ENGELLİ HABERLERİ

BAKAN’A YANLIŞ BİLGİ Mİ VERİLİYOR?

bakana-yanlis-bilgi-mi-veriliyor Şimdide gözlerini engelli ve yaşlılık aylıklarına diktiler.

ÖZGÜR CEYLAN'IN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

ozgur-ceylanin-engelliler-haftasi-mesaji Ceylan; "Engelli yurttaşlarımızın sorunları toplumun bütününün sorunudur ve ancak el birliği ile çözülebilir" dedi.

ÖZACAR: ÖNEMLİ OLAN ‘HAYATIN İÇİNDE BEN DE VARIM!’ DİYEBİLMEK

ozacar-onemli-olan-hayatin-icinde-ben-de-varim-diyebilmek Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

GELİBOLU'DA 'ENGELSİZ SPOR SALONU' AÇILIŞI YAPILDI

geliboluda-engelsiz-spor-salonu-acilisi-yapildi Yahya Çavuş Görme Engelliler Okulu "Engelsiz Spor Salonu" projesi açılışı yapıldı.

GÖRME ENGELLİLERİN TANDEM BİSİKLET ETKİNLİĞİ

gorme-engellilerin-tandem-bisiklet-etkinligi Eşpedal Derneği üyeleri Çanakkale'den Gelibolu'ya tandem bisiklet ile geldiler.

ENGELLİLER DERNEĞİ'NDEN POLİS HAFTASI ZİYARETİ

engelliler-derneginden-polis-haftasi-ziyareti Gelibolu Tüm Özürlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi, İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

İYİ PARTİLİLER ENGELLİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

iyi-partililer-engelliler-dernegini-ziyaret-etti İYİ Parti Gelibolu İlçe Başkanı Hakan Alış ve partililer Gelibolu Tüm Özürlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ettiler.

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

turkiye-bedensel-engelliler-bilek-guresi-sampiyonasi-sona-erdi Çanakkale'de ilk kez organize edilen Türkiye Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Şampiyonası Eceabat'ta yapıldı.

ENGELLİ SPORCULARIN SORUNLARI MECLİS GÜNDEMİNE TAŞINDI

engelli-sporcularin-sorunlari-meclis-gundemine-tasindi- Spor Bakanlığının engelli spor kulüplerine yaptığı nakdi yardım, yıllık ortalama 300 TL’nin altında kaldı.

3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ

3-aralik-engelliler-gunu-ziyaretleri Gelibolu'da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ziyaretler gerçekleşti.

ENGELLİLER GÜNÜNDE FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

engelliler-gununde-farkindalik-yuruyusu-yapildi "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" dolayısıyla organize edilen farkındalık yürüyüşüne ilgi büyük oldu.

İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYÜŞÜ

ilce-saglik-mudurlugu-saglikli-yasam-yuruyusu Gelibolu İlçe Sağlık Müdürlüğü sağlıklı yaşam yürüyüşü organize etti.

ÖZACAR’IN "3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ" MESAJI

ozacarin-3-aralik-engelliler-gunu-mesaji Özacar, "Engelli insanların sorunlarına sağlıklı ve kalıcı çözüm üretilmesi el birliği ile yapılacak gayretlerle mümkün olabilir" diyen.

GÖNÜLDEN DİLLERE ÇANAKKALE'DEN AFRİN'E

gonulden-dillere-canakkaleden-afrine "Gönülden Dillere, Çanakkale'den Afrin'e" etkinliği Gelibolu'da yapılan program ile başladı.

ÇANAKKALE BOĞAZGÜCÜ SEZONA AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE İLE BAŞLIYOR

canakkale-bogazgucu-sezona-aydin-buyuksehir-belediye-ile-basliyor Çanakkale Boğazgücü sezonun ilk haftasında deplasmanda Aydın Büyükşehir Belediye ile karşılaşacak.

GELİBOLU BELEDİYESİ ENGELLİ İŞÇİ ALACAK

gelibolu-belediyesi-engelli-isci-alacak Gelibolu Belediyesi tarafından yayınlanan ilanda işçi alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

GELİBOLU STK BİRLİĞİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

gelibolu-stk-birligi-basin-aciklamasi-yapti Gelibolu Sivil Toplum Kuruluşları Birliği tarafından yapılan toplantı sonunda birlik basın sözcüsü Tamer Altunay açıklama yapıldı.

GELİBOLU SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BİRLİĞİ BASIN AÇIKLAMASI

gelibolu-sivil-toplum-kuruluslari-birligi-basin-aciklamasi Gelibolu Sivil Toplum Kuruluşları birliği sözcüsü Tamer Altunay basın açıklaması yaptı.

STK BAŞKANLARI TÜM ÖZÜRLÜLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

stk-baskanlari-tum-ozurluler-dernegini-ziyaret-etti Gelibolu'daki bazı sivil toplum kuruluşlarının başkanları, Gelibolu Tüm Özürlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret ettiler.

ÖZACAR: ÖNEMLİ OLAN 'HAYATIN İÇİNDE BEN DE VARIM!' DİYEBİLMEK

ozacar-onemli-olan-hayatin--icinde-ben-de-varim-diyebilmek Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Engelliler Haftası dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.