EĞİTİM-İŞ GELİBOLU ŞUBESİ ÇOCUKLARA OYUNCAK DAĞITTI

egitim-is-gelibolu-subesi-cocuklara-oyuncak-dagitti

Eğitim-İş Sendikası Gelibolu Şubesi tarafından köy okullarındaki öğrencilere oyuncak dağıtımı yapıldı.
23 Mayıs 2019 Perşembe 09:13

Eğitim-İş Sendikası Gelibolu Şubesi tarafından köy okullarındaki öğrencilere oyuncak dağıtımı yapıldı.

Eğitim-İş Sendikası Gelibolu Şube Temsilciliği, Evreşe  Beldesindeki Org. Nurettin Ersin ve Yeniköy İlkokulu ana sınıfı öğrencilerine oyuncak dağıtımında bulundu.


Eğitim-İş Sendikası Gelibolu Şube Temsilcisi Dr. Burcu Topçu ve üyeleri tarafından başlatılan bir kampanya ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bazı okulların ana sınıflarında öğrencilere oyuncak dağıtımı yapıldı. 


Eğitim-İş Sendikası Gelibolu Temsilcisi Dr. Burcu Topçu ve üyeleri ana okullarındaki çocukları sevindirmek için başlattıkları kampanya ile topladıkları oyuncakları Evreşe Org. Nurettin Ersin ve Yeniköy İlkokulu’ndaki ana sınıfı öğrencilerine dağıttılar. Konuyla ilgili bir açıklama yapan, Eğitim-İş Sendikası Gelibolu Temsilcisi Dr. Burcu Topçu; "Eğitim-İş Sendikası Gelibolu ailesi olarak Evreşe Orgeneral Nurettin Ersin İlkokulu ve Yeniköy İlkokulu'nun ana sınıflarına oyuncak desteğinde bulunduk. Bizi güler yüzle karşılayan idareci ve öğretmenlerimize, oyuncak desteğinde bulunan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederiz" dedi. Haber okunma sayısı: 27230

Maskeci


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER