Haber

ÖZGÜR CEYLAN’DAN "19 EYLÜL ŞEHİTLER VE GAZİLER GÜNÜ" MESAJI

ozgur-ceylandan-19-eylul-sehitler-ve-gaziler-gunu-mesaji Ceylan, 19 Eylül'de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e "Mareşal" rütbesi ve "Gazi" unvanı verilişi vesilesiyle tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha şükran ve minnetle anıyoruz" dedi.

ÖZACAR’IN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

ozacarin-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

ÖZGÜR CEYLAN: DAYANIŞMA İLE YAŞAYABİLEN ESNAFIMIZA BAKANLIK KURULMALI

ozgur-ceylan-dayanisma-ile-yasayabilen-esnafimiza-bakanlik-kurulmali CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan "Ahilik Haftası"nda konuştu.

GELİBOLU'DA FERİBOT ÇİLESİ BİTECEK Mİ?

geliboluda-feribot-cilesi-bitecek-mi Çanakkale İl Özel İdaresi, Gelibolu Feribot İskelesi için borçlanma kararını gündemine aldı.

GELİBOLU BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL TOPLANTISI YAPILDI

gelibolu-belediye-meclisi-eylul-toplantisi-yapildi Gelibolu Belediyesi'nin Eylül ayı meclis toplantısı yapıld

SU VE VİCDAN NÖBETİ 39'UNCU GÜNÜNDE

su-ve-vicdan-nobeti-39uncu-gununde Bugüne kadar neredeydiniz diyenlere cevaben; Çanakkale’de altın ve gümüş madenciliğine karşı verilen mücadele 10 yılı aşkın süredir devam etmektedir.

ATATÜRK, 104 YIL ÖNCE GELİBOLU YARIMADASI'NDA DOĞAN BİR ÖNDERDİR

ataturk-104-yil-once-gelibolu-yarimadasinda-dogan-bir-onderdir- Ulu önder Atatürk’ün Cumhurbaşkanı olarak Gelibolu’ya gelişinin 91.Yıldönümü Gelibolu Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen program ile kutlandı.

GELİBOLU İSKELESİ "SOS" VERİYOR

gelibolu-iskelesi-sos-veriyor Sivil Toplum Örgütleri adına Gelibolu Kent Konseyi tarafından bir basın açıklaması yapıldı.

ÖZACAR "30 AĞUSTOS TARİHTE EŞİNE AZ RASTLANIR BİR KAHRAMANLIK DESTANIDIR"

ozacar-30-agustos-tarihte-esine-az-rastlanir-bir-kahramanlik-destanidir 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Bu büyük zaferin üzerimize yüklediği sorumlulukların bilincindeyiz. Saygın ve güçlü olmak 30 Ağustos ruhuna

MUHARREM ERKEK’İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI AÇIKLAMASI

muharrem-erkekin-30-agustos-zafer-bayrami-aciklamasi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’in 30 Ağustos Zafer Bayramı açıklaması.

ÖZGÜR CEYLAN; 30 AĞUSTOS, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN DOĞUM TARİHİDİR

ozgur-ceylan-30-agustos-turkiye-cumhuriyetinin-dogum-tarihidir CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Yüce Milletimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

CEYLAN; 17 YILIN SONUNDA ÜLKEYİ GETİRDİKLERİ YER UÇURUMUN KENARIDIR

ceylan-17-yilin-sonunda-ulkeyi-getirdikleri-yer-ucurumun-kenaridir Özgür Ceylan; "Kimse kusura bakmasın, Bop Eş Başlanlığıyla övünenlerden ve onun sözcülerinden milliyetçilik dersi almayız."

BAKAN’A YANLIŞ BİLGİ Mİ VERİLİYOR?

bakana-yanlis-bilgi-mi-veriliyor Şimdide gözlerini engelli ve yaşlılık aylıklarına diktiler.

TRAFİK KAZALARINDA SON ON YILDA 52 BİN 95 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

trafik-kazalarinda-son-on-yilda-52-bin-95-kisi-yasamini-yitirdi Türkiye’de 2009-2018 yılları arasında, 12 milyon 236 bin 912 trafik kazası meydana geldi.

GELİBOLU SEYYAR JANDARMA TABURU ANILDI

gelibolu-seyyar-jandarma-taburu-anildi "Gelibolu Şehitlerine Yürüyor" projesi etkinliği kapsamında "Gelibolu Seyyar Jandarma Taburunu" için yürüyüş yapıldı.

CEYLAN; CEO PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAR DİYOR!

ceylan-ceo-parayi-veren-dudugu-calar-diyor CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Kazdağları’nda yaşanan katliamın birincil sorumlularından Alamos şirketinin CEO’sunun yaptığı açıklamanın ibret verici olduğunu belirtti.

10 AĞUSTOS, 30 AĞUSTOS ZAFERİNE GİDEN YOLDUR!

10-agustos-30-agustos-zaferine-giden-yoldur Özacar, "Her bir cephesi, eşsiz mücadelelere sahne olmuş, Çanakkale Savaşlarındaki Anafartalar Zaferi, 30 Ağustos Zaferi’ne giden bir yoldur" dedi.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ANAFARTALAR'DA TARİHİN AKIŞINI DEĞİŞTİRDİ

gazi-mustafa-kemal-anafartalarda-tarihin-akisini-degistirdi 30 Ağustos Zaferini müjdeleyen işaret fişeği, Anafartalar’da atıldı

TÜRKİYE’DE 3 MİLYON 643 BİN SURİYELİ MÜLTECİ YAŞIYOR

turkiyede-3-milyon-643-bin-suriyeli-multeci-yasiyor 2019 yılının başından bugüne kadar Suriyeli mültecilerle alakalı 25 bin 827 basın haberi çıkarken, geçen yıl bu rakamın 56 bin 673 olduğu görüldü.

CEYLAN; DOKTOR YETERSİZLİĞİNDE HASTALAR ÖLÜYOR MU?

ceylan-doktor-yetersizliginde-hastalar-oluyor-mu CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Biga Devlet Hastanesini gündeme getirdi.