ENGELLİ HABERLERİ

ÖZACAR’DAN 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

ozacardan-3-aralik-engelliler-gunu-mesaji "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" nedeniyle mesaj yayıNlayan Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, "Biliyoruz ki engellilere saygı insanlığa saygıdır, engellinin durumu toplumun aynasıdır" vurgusunda

BUGÜN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

-bugun-3-aralik-dunya-engelliler-gunu Uluslararası düzeyde var olan Dünya Engelliler Günü 1992 yılında Birleşmiş Milletler tarafından oy birliği ile kabul edilmiştir.

YARIŞ YATLARININ BAYRAKLARI ENGELLİLERDEN

yaris-yatlarinin-bayraklari-engellilerden Yarış yatlarını süsleyen rengarenk bayraklar Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı'nın özel öğrencileri tarafından hazırlandı.

ENGELLİ ARAÇ PARK YERLERİ İŞGAL ALTINDA

engelli-arac-park-yerleri-isgal-altinda- Engelli araçlarına ait park yerleri neden işgal edilir?

BAKAN’A YANLIŞ BİLGİ Mİ VERİLİYOR?

bakana-yanlis-bilgi-mi-veriliyor Şimdide gözlerini engelli ve yaşlılık aylıklarına diktiler.

ÖZGÜR CEYLAN'IN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

ozgur-ceylanin-engelliler-haftasi-mesaji Ceylan; "Engelli yurttaşlarımızın sorunları toplumun bütününün sorunudur ve ancak el birliği ile çözülebilir" dedi.

ÖZACAR: ÖNEMLİ OLAN ‘HAYATIN İÇİNDE BEN DE VARIM!’ DİYEBİLMEK

ozacar-onemli-olan-hayatin-icinde-ben-de-varim-diyebilmek Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

GELİBOLU'DA 'ENGELSİZ SPOR SALONU' AÇILIŞI YAPILDI

geliboluda-engelsiz-spor-salonu-acilisi-yapildi Yahya Çavuş Görme Engelliler Okulu "Engelsiz Spor Salonu" projesi açılışı yapıldı.

GÖRME ENGELLİLERİN TANDEM BİSİKLET ETKİNLİĞİ

gorme-engellilerin-tandem-bisiklet-etkinligi Eşpedal Derneği üyeleri Çanakkale'den Gelibolu'ya tandem bisiklet ile geldiler.

ENGELLİLER DERNEĞİ'NDEN POLİS HAFTASI ZİYARETİ

engelliler-derneginden-polis-haftasi-ziyareti Gelibolu Tüm Özürlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi, İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

İYİ PARTİLİLER ENGELLİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

iyi-partililer-engelliler-dernegini-ziyaret-etti İYİ Parti Gelibolu İlçe Başkanı Hakan Alış ve partililer Gelibolu Tüm Özürlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ettiler.

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

turkiye-bedensel-engelliler-bilek-guresi-sampiyonasi-sona-erdi Çanakkale'de ilk kez organize edilen Türkiye Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Şampiyonası Eceabat'ta yapıldı.

ENGELLİ SPORCULARIN SORUNLARI MECLİS GÜNDEMİNE TAŞINDI

engelli-sporcularin-sorunlari-meclis-gundemine-tasindi- Spor Bakanlığının engelli spor kulüplerine yaptığı nakdi yardım, yıllık ortalama 300 TL’nin altında kaldı.

3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ

3-aralik-engelliler-gunu-ziyaretleri Gelibolu'da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ziyaretler gerçekleşti.

ENGELLİLER GÜNÜNDE FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

engelliler-gununde-farkindalik-yuruyusu-yapildi "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" dolayısıyla organize edilen farkındalık yürüyüşüne ilgi büyük oldu.

İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYÜŞÜ

ilce-saglik-mudurlugu-saglikli-yasam-yuruyusu Gelibolu İlçe Sağlık Müdürlüğü sağlıklı yaşam yürüyüşü organize etti.

ÖZACAR’IN "3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ" MESAJI

ozacarin-3-aralik-engelliler-gunu-mesaji Özacar, "Engelli insanların sorunlarına sağlıklı ve kalıcı çözüm üretilmesi el birliği ile yapılacak gayretlerle mümkün olabilir" diyen.

GÖNÜLDEN DİLLERE ÇANAKKALE'DEN AFRİN'E

gonulden-dillere-canakkaleden-afrine "Gönülden Dillere, Çanakkale'den Afrin'e" etkinliği Gelibolu'da yapılan program ile başladı.

ÇANAKKALE BOĞAZGÜCÜ SEZONA AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE İLE BAŞLIYOR

canakkale-bogazgucu-sezona-aydin-buyuksehir-belediye-ile-basliyor Çanakkale Boğazgücü sezonun ilk haftasında deplasmanda Aydın Büyükşehir Belediye ile karşılaşacak.

GELİBOLU BELEDİYESİ ENGELLİ İŞÇİ ALACAK

gelibolu-belediyesi-engelli-isci-alacak Gelibolu Belediyesi tarafından yayınlanan ilanda işçi alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ