Haber

CHP'DEN YSK'YA TEPKİ "17 GÜN UĞRAŞMIŞLAR, OLMAMIŞ"

chpden-yskya-tepki-17-gun-ugrasmislar-olmamis CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, YSK'nin İstanbul seçimine dair gerekçeli kararını değerlendirdi.

GELİBOLU'DA 19 MAYIS COŞKUSU

geliboluda-19-mayis-coskusu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 'Gençlik Yürüyüşüne' binlerce kişi katıldı.

CHP'Lİ ERKEK: “100 YIL ÖNCEKİ GİBİ AYNI İNANÇ VE HEYECANLA"

-chpli-erkek-100-yil-onceki-gibi-ayni-inanc-ve-heyecanla Muharrem Erkek; "Vapurdan inenlerin Samsun topraklarına attıkları ilk adım, kurtuluşun ve kuruluşun da ilk adımıydı" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN: PAROLA "HAK HUKUK VE ADALET"

ozgur-ceylan-parola-hak-hukuk-ve-adalet Ceylan; Demokrasi, İnsan Hakları, Adalet ve Cumhuriyet değerlerimize sahip çıkılması konusunda toplumsal duyarlılığın yükseldiği bir süreçten geçiyoruz.

ÖZACAR: MİLLİ MÜCADELENİN 100.YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

ozacar-milli-mucadelenin-100yildonumu-kutlu-olsun Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "1919; Bağımsızlıktır, Cumhuriyettir, Vatandır, Atatürk’tür" dedi.

19 MAYIS'IN 100.YILINDA "KEMAL" SAHNE ALIYOR

19-mayisin-100yilinda-kemal-sahne-aliyor 19 Mayıs’ın 100’üncü yılında binlerce kişi Mustafa Kemal Atatürk’ün hikayesini dinleyecek.

19 MAYIS YARIŞMASI SONUÇLANDI

19-mayis-yarismasi-sonuclandi Gelibolu Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs şiir, kompozisyon ve resim yarışması sonuçlandı.

CHP GENÇLİK KOLLARININ ANNELER GÜNÜ ZİYARETLERİ

chp-genclik-kollarinin-anneler-gunu-ziyaretleri CHP Gelibolu Gençlik Kolları üyeleri anneler gününde şehit annelerini ziyaret ettiler.

ÖZACAR; "ANNELERİMİZ AİLELERİMİZİN YAPI TAŞIDIR"

ozacar-annelerimiz-ailelerimizin-yapi-tasidir Özacar, "Dünyanın en eşsiz varlıkları annelerin en güzel gününü içten saygı ve sevgiyle kutluyorum" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN'IN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

ozgur-ceylanin-engelliler-haftasi-mesaji Ceylan; "Engelli yurttaşlarımızın sorunları toplumun bütününün sorunudur ve ancak el birliği ile çözülebilir" dedi.

ÖZACAR: ÖNEMLİ OLAN ‘HAYATIN İÇİNDE BEN DE VARIM!’ DİYEBİLMEK

ozacar-onemli-olan-hayatin-icinde-ben-de-varim-diyebilmek Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

CHP'DEN YSK'YA "CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ" YENİLENSİN BAŞVURUSU

chpden-yskya-cumhurbaskanligi-secimi-yenilensin-basvurusu CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, YSK'ya yaptığı itirazla 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçiminin de yenilenmesini talep etti.

AK PARTİ GELİBOLU KADIN KOLLARI BAŞKANI ŞAKAR İSTİFA ETTİ

ak-parti-gelibolu-kadin-kollari-baskani-sakar-istifa-etti AK Parti Gelibolu Kadın Kolları Başkanı Zerrin Şakar görevinden istifa etti.

CHP GENÇLİK KOLLARI ÇOCUKLAR İÇİN EL ELE VERDİ

chp-genclik-kollari-cocuklar-icin-el-ele-verdi CHP Gelibolu Gençlik Kolları Başkanı Uğur Papatya ve gençlik kolları üyeleri bir okulun onarımı yaptılar.

ÇANAKKALE TABİP ODASI BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

canakkale-tabip-odasi-basin-aciklamasi-yapti Çanakkale Tabip Odası tarafından yapılan açıklama da, "Savaşın, halk sağlığı sorunu olduğunu söylemekten vazgeçmeyeceğiz" denildi.

GELİBOLU'DA RAMAZAN PİDESİ 3 LİRADAN SATILACAK

geliboluda-ramazan-pidesi-3-liradan-satilacak Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kala Gelibolu'da Ramazan Pidesi'nin satış fiyatı belli oldu.

AK PARTİ’NİN AÇIKLAMALARI DA İTİRAZLARI VE BAVULLARI GİBİ BOMBOŞTUR!

ak-partinin-aciklamalari-da-itirazlari-ve-bavullari-gibi-bombostur CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek açıklamalarda bulundu.

FINDIKLI KÖY HAYRI PAZAR GÜNÜ YAPILACAK

findikli-koy-hayri-pazar-gunu-yapilacak Geleneksel hale getirilen Fındıklı Köy hayrı pazar günü yapıacak.

ÖZGÜR CEYLAN'IN "1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI" MESAJI

ozgur-ceylanin-1-mayis-isci-bayrami-mesaji Ceylan, "AKP sınırsız sömürü düzeni için çalışmaktadır" dedi.

CHP’Lİ ERKEK: "ÖRGÜTLÜ MÜCADELE GÜÇLENDİRİR"

chpli-erkek-orgutlu-mucadele-guclendirir CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle açıklamalarda bulundu.