BU NE PİSLİK BÖYLE?

bu-ne-pislik-boyle

Herkes temizlik bekliyor, düzen bekliyor, yeri geliyor sosyal medyada fırtına koparıyor ama pek değişen bir şey olmuyor.
11 Kasım 2020 Çarşamba 14:38

Herkes temizlik bekliyor, düzen bekliyor, yeri geliyor sosyal medyada fırtına koparıyor ama pek değişen bir şey olmuyor. 

Gelibolu merkezi dahil bir çok yerde yol kenarına bırakılan inşaat atıkları, ev eşyaları ve benzeri atıklar çevreyi kirlettiği kadar bir de görsel olarak oldukça kötü görünüyor.Özellikle mutfak, banyo, tuvalet tamiratlarının ardından çöp konteynerlerinin yanına ve yol kenarlarına bırakılan bu inşaat atıkları çevre kirliliğine yol açıyor. Evlerindeki eşyalarını değiştirenler beyaz eşyasından, koltuğuna, elektronik eşyasından dolabına kadar ne varsa yol kenarına bırakıyor. Son günlerde Geliboluluların piknik alanı olan çamlık alanının çevresine çuvallarla midye kabukları bırakılması tepki çekmeye devam ediyor. Bu kişileri tespit etmek zor olmamalı ve çevreyi kirlettikleri için gerekli yasal işlemin yapılması kaçınılmaz olmalı. Yetkili kişi yada kurumlar buna el atmalı ve gerekli düzeni sağlamalılar.

Haber : Osman Okan
 
 


Haber okunma sayısı: 1902

Saklı Bahçe Petshop


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ