Anket : GELİBOLU'NUN EN ÖNEMLİ SORUNU HANGİSİDİR? Tıklayınız

Haber

ÖZACAR’IN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

ozacarin-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ÇANAKKALE TABİP ODASI 'YÖNETEMİYORSUNUZ TÜKENİYORUZ'

canakkale-tabip-odasi-yonetemiyorsunuz-tukeniyoruz Çanakkale Tabip Odası Başkanlığı yönetim kurulu tarafından bir basın açıklaması yapıldı.

GELİBOLU KAVAKKÖY BELDESİ'NDE ORMAN YANGINI

gelibolu-kavakkoy-beldesinde-orman-yangini- Gelibolu'ya bağlı Kavakköy Beldesi'nde çıkan orman yangını kontrol altına alındı.

ÇOMÜ UZAKTAN EĞİTİM-ÖĞRETİM KARARI ALDI

comu-uzaktan-egitim-ogretim-karari-aldi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nden (ÇOMÜ) yapılan açıklamaya göre Covid-19 vakaları nedeniyle yeni bir karar alındığı bildirildi.

ÇANAKKALE BELEDİYE MECLİSİNDE CORONAVİRÜS ŞOKU

canakkale-belediye-meclisinde-coronavirus-soku Çanakkale Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Belediye Meclis toplantısında meclis üyelerinden birinin Covid-19 testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

BİGA GÜMÜŞÇAY'A İLK DOĞALGAZ VERİLDİ

biga-gumuscaya-ilk-dogalgaz-verildi Biga'ya bağlı Gümüşçay Beldesine ilk doğalgaz verildi.

ÖZACAR’DAN 9 EYLÜL MESAJI

ozacardan-9-eylul-mesaji Özacar, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı kurtuluş mücadelesi destanının zirvesi olan 9 Eylül kutlu olsun" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN CHP'NİN 97'NCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

ozgur-ceylan-chpnin-97nci-kurulus-yildonumu-mesaji Türk siyasi tarihinin en önemli gelişmelerine öncülük eden Cumhuriyet Halk Partisi’nin 97.Kuruluş Yıldönümünü partililerimizle birlikte kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz.

CHP 97’NCİ YAŞ GÜNÜNÜ KUTLUYOR

chp-97nci-yas-gununu-kutluyor Köklerini Kuva-i Milliye’den alan kuruluşun ve kurtuluşun partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), kuruluşunun 97.yıldönümünü kutluyor.

ERKEK 'YENİ GÖREVİMİZ, CUMHURİYETİMİZİ DEMOKRASİ İLE TAÇLANDIRMAK'

erkek-yeni-gorevimiz-cumhuriyetimizi-demokrasi-ile-taclandirmak CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Partisinin kuruluş yıldönümü için bir mesaj yayınladı.

1915 ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ HALAT MONTAJI BAŞLADI

1915-canakkale-koprusu-halat-montaji-basladi Gelibolu Sütlüce mevkii ile Lapseki Şekerkaya mevkii arasında yapımı devam eden 1915 Çanakkale Köprüsü'nde geçici halat montajı başlandı.

GELİBOLULULAR ATATÜRK’ÜN YOLUNDAN ASLA AYRILMADI VE AYRILMAYACAK

gelibolulular-ataturkun-yolundan-asla-ayrilmadi-ve-ayrilmayacak Özacar, "Bizim geçmişe saygımız, geleceğe sorumluluğumuz var. Bugün bir kez daha haykırıyoruz. Yolundan asla ayrılmadık ve ayrılmayacağız. İlkelerin doğrultusunda yolumuza emin adımlarla devam

GELİBOLU’DA 30 AĞUSTOS 'ZAFER KONVOYU' İLE KUTLANDI

geliboluda-30-agustos-zafer-konvoyu-ile-kutlandi 30 Ağustos’un 98. yılı kutlamaları kapsamında Gelibolu Belediyesi tarafından geniş katılım ile gerçekleştirilen “Zafer Konvoyu” renkli görüntülere sahne oldu.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLANDI

30-agustos-zafer-bayrami-kutlandi Gelibolu’da 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98.Yıldönümü düzenlenen resmi törenle kutlandı.

GELİBOLU'DA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI

geliboluda-30-agustos-zafer-bayrami-kutlamasi Gelibolu'da düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı töreni üç partinin ilçe başkanlarınca Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başladı.

MUHARREM ERKEK: 30 AĞUSTOS ATATÜRK DEMEKTİR!

muharrem-erkek-30-agustos-ataturk-demektir CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şunları söyledi:

MUSTAFA ÖZACAR'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

mustafa-ozacarin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Özacar, "Bu büyük zafer Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yükselişindeki en sağlam yapı taşıdır. O nedenle de üzerimize yüklediği sorumlulukların bilincindeyiz" dedi.

GELİBOLU'DA COVİD-19 KARARLARI

geliboluda-covid-19-kararlari Gelibolu Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurul toplantısı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantı salonunda Kaymakam Hakan Kılınçkaya

CEYLAN: EKONOMİK KRİZ TRAFİĞİ Mİ VURDU?

ceylan-ekonomik-kriz-trafigi-mi-vurdu CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, İçişleri Bakanına trafik cezalarını sordu.

COVID-19 PANDEMİSİ BÜTÜN AĞIRLIĞI İLE DEVAM EDİYOR!

covid-19-pandemisi-butun-agirligi-ile-devam-ediyor Çanakkale Tabip Odası yönetim kurulu covid-19 pandemisi nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.

KATEGORİLER

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Gelibolu'nun En Önemli Sorunu Hangisidir?

Gelibolu'nun En Önemli Sorunu Hangisidir?

Ankete Katıl Sonuçlar