GELİBOLU HABERLERİ

GELİBOLUSPOR TRİATLON TAKIMI MADALYALARI TOPLUYOR

geliboluspor-triatlon-takimi-madalyalari-topluyor Bursa'nın Gemlik İlçesinde düzenlenen Modern Pentatlon Turnuvası’nda Geliboluspor Triatlon takımı 4 altın, 1 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 7 madalya kazandı.

PELİKAN SONUNDA KORUMA ALTINA ALINDI

pelikan-sonunda-koruma-altina-alindi Bir kaç gün önce Gelibolu Eğritaş mevkiinde görülen Pelikan çabalarımız sonucu koruma altına alındı.

BARAJ BİTTİ SULAMA HATTI 8 YILDIR YOK!

baraj-bitti-sulama-hatti-8-yildir-yok Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Gelibolu yarımadasında tarımsal sulamayla ilgili üreticinin yaşadığı sorunları TBMM Genel Kurulu’nda dile getirdi.

KAPALI SPOR SALONU YIKIMINA BAŞLANDI

kapali-spor-salonu-yikimina-baslandi Gelibolu'da 1970'li yılların sonunda yapılan ve o günlerden bu günlere hizmet veren kapalı spor salonu, daha kapsamlı tesisler yapılmak üzere yıkılmaya başlandı.

ÖZACAR’IN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

ozacarin-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

GELİBOLU KAVAKKÖY BELDESİ'NDE ORMAN YANGINI

gelibolu-kavakkoy-beldesinde-orman-yangini- Gelibolu'ya bağlı Kavakköy Beldesi'nde çıkan orman yangını kontrol altına alındı.

1915 ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ HALAT MONTAJI BAŞLADI

1915-canakkale-koprusu-halat-montaji-basladi Gelibolu Sütlüce mevkii ile Lapseki Şekerkaya mevkii arasında yapımı devam eden 1915 Çanakkale Köprüsü'nde geçici halat montajı başlandı.

CHP 97’NCİ YAŞ GÜNÜNÜ KUTLUYOR

chp-97nci-yas-gununu-kutluyor Köklerini Kuva-i Milliye’den alan kuruluşun ve kurtuluşun partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), kuruluşunun 97.yıldönümünü kutluyor.

GELİBOLULULAR ATATÜRK’ÜN YOLUNDAN ASLA AYRILMADI VE AYRILMAYACAK

gelibolulular-ataturkun-yolundan-asla-ayrilmadi-ve-ayrilmayacak Özacar, "Bizim geçmişe saygımız, geleceğe sorumluluğumuz var. Bugün bir kez daha haykırıyoruz. Yolundan asla ayrılmadık ve ayrılmayacağız. İlkelerin doğrultusunda yolumuza emin adımlarla devam

GELİBOLU’DA 30 AĞUSTOS 'ZAFER KONVOYU' İLE KUTLANDI

geliboluda-30-agustos-zafer-konvoyu-ile-kutlandi 30 Ağustos’un 98. yılı kutlamaları kapsamında Gelibolu Belediyesi tarafından geniş katılım ile gerçekleştirilen “Zafer Konvoyu” renkli görüntülere sahne oldu.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLANDI

30-agustos-zafer-bayrami-kutlandi Gelibolu’da 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98.Yıldönümü düzenlenen resmi törenle kutlandı.

GELİBOLU'DA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI

geliboluda-30-agustos-zafer-bayrami-kutlamasi Gelibolu'da düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı töreni üç partinin ilçe başkanlarınca Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başladı.

MUSTAFA ÖZACAR'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

mustafa-ozacarin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Özacar, "Bu büyük zafer Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yükselişindeki en sağlam yapı taşıdır. O nedenle de üzerimize yüklediği sorumlulukların bilincindeyiz" dedi.

GELİBOLU'DA COVİD-19 KARARLARI

geliboluda-covid-19-kararlari Gelibolu Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurul toplantısı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantı salonunda Kaymakam Hakan Kılınçkaya

ÖZACAR; ANAFARTALAR ZAFERİ BİR DÖNÜM NOKTASIDIR!

ozacar-anafartalar-zaferi-bir-donum-noktasidir Özacar, 10 Ağustos Anafartalar Zaferi'nin yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda, "Her bir cephesi, eşsiz mücadelelere sahne olmuş, Çanakkale Savaşlarındaki Anafartalar Zaferi, 30 Ağustos

ÖZGÜR CEYLAN'IN 10 AĞUSTOS ANAFARTALAR ZAFERİ MESAJI

ozgur-ceylanin-10-agustos-anafartalar-zaferi-mesaji Ceylan; Kurucu Önderimiz Anafartalar’da Cumhuriyete Giden Yolu Açtı.

MUHARREM ERKEK’İN ANAFARTALAR ZAFERİ MESAJI

muharrem-erkekin-anafartalar-zaferi-mesaji CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Anafartalar Zaferi’nin 105. yıl dönümüne ilişkin bir mesaj yayınladı.

PAZARCILARA İZİN ÇIKTI

pazarcilara-izin-cikti Koronavirüs Kovid-19 Pandemisi nedeniyle aylardır ilçe dışından pazara alınmayan pazarcılara izin çıktı.

BU DA NE ŞİMDİ?

bu-da-ne-simdi Gelibolu Belediyesi tarafından yapılan bu işe akıl sır ermiyor.

GELİBOLU BEKLİYOR MU, BEKLETİLİYOR MU?

gelibolu-bekliyor-mu-bekletiliyor-mu Gelibolu'ya yapılması arap saçına dönen yeni feribot iskelesi konusunda değişen bir şey yok.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ