Haber

GELİBOLU İÇİN 'TÜM ZARARLAR KARŞILANSIN' TEKLİFİ

gelibolu-icin-tum-zararlar-karsilansin-teklifi CHP Çanakkale Milletvekilleri Muharrem Erkek ile Özgür Ceylan, tarım sigortası olsun olmasın tüm üreticilerin zararlarının karşılanması için kanun teklifi verdi.

GELİBOLU'YA DIŞARIDAN GELEN PAZARCIYA İZİN ÇIKMADI

geliboluya-disaridan-gelen-pazarciya-izin-cikmadi Gelibolu İlçe Hıfsızsıhha Kurulu yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirlerini görüşmek üzere bir toplantı yaptı.

GELİBOLU BELEDİYESİ TOPLU SÖZLEŞMEDE BİR İLKE İMZA ATTI

gelibolu-belediyesi-toplu-sozlesmede-bir-ilke-imza-atti İki yıllık olarak imza altına alınan sözleşme gereği, 1 Mayıs işçi bayramı öncesinde emekçilere bir yevmiye tutarında da ek ikramiye verilecek.

ÖZGÜR CEYLAN: YANGIN ALANI AFET BÖLGESİ İLAN EDİLSİN

ozgur-ceylan-yangin-alani-afet-bolgesi-ilan-edilsin Özgür Ceylan, "Bu köylerimiz derhâl afet bölgesi ilan edilerek zararları devlet tarafından karşılanmalıdır" dedi.

BAŞKAN ÖZ, FRANSA'NIN İLK TÜRK BELEDİYE BAŞKANINI KUTLADI

baskan-oz-fransanin-ilk-turk-belediye-baskanini-kutladi Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Fransa’nın ilk Türk belediye başkanı Metin Yavuz’u yazdığı bir mektupla kutladı.

GELİBOLU YARIMADASI YANIYOR

gelibolu-yarimadasi-yaniyor Gelibolu Yarımadası Ilgardere Köyü yakınlarında başlayan orman yangını sürüyor.

MUHARREM ERKEK 'AVUKATLAR SUSARSA VATANDAŞ NEFES ALAMAZ'

muharrem-erkek-avukatlar-susarsa-vatandas-nefes-alamaz CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek basın açıklaması yaptı.

ÖZACAR’IN 1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI MESAJI

ozacarin-1-temmuz-denizcilik-ve-kabotaj-bayrami-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Kabotaj Kanunu, Kurtuluş Savaşının ardından ekonomik bağımsızlığa yönelik atılan en önemli adımlardan birisidir" dedi.

HALILAR VE BÜYÜKŞAPÇI ALTIN MADENLERİ İÇİN KEŞİF YAPILDI

halilar-ve-buyuksapci-altin-madenleri-icin-kesif-yapildi Havran’ın Halılar ve Büyükşapçı Köyleri’nde Teck Madencilik A.Ş. tarafından gerçekleştirilmek istenen altın madeni projeleri için yerinde inceleme ve keşif gerçekleştirildi.

ÖZGÜR CEYLAN: VAKIF VE CEMAATLER PARALEL BAKANLIK OLMUŞ

ozgur-ceylan-vakif-ve-cemaatler-paralel-bakanlik-olmus Özgür Ceylan, "Anayasa ve Danıştay kararlarına aykırı olmasına rağmen MEB ısrarla vakıf ve cemaatlerle protokoller imzalamış, eğitimin her kademesinde bu vakıf ve cemaatler paralel bir bakanlığa

HAVRAN’IN ÜSTÜ ALTIN'DAN DEĞERLİDİR!

havranin-ustu-altindan-degerlidir 26 Haziran 2020 Cuma günü saat 11.00 civarında, Büyükşapçı ve Halılar Köylerinde yapılmak istenen altın madeni projelerinin iptali için açtığımız davaların Balıkesir İdari Mahkemesi tarafından

ÖZGÜR CEYLAN: SIĞIRCIK VE BOZLAR AFET BÖLGESİ İLAN EDİLSİN

ozgur-ceylan-sigircik-ve-bozlar-afet-bolgesi-ilan-edilsin CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Biga’ya bağlı Bozlar ve Sığırcık köylerinde meydana gelen şiddetli dolu yağışı sonrası Meclis Genel Kurulu’nda bir açıklama yaptı.

BARO BAŞKANLARININ ENGELLENMESİNİ KINIYORUZ!

baro-baskanlarinin-engellenmesini-kiniyoruz Avukatlar, eylemlerini bugün Anıtkabir’de yapacakları basın açıklaması ile tamamlamayı planlamıştı.

ÇAMLIK YİNE ÇÖP İÇİNDE

camlik-yine-cop-icinde Gelibolu Nuri Erer Çamlığı geçmiş yıllarda olduğu gibi yine adeta çöplük olmuş.

KALE TALKS SOSYAL GİRİŞİMCİLERİ AĞIRLAYACAK!

kale-talks-sosyal-girisimcileri-agirlayacak Kale Grubu, sosyal girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak ve sosyal girişimcileri teşvik etmek amacıyla hayata geçirdiği ‘İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’ne özel KaleTalks düzenliyor.

BÜLENT TURAN; GELİBOLU FEN LİSESİ İHALESİ YAPILDI

bulent-turan-gelibolu-fen-lisesi-ihalesi-yapildi AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Gelibolu Fen Lisesi ihalesinin yapıldığını ifade etti.

GÜNEYLİ KÖYÜ'NDE COVİD-19 BİLGİLENDİRMESİ YAPILDI

guneyli-koyunde-covid-19-bilgilendirmesi-yapildi Gelibolu İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından Güneyli Köyü'nde Covid-19 bilgilendirmesi gerçekleştirildi.

ÖZGÜR CEYLAN: ASTIM’A COVİD-19 BULAŞMIYOR MU?

ozgur-ceylan-astima-covid-19-bulasmiyor-mu CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Meclis Genel Kurulu’nda yaptığı açıklamada, Astım hastalığının kronik hastalıklar listesinden çıkarılmasını eleştirdi.

MUHARREM ERKEK; BARO-MESLEK ODALARI AÇIKLAMASI

muharrem-erkek-baro-meslek-odalari-aciklamasi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, baro-meslek odaları konusunda basın açıklaması yaptı.

TKDK DESTEKLİ YENİ YATIRIMLAR İÇİN İMZALAR ATILIYOR

tkdk-destekli-yeni-yatirimlar-icin-imzalar-atiliyor Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Çanakkale İl Koordinatörlüğü ile 26 yatırımcı arasında koronavirüs tedbirlerine uyularak sözleşmeler imzalanıyor.

KATEGORİLER

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ