Haber

CEYLAN: ÇANAKKALE’DE CEHENNEM ÇUKURLARI AÇILMAK İSTENİYOR

ceylan-canakkalede-cehennem-cukurlari-acilmak-isteniyor CHP’li Özgür Ceylan; Kaz Dağlarını koruma önergesi AKP ve MHP oyları ile reddedildi.

AK PARTİ GELİBOLU İLÇE BAŞKANI HAKKI UYSAL'IN 15 TEMMUZ MESAJI

ak-parti-gelibolu-ilce-baskani-hakki-uysalin-15-temmuz-mesaji- AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı Hakkı Uysal, 15 Temmuz dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ÜLKELERİN İŞ GÜCÜ İSTATİSTİKLERİ BELLİ OLDU

ulkelerin-is-gucu-istatistikleri-belli-oldu Ülkelerin iş gücü istatistikleri belli olurken, Türkiye’nin 31,3 milyonluk iş gücüyle 20’nci sırada olduğu görüldü.

HALKLA İLİŞKİLERİN OSCARLARI CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BAŞKANLIĞININ OLDU

halkla-iliskilerin-oscarlari-cumhurbaskanligi-iletisim-baskanliginin-oldu Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, 'Altın Küre Mükemmellik Ödülleri' yarışmasında iki kategoride ödüle layık görüldü.

ÖZACAR’IN "15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ" MESAJI

ozacarin-15-temmuz-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

TAYFUR BARAJINDA DİP TAHLİYESİ YAPILDI

tayfur-barajinda-dip-tahliyesi-yapildi Yaklaşık 4 milyon 500 bin m3 su hacmine sahip olan Tayfur Barajında, su kalitesini arttırmak amacıyla dip çamur tahliyesi gerçekleştirildi.

GESTAŞ'TAN ESNAFA % 15 İNDİRİM

gestastan-esnafa--15-indirim Esnafların araçları ile Gestaş'a bağlı arabalı vapurlar ile yapacakları boğaz geçişlerinde % 15 indirim uygulanacak.

TÜRKİYE SİGARA KULLANIMINDA DÜNYA DÖRDÜNCÜSÜ

turkiye-sigara-kullaniminda-dunya-dorduncusu Dünyada en çok sigara tüketen ülkeler belli olurken, Türkiye’nin listenin dördüncü sırasında yer aldığı görüldü.

TÜRKİYE’DE BAŞLICA ÖLÜM SEBEPLERİ BELLİ OLDU

turkiyede-baslica-olum-sebepleri-belli-oldu Yapılan son araştırmaya göre Türkiye’de başlıca ölüm sebepleri belli oldu.

GELİBOLU FELAKETİN EŞİĞİNDEN DÖNDÜ

gelibolu-felaketin-esiginden-dondu Gelibolu da bir anda meydana gelen doğa olayı ile adeta felaketin eşiğinden dönüldü.

EN ÇOK HABER TAKİP EDEN ÜLKELER BELLİ OLDU

en-cok-haber-takip-eden-ulkeler-belli-oldu Dünyada en çok haber takip eden ülkeler belli olurken, Türkiye bu listenin üçüncü sırasında yer aldı.

TÜRKİYE DÜNYA ASKERİ GÜÇ SIRALAMASINDA İLK 10 İÇERİSİNDE

turkiye-dunya-askeri-guc-siralamasinda-ilk-10-icerisinde Bu yıl açıklanan rapora göre Türkiye askeri güç sıralamasında 137 ülke arasından 9. Sıraya yerleşirken, 0,2089 puan aldığı kayıtlara geçti.

KORAY AYDIN'DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ "TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE"

koray-aydindan-secim-degerlendirmesi-tesekkurler-turkiye İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İstanbul seçimiyle ilgili bir açıklama yaptı.

TÜRKİYE DOĞAL GAZ İTHALATINDA DÜNYA ALTINCISI

turkiye-dogal-gaz-ithalatinda-dunya-altincisi Türkiye doğal gaz ithalatında 216 ülke arasından 6.sıraya yerleşirken, 55 milyar 130 milyon metreküp ithal ettiği görüldü.

CEYLAN "İDARENİN ESASI LİYAKAT OLMALIDIR"

ceylan-idarenin-esasi-liyakat-olmalidir CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan'dan Biga Belediyesi'nde mobbing iddiası.

ERASMUS 'WALLS AND BRIDGES' PROJESİ UYGULANDI

erasmus-walls-and-bridges-projesi-uygulandi "Walls and Bridges" isimli proje kapsamında İtalya'nın başkenti Roma, Pisa, Floransa, Siena ve Luca kentlerine geziler düzenlendi.

İDA DAYANIŞMA DERNEĞİ DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ MESAJI

ida-dayanisma-dernegi-dunya-cevre-gunu-mesaji İDA Dayanışma Derneği tarafından "5 Haziran Dünya Çevre Günü" dolayısıyla bir mesaj yayınlandı.

GELİBOLU 'KESİN KORUNACAK HASSAS ALAN' İLAN EDİLDİ

gelibolu-kesin-korunacak-hassas-alan-ilan-edildi Gelibolu, Cumhurbaşkanı kararıyla "kesin korunacak hassas alan" olarak tescil ve ilan edildi.

GELİBOLU FERİBOT İSKELESİ SORUNU BİTMEK BİLMİYOR

gelibolu-feribot-iskelesi-sorunu-bitmek-bilmiyor Gelibolu iskelesindeki tamir bakım ve yeni yanaşma rampalarının yapımı bitti ama sorunlar bitmedi.

ÇALIŞMALAR ÇAMLIK BÖLGESİNDE DEVAM EDİYOR

calismalar-camlik-bolgesinde-devam-ediyor Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, çamlık bölgesinde yapılan çalışmaları denetledi.