GELİBOLU HABERLERİ

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI GELİBOLU’DA ZİYNET SALİ KONSERİ İLE TAÇLANACAK

30-agustos-zafer-bayrami-geliboluda-ziynet-sali-konseri-ile-taclanacak 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97.yıldönümünde Türk Pop Müziğinin güçlü seslerinden Ziynet Sali, Balıkhane Meydanında sahne alacak.

10 AĞUSTOS, 30 AĞUSTOS ZAFERİNE GİDEN YOLDUR!

10-agustos-30-agustos-zaferine-giden-yoldur Özacar, "Her bir cephesi, eşsiz mücadelelere sahne olmuş, Çanakkale Savaşlarındaki Anafartalar Zaferi, 30 Ağustos Zaferi’ne giden bir yoldur" dedi.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ANAFARTALAR'DA TARİHİN AKIŞINI DEĞİŞTİRDİ

gazi-mustafa-kemal-anafartalarda-tarihin-akisini-degistirdi 30 Ağustos Zaferini müjdeleyen işaret fişeği, Anafartalar’da atıldı

GELİBOLUSPOR TRİATLON TAKIMI KAYALIKLARDA AĞIRLANDI

geliboluspor-triatlon-takimi-kayaliklarda-agirlandi Geçtiğimiz ay 13 Temmuz da Isparta Eğirdir'de yapılan Türkiye Triatlon Şampiyonası'ndan başarılarla dönen Geliboluspor Triatlon takımı kayalıklarda misafir edildi.

BU CANA NASIL KIYDILAR?

bu-cana-nasil-kiydilar Saros körfezi Bolayır Fonyaz koyu açıklarında bir Yunus balığı ölmüş olarak bulundu.

FERİBOT İSKELESİ İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDI

feribot-iskelesi-icin-imza-kampanyasi-baslatildi Gelibolu'da Sivil Toplum Kuruluşları Birliği, Kent Konseyi ve Gelibolu Düşünce Platformu öncülüğünde yapılan toplantıda Feribot İskelesi sorunu masaya yatırıldı.

KAPTANLIKTAN BAŞKANLIĞA YAVER VAROL

kaptanliktan-baskanliga-yaver-varol Geliboluspor da genel kurul yapıldı, takım kaptanı Yaver Varol başkan seçildi.

AK PARTİ GELİBOLU İLÇE BAŞKANI HAKKI UYSAL'IN 15 TEMMUZ MESAJI

ak-parti-gelibolu-ilce-baskani-hakki-uysalin-15-temmuz-mesaji- AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı Hakkı Uysal, 15 Temmuz dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ÖZACAR’IN "15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ" MESAJI

ozacarin-15-temmuz-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

GESTAŞ'TAN ESNAFA % 15 İNDİRİM

gestastan-esnafa--15-indirim Esnafların araçları ile Gestaş'a bağlı arabalı vapurlar ile yapacakları boğaz geçişlerinde % 15 indirim uygulanacak.

TAYFUR BARAJINDA DİP TAHLİYESİ YAPILDI

tayfur-barajinda-dip-tahliyesi-yapildi Yaklaşık 4 milyon 500 bin m3 su hacmine sahip olan Tayfur Barajında, su kalitesini arttırmak amacıyla dip çamur tahliyesi gerçekleştirildi.

GELİBOLU FELAKETİN EŞİĞİNDEN DÖNDÜ

gelibolu-felaketin-esiginden-dondu Gelibolu da bir anda meydana gelen doğa olayı ile adeta felaketin eşiğinden dönüldü.

GELİBOLU 'KESİN KORUNACAK HASSAS ALAN' İLAN EDİLDİ

gelibolu-kesin-korunacak-hassas-alan-ilan-edildi Gelibolu, Cumhurbaşkanı kararıyla "kesin korunacak hassas alan" olarak tescil ve ilan edildi.

ÇANAKKALE İKİNCİ AMATÖR LİG 13.HAFTA SONU

canakkale-ikinci-amator-lig-13hafta-sonu Çanakkale İkinci Amatör Lig de 13.Hafta maçları oynandı.

GELİBOLU FERİBOT İSKELESİ SORUNU BİTMEK BİLMİYOR

gelibolu-feribot-iskelesi-sorunu-bitmek-bilmiyor Gelibolu iskelesindeki tamir bakım ve yeni yanaşma rampalarının yapımı bitti ama sorunlar bitmedi.

TRABZON VE GÜMÜŞHANE'YE ÖZGÜ ÜRÜNLER GELİBOLU'DA

trabzon-ve-gumushaneye-ozgu-urunler-geliboluda Gelibolu'ya 2'nci kez gelen "Gümüşhane ile Trabzon yöresine ait ürün tanıtımı ve gıda satışının yapıldığı Tır bir kaç gün daha ilçede kalacak.

GELİBOLUSPOR'DA ERSOY ÖZ VEDA EDİYOR!

gelibolusporda-ersoy-oz-veda-ediyor Geliboluspor Teknik Direktörü Ersoy Öz yazılı bir açıklama yaparak kulüpteki görevinden ayrıldığını belirtti.

EĞİTİM-İŞ GELİBOLU ŞUBESİ ÇOCUKLARA OYUNCAK DAĞITTI

egitim-is-gelibolu-subesi-cocuklara-oyuncak-dagitti Eğitim-İş Sendikası Gelibolu Şubesi tarafından köy okullarındaki öğrencilere oyuncak dağıtımı yapıldı.

GELİBOLU'DA 19 MAYIS COŞKUSU

geliboluda-19-mayis-coskusu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 'Gençlik Yürüyüşüne' binlerce kişi katıldı.

19 MAYIS YARIŞMASI SONUÇLANDI

19-mayis-yarismasi-sonuclandi Gelibolu Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs şiir, kompozisyon ve resim yarışması sonuçlandı.