’YA GELİŞİNİN 90.YILDÖNÜMÜ

ataturkun-cumhurbaskani-olarak-geliboluya-gelisinin-90yildonumu Ulu Önder Atatürk’ün Cumhurbaşkanı olarak Gelibolu’ya gelişinin 90.Yıldönümü düzenlenecek program ile kutlanacak.

ÖZGÜR CEYLAN "HASAT DEVAM EDERKEN SIFIR GÜMRÜKLE İTHALAT İZNİ İHANETTİR"

ozgur-ceylan-hasat-devam-ederken-sifir-gumrukle-ithalat-izni-ihanettir CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, "Hasat devam ederken sıfır gümrükle ithalat izni ihanettir. Yerli ve milli iktidarın Allahı yok mu?"

CUMHURBAŞKANI ADAYLARININ MEDYA KARNESİ BELLİ OLDU

cumhurbaskani-adaylarinin-medya-karnesi-belli-oldu 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala, siyaset arenası iyice kızışırken adayların medya karneleri de belli oldu.

BÜLENT ÖZ GÜNEYLİ KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

bulent-oz-guneyli-koyunu-ziyaret-etti CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, herkesin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce sloganıyla seçim çalışmalarına devam ediyor.

BÜLENT ÖZ'DEN; BAŞBAKAN YILDIRIM'A İSTİKLAL MARŞI SORUSU

bulent-ozden-basbakan-yildirima-istiklal-marsi-sorusu CHP Çanakkale Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent Öz, Başbakan Binali Yıldırım'a yazılı cevaplaması için, "Biga'da İstiklal Marşının başka uyarlama ile çalındığı iddiasını"

1915 ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ KULE TEMEL BETONU VE KULE KAZIK ÇAKIMI YAPILDI

1915-canakkale-koprusu-kule-temel-betonu-ve-kule-kazik-cakimi-yapildi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale Otoyolu Kule Temel Betonu ile Kule Kazım Çakım töreninde konuştu.

CHP’Lİ ERKEK: "YÜKSEK SEÇİM KURULU, YÜKSEK SARAY KURULU OLMAMALI!"

chpli-erkek-yuksek-secim-kurulu-yuksek-saray-kurulu-olmamali Erkek; "İktidar sahipleri Kristof Kolomb gibi dünyayı keşfe çıkmışlar".

CHP'Lİ MUHARREM ERKEK: "MİRASYEDİ GİBİLER"

chpli-muharrem-erkek-mirasyedi-gibiler Erkek, "Büyük yatırımların temeli atılırken AKP yoktu bile" dedi.

'GELİBOLU’YA HOŞGELDİNİZ ATAM'

geliboluya-hosgeldiniz-atam Özacar, "Biz Gelibolu’yuz. Atatürk’ün gelişlerinin hatırasına bugün yapmamız gerekenler vardır."

MUHARREM ERKEK 'EVET ÇIKARSA EYALET SİSTEMİ GELECEK'

muharrem-erkek-evet-cikarsa-eyalet-sistemi-gelecek CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, son hafta içinde çalışmalarına hız vermeden devam ediyor.

ACAR, 'ZEHİRİ ŞEKERE SARARAK VERMEYE ÇALIŞIYORLAR'

acar-zehiri-sekere-sararak-vermeye-calisiyorlar Yusuf Acar, Referandum çalışmalarını Gelibolu'nun Burhanlı ve Sütlüce köylerinde sürdürdü.

MUHARREM ERKEK, HALK ARENASINDA MECLİS'İN FESHİNİ İSPATLADI

muharrem-erkek-halk-arenasinda-meclisin-feshini-ispatladi- Muharrem Erkek, "Anayasa değişikliği paketinin on birinci maddesinde seçilen Başkan'a meclisi fesih yetkisi var" dedi.

CHP'Lİ MUHARREM ERKEK GENÇ İŞADAMLARINA KONUŞTU

chpli-muharrem-erkek-genc-isadamlarina-konustu Erkek, AKP'nin getirmiş olduğu başkanlık sistemi teklifinin, tek adamlığa yol açacağını ve rejim değişikliğine neden olacağını vurguladı.

KÖY İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE KIRTASİYE MALZEMESİ HEDİYE EDİLDİ

koy-ilkokul-ogrencilerine-kirtasiye-malzemesi-hediye-edildi Ak Parti Gelibolu Kadın Kolları, "Sevgi Yolu Projesi" kapsamında ilkokul öğrencilerine kırtasiye malzemesi dağıttı.

Ulu Önder Atatürk 88 Yıl Önce Bugün Gelibolu'ya Gelmişti

ulu-onder-ataturk-88-yil-once-bugun-geliboluya-gelmisti Atatürk'ün Gelibolu'ya Cumhurbaşkanı olarak gelişinin 88.yıldönümü törenle kutlandı.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ