Haber

KORAY AYDIN; ÜLKÜCÜ KATİLİNİ BÜYÜKELÇİ ATAMAK NASIL BİR GAFLETTİR?

koray-aydin-ulkucu-katilini-buyukelci-atamak-nasil-bir-gaflettir İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın bir basın açıklaması yaptı.

SAHTE BAL ÜRETİMİ YASAK SATIŞI SERBEST!

sahte-bal-uretimi-yasak-satisi-serbest TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Kocaeli Temsilcisi Sema Kopal bir basın açıklaması yaptı.

CHP'DE UĞUR PAPATYA YENİDEN BAŞKAN

chpde-ugur-papatya-yeniden-baskan 16 Şubat 2020 pazar günü iş adamları derneği lokalinde yapılan Chp Gençlik Kolları olağan kongresinde Uğur Papatya güven tazeledi.

İSMET İNÖNÜ PARKI SOSYAL TESİSLERİ AÇILDI

ismet-inonu-parki-sosyal-tesisleri-acildi Çan Belediyesi, İsmet İnönü Parkı Sosyal Tesislerini kısa süreli bir tadilatın sonunda hizmete açtı.

DEPREME KARŞI ÇANAKKALE’DE NE YAPTINIZ?

depreme-karsi-canakkalede-ne-yaptiniz- CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale’nin yer ivmesi değerleri bakımından, deprem riski yüksek iller arasında olduğunu belirterek, depreme karşı yapılan hazırlıkların neler olduğunu sordu.

'BENİM MESLEĞİM HEPİMİZİN GELECEĞİ' PROJESİ TAMAMLANDI

benim-meslegim-hepimizin-gelecegi-projesi-tamamlandi Güney Marmara Kalkınma Ajansı Mali Destek Programı tarafından desteklenen 287.684 TL'lik "Benim Mesleğim Hepimizin Geleceği" isimli proje başarı ile tamamlandı.

SENDİKA GÖRÜŞMELERİNDE BÜLENT ÖZ’DEN POZİTİF YAKLAŞIM

sendika-gorusmelerinde-bulent-ozden-pozitif-yaklasim Çan Belediyesi ile DİSK Genel-İş Sendikası arasında müzakere süreci başladı.

CHP GELİBOLU İLÇE BAŞKANI PARLAK’TAN GÜNEŞHAN’A DESTEK

chp-gelibolu-ilce-baskani-parlaktan-guneshana-destek Parlak, "İki yıldır uyumlu bir çalışma içerisinde olduğumuz mevcut il başkanımız sayın Güneşhan ile yeni dönemde de birlikte yürümekten mutluluk duyacağız" dedi.

METAL’DE TAM UZLAŞMA SAĞLANDI

metalde-tam-uzlasma-saglandi- MESS’in çözüm odaklı yaklaşımıyla Birleşik Metal-İş ile de anlaşma imzalandı.

MESS’İN UZLAŞI ÇAĞRISINI BİRLEŞİK METAL-İŞ REDDETTİ

messin-uzlasi-cagrisini-birlesik-metal-is-reddetti Türkiye ekonomisinin lokomotifi metal sektöründeki toplu görüşmelerde çalışanların yüzde 93’ünü temsil eden iki sendika ile imzalar atılırken Birleşik Metal-İş Sendikası uzlaşmayı reddetti.

TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ DE ÇİFTÇİNİN SIRTINA BİNİYOR

tarim-kredi-kooperatifleri-de-ciftcinin-sirtina-biniyor CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, üretmekten başka gayesi olmayan çiftçinin ekonomik sıkıntılar nedeniyle ilaç ve gübre kullanamaz durumda olduğunu ifade etti.

GELİBOLU BELEDİYESİ KÖMÜR YARDIMI YAPTI

gelibolu-belediyesi-komur-yardimi-yapti Gelibolu Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında yoksul ailelere yakacak yardımında bulundu.

METALDE ORTAK AKIL KAZANDI

metalde-ortak-akil-kazandi MESS’in uzlaşı çabaları sonuç verdi, Türk Metal ve Özçelik-İş Sendikaları ile sözleşme imzalandı.

ÖZACAR, MEMURLARLA ALTINCI SÖZLEŞMEYİ İMZALADI

ozacar-memurlarla-altinci-sozlesmeyi-imzaladi Gelibolu Belediyesi ile Tüm Bel-Sen arasında imzalanan altıncı toplu sözleşme ile memurların ekonomik koşullarında iyileştirme yapıldı.

'ÖLMEZDEN GELEMEYENLER' İZLEYİCİYLE BULUŞTU

olmezden-gelemeyenler-izleyiciyle-bulustu Çan Belediyesi Tiyatro Okulu, Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında, "Ölmezden Gelemeyenler" adlı tiyatro oyunuyla Çan’da izleyiciyle buluştu.

KADINA ŞİDDETE HAYIR DE PANELİ YAPILDI

kadina-siddete-hayir-de-paneli-yapildi "Kadına Şiddete Hayır De" paneli Gelibolu Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

GELİBOLU'DA "KADINA ŞİDDETE DUR DE PANELİ" DÜZENLENİYOR

geliboluda-kadina-siddete-dur-de-paneli-duzenleniyor Gelibolu'da "Kadına Şiddete Dur De Paneli"nde dört konuşmacı konuyla ilgili açıklamalarda bulunacak.

GELİBOLU BELEDİYE MECLİSİNDE YILIN İLK TOPLANTISI YAPILDI

gelibolu-belediye-meclisinde-yilin-ilk-toplantisi-yapildi Gelibolu Belediye Meclisinin Ocak ayı meclis toplantısında bir yıl süre ile görev yapacak Denetim Komisyonu üyeleri belirlendi, dokuz gündem maddesi ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nun revize

ÇAN BELEDİYESİ SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİNİ İMZALADI

can-belediyesi-sosyal-denge-sozlesmesini-imzaladi Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, sosyal denge sözleşmesini tavan düzeyden imzaladı ve yılbaşı öncesi memur çalışanlara geçim desteği vererek mutlu etti.

ÖZGÜR CEYLAN; AĞAÇ KESİMLERİNİ SORDU

ozgur-ceylan-agac-kesimlerini-sordu CHP Milletvekili Özgür Ceylan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Çanakkale’nin çeşitli bölgelerinde yapılan ağaç kesimlerini sordu.