GOOGLE HABERLERİ

2018 YILINDA GOOGLE’DA EN ÇOK BU BAŞLIKLARI ARADIK

2018-yilinda-googleda-en-cok-bu-basliklari-aradik 2018 yılında dünya genelinde yapılan Google aramalarında en çok World Cup arandığı görüldü.

İSTANBUL ARSA DEĞERİYLE DÜNYA DEVLERİNİ GERİDE BIRAKTI

istanbul-arsa-degeriyle-dunya-devlerini-geride-birakti 2016 yılında 7 trilyon olan İstanbul’un güncel arsa değeri son 1 yılda yüzde 35 artarak, 9.5 trilyona ulaştı.

İNTERNETTEN EN ÇOK NEYİ ARIYORUZ?

internetten-en-cok-neyi-ariyoruz Türkiye’deki internet kullanıcıları 1 Ocak 31 Temmuz tarihleri arasında Google’dan en çok Facebook, Youtube, hava durumu, sahibinden, Google, haber, son dakika, çeviri, haberler ve instagram kelimelerini

Google Telefonunun Görüntüleri Sızdı

google-telefonunun-goruntuleri-sizdi Google'ın üzerinde çalıştığı telefonun görüntüleri sızdı. Google telefon'un görüntüleri nasıl?

Google'dan Yeni Atak Ucuz Telefon

googledan-yeni-atak--ucuz-telefon Google internet ve teknoloji devi olarak ucuz telefon hazırlıgı içine girdi. Google'dan ucuz telefonlar geliyor.

Google Bilim Fuarına Damgasını Vuran Türk Kızı

google-bilim-fuarina-damgasini-vuran-turk-kizi Elif Bilgin internet devi Google'ın düzenlediği bilim fuarına katılarak binlerce yarışmacı arasında finala kalmayı başardı. Elif'in projesi muz kabuğundan biyoplastik üretmek.

Polis Google'un aracını durdurdu!

polis-googleun-aracini-durdurdu Japonya'da sanal alem, Google'un aracını durduran iki polisle çalkalanıyor.

Google Translate Artık İnternete İhtiyaç Duymuyor!

google-translate-artik-internete-ihtiyac-duymuyor İş hayatının ve günlük bilgisayar kullanıcısının vazgeçilmesi olan Google Translate (Çeviri), artık internetten bağımsız olarak çalışabilecek!

Maya Takvimi çuvalladı mı? Maya Takvimi için google tarafından hazırlanan doodle şimdi de saat tartışması yarattı.

maya-takvimi-cuvalladi-mi-maya-takvimi-icin-google-tarafindan-hazirlanan-doodle-simdi-de-saat-tartismasi-yaratti Saat 13: 11 geçti! Ya şimdi? Maya Takvimi kehanetine göre 21 Aralık 2012 tarihinde yani bugün kıyamet kopacaktı. Bu yüzden medya günlerdir haber yapıyor, Şirince'den canlı yayın bağlantıları ile konu

Google öğretmenler gününü unutmadı... Doodle hazırladı...

google-ogretmenler-gununu-unutmadi-doodle-hazirladi Öğretmenler Günü bugün kutlanıyor. Google bugün için özel bir doodle hazırladı. Öğretmenler Günü'nde tüm öğretmenlerimizi saygıyla, sevgiyle selamlıyoruz.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ