Haber

GESTAŞ GENEL MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN ÖZACAR'A ZİYARET

gestas-genel-mudurunden-baskan-ozacara-ziyaret Gestaş Genel Müdürü Mahir Sevinç, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar'ı makamında ziyaret etti.

BAŞKAN ÖZACAR'A KOVİD-19 BİLGİLENDİRMESİ

baskan-ozacara-kovid-19-bilgilendirmesi Gelibolu İlçe Sağlık Müdürü Ceyhan, Belediye Başkanı Özacar’ı makamında ziyaret ederek bilgilendirmede bulundu.

26 KASIM GELİBOLU'NUN KURTULUŞ GÜNÜ KUTLANDI

26-kasim-gelibolunun-kurtulus-gunu-kutlandi Gelibolu'nun düşman işgalinden kurtuluşunun 98'inci yıldönümü düzenlenen törenle kutlandı.

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI

kadina-yonelik-siddetle-mucadele-toplantisi-yapildi Gelibolu da "Kadına yönelik şiddetle mücadele koordinasyon, izleme ve değerlendirme toplantısı" yapıldı.

ÖZGÜR CEYLAN "24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ" MESAJI

ozgur-ceylan-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, "24 Kasım Öğretmenler Günü" dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

MUHARREM ERKEK: "ÖĞRETMENLİK KARİYER MESLEĞİ OLMALIDIR"

muharrem-erkek-ogretmenlik-kariyer-meslegi-olmalidir CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir açıklama yayımladı.

GELİBOLU'DA "SAĞLIK ÇALIŞANLARININ SESİNİ DUYUN" ÇAĞRISI

geliboluda-saglik-calisanlarinin-sesini-duyun-cagrisi SES (Sağlık Emekçileri Sendikası) Gelibolu temsilciliği tarafından Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi önünde bir basın açıklaması yapıldı.

GELİBOLU DA HALK PAZARI 14 GÜN YASAKLANDI

gelibolu-da-halk-pazari-14-gun-yasaklandi Coronavirüs Covid-19 salgınındaki artış nedeniyle alınan yeni tedbirlerin ardından Gelibolu İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu da acilen toplandı.

ZİYA SELÇUK '31 ARALIK TARİHİNE KADAR SINAV OLMAYACAK

ziya-selcuk-31-aralik-tarihine-kadar-sinav-olmayacak Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, alınan Covid-19 tedbirleri konusunda açıklamada bulundu.

YENİ CORONAVİRÜS COVİD-19 TEDBİRLERİ AÇIKLANDI

yeni-coronavirus-covid-19-tedbirleri-aciklandi Cumhurbaşkanı Erdoğan, sokağa çıkma kısıtlaması, uzaktan eğitim, spor müsabakaları, restoranlar, alışveriş merkezleri ve marketler ile ilgili alınan yeni tedbirleri açıkladı.

ÇANAKKALE TABİP ODASI COVİD-19 MESLEK HASTALIĞI KABUL EDİLSİN

canakkale-tabip-odasi-covid-19-meslek-hastaligi-kabul-edilsin Çanakkale Tabip Odası Başkanlığı,"Bugün itibariyle ülkemizde 65 hekim, 145 sağlık çalışanı Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti".

BU NE PİSLİK BÖYLE?

bu-ne-pislik-boyle Herkes temizlik bekliyor, düzen bekliyor, yeri geliyor sosyal medyada fırtına koparıyor ama pek değişen bir şey olmuyor.

BU CADDEDE ÖNLEM ALINMALI

bu-caddede-onlem-alinmali Gelibolu Gazi Hasan Paşa Caddesi trafik akışına önlem alınmalı.

ÖZGÜR CEYLAN: İLKE VE DEVRİMLERİN YOLUMUZU AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR

ozgur-ceylan-ilke-ve-devrimlerin-yolumuzu-aydinlatmaya-devam-ediyor Özgür Ceylan, Büyük Atatürk, Türk gençliğine emanet ettiğin Cumhuriyet ilelebet payidar kalacaktır.

MUHARREM ERKEK "DÜŞMANLARININ BİLE SAYGI DUYDUĞU ÖNDERİMİZİ ANIYORUZ"

muharrem-erkek-dusmanlarinin-bile-saygi-duydugu-onderimizi-aniyoruz CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82.Yıldönümünde bir mesaj yayınladı.

DEPREM TAHMİN UZMANI KADİR SÜTÇÜ YİNE UYARDI

deprem-tahmin-uzmani-kadir-sutcu-yine-uyardi Deprem Tahmin Uzmanı Kadir Sütçü, Ege Denizinde artçıların devam edeceği uyarısında bulundu.

SALÇAN VE KAZDAĞI BALI BAŞKENT YOLUNDA

salcan-ve-kazdagi-bali-baskent-yolunda Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, yapılması gündemde olan projeler için Ankara da temaslarda bulundu.

GELİBOLU DA COVID-19 İLAÇLAMALARI

gelibolu-da-covid-19-ilaclamalari Gelibolu Belediyesi Covid-19 tedbirleri kapsamında şehrin her yerinde ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.

ÇANAKKALE TABİP ODASI BAŞKANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI

canakkale-tabip-odasi-baskanligi-basin-aciklamasi Çanakkale Tabip Odası başkanlığı tarafından bir basın açıklaması yapıldı.

SUBAY VE ASTSUBAYLARA COVİD-19 BULAŞMIYOR MU?

subay-ve-astsubaylara-covid-19-bulasmiyor-mu CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, sözleşmeli erler için TBMM’de konuştu.

KATEGORİLER

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ