DEMOKRASİ HABERLERİ

ÖZGÜR CEYLAN: CUMHURİYET EN BÜYÜK BAYRAMIMIZDIR!

ozgur-ceylan-cumhuriyet-en-buyuk-bayramimizdir CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Cumhuriyet Bayramımızın 97.Yıldönümü kutlu olsun.

ÖZGÜR CEYLAN CHP'NİN 97'NCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

ozgur-ceylan-chpnin-97nci-kurulus-yildonumu-mesaji Türk siyasi tarihinin en önemli gelişmelerine öncülük eden Cumhuriyet Halk Partisi’nin 97.Kuruluş Yıldönümünü partililerimizle birlikte kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz.

CHP 97’NCİ YAŞ GÜNÜNÜ KUTLUYOR

chp-97nci-yas-gununu-kutluyor Köklerini Kuva-i Milliye’den alan kuruluşun ve kurtuluşun partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), kuruluşunun 97.yıldönümünü kutluyor.

ERKEK 'YENİ GÖREVİMİZ, CUMHURİYETİMİZİ DEMOKRASİ İLE TAÇLANDIRMAK'

erkek-yeni-gorevimiz-cumhuriyetimizi-demokrasi-ile-taclandirmak CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Partisinin kuruluş yıldönümü için bir mesaj yayınladı.

ÖZACAR’IN '15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ' MESAJI

ozacarin-15-temmuz-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

MUHARREM ERKEK; BARO-MESLEK ODALARI AÇIKLAMASI

muharrem-erkek-baro-meslek-odalari-aciklamasi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, baro-meslek odaları konusunda basın açıklaması yaptı.

ÖZGÜR CEYLAN 'YAŞASIN 1 MAYIS'

ozgur-ceylan-yasasin-1-mayis CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, "AKP ve ortağı sömürünün derinleşmesine hizmet ediyor".

'1 MAYIS ALIN TERİNİN BAHARI OLMALI'

1-mayis-alin-terinin-bahari-olmali CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

EMEK EN YÜCE DEĞERDİR

emek-en-yuce-degerdir Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ dolayısıyla bir açıklama yaptı.

ÖZACAR’IN '1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ' MESAJI

ozacarin-1-mayis-emek-ve-dayanisma-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" nedeniyle bir mesaj yayınladı.

CEYLAN; 17 YILIN SONUNDA ÜLKEYİ GETİRDİKLERİ YER UÇURUMUN KENARIDIR

ceylan-17-yilin-sonunda-ulkeyi-getirdikleri-yer-ucurumun-kenaridir Özgür Ceylan; "Kimse kusura bakmasın, Bop Eş Başlanlığıyla övünenlerden ve onun sözcülerinden milliyetçilik dersi almayız."

AK PARTİ GELİBOLU İLÇE BAŞKANI HAKKI UYSAL'IN 15 TEMMUZ MESAJI

ak-parti-gelibolu-ilce-baskani-hakki-uysalin-15-temmuz-mesaji- AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı Hakkı Uysal, 15 Temmuz dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ÖZACAR’IN "15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ" MESAJI

ozacarin-15-temmuz-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

KORAY AYDIN'DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

koray-aydindan-secim-degerlendirmesi- İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İstanbul seçimiyle ilgili bir açıklama yaptı.

ÖZGÜR CEYLAN: PAROLA

ozgur-ceylan-parola- Ceylan; Demokrasi, İnsan Hakları, Adalet ve Cumhuriyet değerlerimize sahip çıkılması konusunda toplumsal duyarlılığın yükseldiği bir süreçten geçiyoruz.

PARTİLER SINIFTA KALDI. YEREL YÖNETİMLERDE KADININ ADI YOK

partiler-sinifta-kaldi-yerel-yonetimlerde-kadinin-adi-yok 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler yaklaşırken, partilerin aday listeleri de netleşmek üzere.

ÖZACAR: TÜM DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ!

ozacar-tum-demokrasi-sehitlerimizi-unutmayacagiz-unutturmayacagiz- Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, Cumhuriyet devrimlerini sonsuza kadar koruyup, yaşatacaklarını vurguladı.

ÖZACAR’IN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

ozacarin-calisan-gazeteciler-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MUHARREM ERKEK’İN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI

muharrem-erkekin-10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-basin-aciklamasi- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yaptı.

CHP’Lİ ERKEK: "ATATÜRK, ÖLÜMSÜZLÜĞÜN ADIDIR!"

chpli-erkek-ataturk-olumsuzlugun-adidir CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 80.yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ