Haber

CHP'Lİ ERKEK: "ATATÜRK ÇANAKKALE'DİR, ÇANAKKALE ATATÜRK"

chpli-erkek-ataturk-canakkaledir-canakkale-ataturk CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yılı nedeniyle mesaj yayınladı.

ÖZACAR: ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 104.YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

ozacar-canakkale-zaferinin-104yildonumu-kutlu-olsun Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104.Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ÇANAKKALE TABİP ODASI '14 MART TIP BAYRAMI' AÇIKLAMASI

canakkale-tabip-odasi-14-mart-tip-bayrami-aciklamasi Çanakkale Tabip Odası Başkanı Eftal Yıldırım, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir açıklama yaptı.

CHP’Lİ ERKEK: "ECEABAT KARARINI VERMİŞ"

chpli-erkek-eceabat-kararini-vermis CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

TÜRKİYE’NİN YÜZDE 54’Ü EĞİTİM SİSTEMİNDEN MEMNUN

turkiyenin-yuzde-54u-egitim-sisteminden-memnun Ülkelerin eğitim sistemi ve okullardan memnun olma oranı açıklandı. Türkiye’nin memnuniyet oranı yüzde 54 olarak saptandı.

GELİBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

gelibolu-belediye-baskan-adaylari-gorucuye-cikti Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası belediye başkan adaylarını bir araya getirdi.

MADALYALI AŞÇI ONUR SAĞLAM YAŞAMA VEDA ETTİ

madalyali-asci-onur-saglam-yasama-veda-etti Gelibolu'nun madalyalı aşçısı Onur Sağlam geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını yitirdi.

AB OKUL ORTAKLIĞI PROJESİ ERASMUS

ab-okul-ortakligi-projesi-erasmus Gelibolu Mehmet Akif Ersoy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nden öğretmen ve öğrenciler, Erasmus Avrupa Birliği Okul Ortaklığı Değişim Projesi kapsamında Mayıs ayında İtalya'ya gidecek.

EĞİTİM-İŞ 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

egitim-is-8-mart-dunya-emekci-kadinlar-gunu-etkinligi Gelibolu Eğitim-İş Öğretmen Sendikası tarafından, '8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü' dolayısıyla Gelibolu Leb-i Umman'da bir etkinlik düzenlendi.

GELİBOLU BELEDİYE BAŞKANI ÖZACAR’IN 8 MART MESAJI

gelibolu-belediye-baskani-ozacarin-8-mart-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum" dedi.

ÜNİVERSİTE MEZUNU BECERİLERİNDE 94’ÜNCÜ SIRADAYIZ

universite-mezunu-becerilerinde-94uncu-siradayiz Üniversite mezunu becerilerinde ülke sıralamaları belli olurken, Türkiye’nin bu listeye 94’üncü sıradan girdiği görüldü.

ÖZGÜR CEYLAN'IN 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ MESAJI

ozgur-ceylanin-8-mart-dunya-emekci-kadinlar-gunu-mesaji CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle basın açıklaması yaptı.

MUHARREM ERKEK’İN 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ AÇIKLAMASI

muharrem-erkekin-8-mart-dunya-emekci-kadinlar-gunu-aciklamasi CHP Genel Başkan yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yaptı.

CHP VE İYİ PARTİ GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

chp-ve-iyi-parti-govde-gosterisi-yapti Gelibolu'da seçim ittifakı yapan CHP ve İYİ Parti ortak seçim bürolarını açtılar.

EN ÇOK SURİYELİ GELİN ALDIK

en-cok-suriyeli-gelin-aldik 2018 yılındaki toplam evlilik sayısı 553 bin 202 olarak görüldü.

YAZICIZADE MAHALLESİ MUHTAR ADAYI SELMAN YAVAŞ

yazicizade-mahallesi-muhtar-adayi-selman-yavas- Yıllardır kargoculuk sektöründe hizmet veren ilçemizin sevilen simalarından Selman Yavaş, Yazıcızade Mahallesi'nden muhtar adayı oldu.

ÖZGÜR CEYLAN KERÇ BOĞAZI KAZASINI MECLİSE TAŞIDI

ozgur-ceylan-kerc-bogazi-kazasini-meclise-tasidi Ceylan, Kerç Boğazı’nda Maestro ve Candy isimli tankerlerin kazasında 4'ü Türk 14 denizcinin hayatını kaybettiği, 4 Türk denizcinin halen kayıp olduğu kazayı Meclis’e taşıdı.

İDA DAYANIŞMA DERNEĞİ JES AÇIKLAMASI

ida-dayanisma-dernegi-jes-aciklamasi İDA Dayanışma Derneği, ihaleye çıkarılan JES ile ilgili basın açıklaması yaptı.

GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNİN EN FAZLA OLDUĞU ŞEHİRLER BELLİ OLDU

gurultu-kirliliginin-en-fazla-oldugu-sehirler-belli-oldu Dünyadaki en fazla gürültü kirliliği nerelerde oluyor belli olurken, Türkiye’den İstanbul’un ilk sıralara yerleştiği görüldü.

TÜRKİYE'DE EN ÇOK SURİYELİLERİN ŞİRKETİ VAR

turkiyede-en-cok-suriyelilerin-sirketi-var Bakan Pekcan, ülkemizde şirket sahibi ve ortağı yabancı uyruklu olan ülkelerin Suriye, İran, Irak, Azerbaycan ve Afganistan olduğunu açıkladı.

KATEGORİLER

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ