BÜLENT TURAN; GELİBOLU FEN LİSESİ İHALESİ YAPILDI

bulent-turan-gelibolu-fen-lisesi-ihalesi-yapildi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Gelibolu Fen Lisesi ihalesinin yapıldığını ifade etti.
12 Haziran 2020 Cuma 16:29

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Gelibolu Fen Lisesi ihalesinin yapıldığını ifade etti.

Gelibolu Fen Lisesi ihalesi hakkında açıklama yapan Turan, inşa edilecek olan fen lisesi yatırım bedelinin 12 milyon lira olduğunu belirterek, "Gelibolumuza çok önemli bir kampüs projesinden sonra yine ilçemize yakışır bir liseyi de inşa edeceğiz" dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, "Çanakkalemizin en kıymetli ilçelerinden biri olan Gel,bolumuzda heyecanla yatırımlarımıza devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıllarda adeta kamusal bir kampüs olan bir projeyi ilçemzie kazandırdık. Şimdi de hemşehrilerimiz tarafından sık sık talep edilen fen lisesi projesininin çalışmalarına başlıyoruz" dedi.

Turan, 12 milyon liraya ihalesi yapılan projenin toplam inşaat alanının 6 bin metrekare olacağını, içerisinde 16 dershane ile birlikte modern laboratuvarların ve geniş bir kütüphanenin bulunacağını söyledi. 

AK Partili Bülent Turan, bu projenin ardından hemşehrilerimiz tarafından beklenen önemli iki projenin daha müjdesini milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ile birlikte beraber vereceğiz dedi.Haber okunma sayısı: 4385Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ