Haber

GELİBOLU DÜŞÜNCE PLATFORMU SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI

gelibolu-dusunce-platformu-saglik-calisanlarini-unutmadi Gelibolu Düşünce Platformu'ndan sağlık çalışanlarına tatlı ikramı yapıldı.

COVID 19 SALGINI YAYILIYOR, KORUYUCU VE ÖNLEYİCİ ÖNLEMLERİ ARTIRMALIYIZ!

covid-19-salgini-yayiliyor-koruyucu-ve-onleyici-onlemleri-artirmaliyiz Çanakkale Tabip Odası Yönetim Kurulu, Covid-19 salgınıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

EKONOMİK DESTEK PAKETİNDE ERTELEME VAR, ÖTELEME VAR; DESTEK YOK!

ekonomik-destek-paketinde-erteleme-var-oteleme-var-destek-yok Koronavirüs salgınından etkilenen bütün ülkeler sağlık, idari, ekonomik ve birçok alanda ardı ardına tedbir ve destek paketlerini yürürlüğe koymaktadırlar.

'VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU' OLUŞTURULDU

vefa-sosyal-destek-grubu-olusturuldu Gelibolu'da sokağa çıkma yasağı uygulanan 65 yaş üzeri ve bağışıklık sistemi güçsüz, kronik rahatsızlığı olan ihtiyaç sahipleri için Vefa Sosyal Destek hattı oluşturuldu.

SOKAK HAYVANLARINA DESTEK

sokak-hayvanlarina-destek Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle ülkemizde ve düm Dünya'da hayat neredeyse durma noktasına gelirken sokak hayvanları unutulmuyor.

GIDA DENETİMLERİ ARTMALI

gida-denetimleri-artmali Tüm dünyayı ve ülkemizi yakından ilgilendiren Koronavirüs (Covid-19) salgını gıda alımlarında artış yaşanmasına neden oluyor.

ALAEDDİN KALFA MEZARLIĞI YOLLARI YAPILMALI

alaeddin-kalfa-mezarligi-yollari-yapilmali Alaeddin Kalfa Mezarlığının bahçe duvarları Gelibolu Belediyesi tarafından elden geçirilmiş ve belirli bir düzen içerisinde yeniden örülmüştü.

KORONAVİRUS (COVID-19) SALGINI TEHDİDİ ARTIYOR!

koronavirus-covid-19-salgini-tehdidi-artiyor Çanakkale Tabip Odası Yönetim Kurulu tarafından Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle bir basın açıklaması yapıldı.

BÜLENT ÖZ’ÜN 18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ AÇIKLAMASI

bulent-ozun-18-mart-canakkale-deniz-zaferi-aciklamasi Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Çanakkale Deniz Zaferi ile ilgili açıklama yaptı.

MUHARREM ERKEK: 18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ AÇIKLAMASI

muharrem-erkek-18-mart-canakkale-deniz-zaferi-aciklamasi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ile ilgili basın açıklaması yaptı.

ÖZACAR: ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 105. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

ozacar-canakkale-zaferinin-105-yildonumu-kutlu-olsun Mustafa Özacar, "Eşine az rastlanır bir kahramanlığın, toprakları vatan kılan bir mücadelenin, bağrından lider çıkaran bir destanın 105. Yıldönümü kutlu olsun" dedi.

ÇANAKKALE, MİLLETÇE YENİDEN DOĞUŞUN BAŞLANGICIDIR

canakkale-milletce-yeniden-dogusun-baslangicidir Ceylan, "Çanakkale Zaferi dünya savaş tarihinde bir dönüm noktasının yaşandığı, güç dengeleri ve tarihin akışını değiştiren, kurtuluşun ilk meşalesinin tutuşturulduğu, bir ulusun diriliş

CHP'Lİ GENÇLERDEN YAŞLILARA YARDIM

chpli-genclerden-yaslilara-yardim--- Gelibolu CHP Gençlik Kolları, Gelibolu’da yaşayan 65 yaş üstü kronik rahatsızlığı bulunan yaşlılar için yardım hattı açtı.

GELİBOLU DEVLET HASTANESİ'NDEN KORONAVİRÜS DUYURUSU

gelibolu-devlet-hastanesinden-koronavirus-duyurusu Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi'nden Koronavirüs açıklaması yapıldı.

ESNAF AVM İLE MÜCADELE EDEMEZ DURUMDA

esnaf-avm-ile-mucadele-edemez-durumda CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Meclis Genel Kurulunda yaptığı açıklamada esnafın sorunlarını gündeme getirdi.

CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİNDEN ORTAK AÇIKLAMA

chp-canakkale-milletvekillerinden-ortak-aciklama CHP Çanakkale Milletvekilleri Muharrem Erkek ve Özgür Ceylan ortak basın açıklaması yaptılar.

ÖZGÜR CEYLAN GELİBOLU KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ

ozgur-ceylan-gelibolu-koylerini-ziyaret-etti CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, krizlerin bedelini vatandaş ödüyor, gençler ödüyor, çiftçi ödüyor.

ÖZACAR’IN 8 MART MESAJI

ozacarin-8-mart-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Kadına yönelik şiddet ve cinsiyet ayrımcılığının sona erdiği, sadece bir gün değil 365 gün yüceltildiği, önündeki engellerin kaldırıldığı bir Türkiye

KADINLAR NE KADAR ÖZGÜRSE TÜRKİYE DE O KADAR ÖZGÜRDÜR!

kadinlar-ne-kadar-ozgurse-turkiye-de-o-kadar-ozgurdur CHP Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Parlak, "Aydınlık bir Türkiye için en büyük umudumuz olan, ülkemizin yarınlarına ışık tutacak kadınlarımızın, şiddete maruz kalmamaları ve haklı çabalarının

GELİBOLU İSKELESİNDE FECİ OLAY

gelibolu-iskelesinde-feci-olay Gelibolu iskelesinde dün akşam saatlerinde meydana gelen feci olayda bir kadın yolcunun bacağı feribot kapağının altında kalarak diz altından koptu.

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ