Haber

ÖZGÜR CEYLAN: BU İLK DEĞİL BAKAN ARTIK GEREĞİNİ YAPMALI

ozgur-ceylan-bu-ilk-degil-bakan-artik-geregini-yapmali CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, 10 Kasım için "Bayram günü" ifadesini kullananlara set tepki gösterdi.

MUHARREM ERKEK 'MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, SONSUZLUKTUR!'

muharrem-erkek-mustafa-kemal-ataturk-sonsuzluktur Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 81.Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

CUMHURİYET BAYRAMINDA RAFET EL ROMAN COŞKUSU

cumhuriyet-bayraminda-rafet-el-roman-coskusu Türkiye Cumhuriyeti'nin 96'ncı kuruluş yıldömününde ünlü sanatçı Rafet El Roman Gelibolululara müzik ziyafete sundu.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

29-ekim-cumhuriyet-bayrami-coskuyla-kutlandi Gelibolu'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı düzenlenen etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

CUMHURİYET BAYRAMI’NIN 96. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

cumhuriyet-bayraminin-96-yil-donumu-kutlu-olsun CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınladı.

MUHARREM ERKEK: 'CUMHURİYET, EN KIYMETLİ HAZİNEMİZDİR!'

muharrem-erkek-cumhuriyet-en-kiymetli-hazinemizdir CHP Hukuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Cumhuriyetin 96. yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

BÜLENT ÖZ '29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI' MESAJI

bulent-oz-29-ekim-cumhuriyet-bayrami-mesaji Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

GELİBOLU BELEDİYESİ GELENEKSEL 29 EKİM YARIŞMASI SONUÇLANDI

gelibolu-belediyesi-geleneksel-29-ekim-yarismasi-sonuclandi Konusu "Cumhuriyeti Yaşatmak ve İleriye Taşımak Adına Görevlerimiz" olan 29 Ekim resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren eserler belirlendi.

ÖZGÜR CEYLAN: ÇANAKKALE TERMİK ÇÖPLÜĞÜ OLMAYACAK

ozgur-ceylan-canakkale-termik-coplugu-olmayacak CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çırpılar Köyü ÇED eylemine destek verdi.

'BARIŞ PINARI HAREKATI' GELİBOLU BELEDİYE MECLİSİ ORTAK DEKLARASYONU

baris-pinari-harekati-gelibolu-belediye-meclisi-ortak-deklarasyonu Gelibolu Belediye Meclisi "Barış Pınarı Harekatı"nda terörle mücadele eden TSK’ya (Türk Silahlı Kuvvetleri) destek vermek amacıyla 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 20.Maddesinin 7.Bendi uyarınca

ÖZGÜR CEYLAN’DAN KİLİTBAHİR ÖNERGESİ

ozgur-ceylandan-kilitbahir-onergesi CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Kilitbahir’i meclise taşıdı.

ÇAN BELEDİYESİ EKONOMİK TABLO AÇIKLAMASI

can-belediyesi-ekonomik-tablo-aciklamasi Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, belediyenin ekonomik tablosu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

ÇAN ÜLKÜ OCAKLARI 'BARIŞ PINARI HAREKATI' İÇİN MEVLİT OKUTTU

can-ulku-ocaklari-baris-pinari-harekati-icin-mevlit-okuttu Çan Ülkü Ocakları, Türk Silahlı Kuvvetlerinin başlattığı 'Barış Pınarı Harekatı' dolayısıyla mevlit okuttu.

CHP VE İYİ PARTİ HEYETLERİ BİR ARAYA GELDİ

chp-ve-iyi-parti-heyetleri-bir-araya-geldi CHP ve İYİ Parti heyetleri İYİ Parti Genel Merkezinde bir araya geldi.

GELİBOLU'DA DEPREM TOPLANMA ALANLARI BELİRLENDİ

geliboluda-deprem-toplanma-alanlari-belirlendi Gelibolu'da her hangi bir deprem sonrası acil toplanma alanları belli oldu.

DOĞALGAZ BAŞKA BAHARA KALDI

dogalgaz-baska-bahara-kaldi Gelibolu Belediyesinin 2019 yılı Ekim ayı meclis toplantısı yapıldı.

GELİBOLU BELEDİYE MECLİSİ CUMA GÜNÜ TOPLANIYOR

gelibolu-belediye-meclisi-cuma-gunu-toplaniyor Belediye Basın Bürosundan yapılan açıklamaya göre meclis gündemi şöyle;

ÖZACAR, MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISINA KATILDI

ozacar-marmara-belediyeler-birligi-toplantisina-katildi İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenen Marmara Belediyeler Birliği toplantıları devam ediyor.

ÇAN BELEDİYESİNDEN GÖNÜLLERE DOKUNAN SOSYAL BELEDİYECİLİK PROJELERİ

can-belediyesinden-gonullere-dokunan-sosyal-belediyecilik-projeleri Başkan Bülent Öz, toplumun her ferdini mutlu etmek için çaba gösteriyor.

ÖZGÜR CEYLAN’DAN KIZILAY İDDİALARI

ozgur-ceylandan-kizilay-iddialari Önce yönetimi ele geçirdiler, iddia ediyorum şimdi içini boşaltacaklar.