Anket : GELİBOLU'NUN EN ÖNEMLİ SORUNU HANGİSİDİR? Tıklayınız

GELİBOLU BELEDİYESİ KÖMÜR YARDIMI YAPTI

gelibolu-belediyesi-komur-yardimi-yapti

Gelibolu Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında yoksul ailelere yakacak yardımında bulundu.
29 Ocak 2020 Çarşamba 13:53

Gelibolu Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında yoksul ailelere yakacak yardımında bulundu.

Sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmaya devam eden Gelibolu Belediyesi, gerçekleştirdiği program dahilinde ekonomik yetersizliğini belgelendiren 215 aileye 86 ton kömür yardımında bulundu.

Dar gelirli ailelerin kış aylarında yakacaklarını temin etme noktasında uyguladığı çalışmayı sürdüren Gelibolu Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmaya devam ediyor.

Mahalle muhtarlarının verdiği bilgiler ve Gelibolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün sosyal yardım yönetmeliği kapsamında gerçekleştirilen program dahilinde, ilçe merkezinde ikamet eden ve ekonomik yetersizliğini belgelendiren 215 aileye 86 ton kömür ulaştırıldı.

Zabıta ve diğer görevlilerden oluşan bir ekiple  10 gün önce başlayan ve tamamlanan çalışmada, 16 çuval halinde 400 kilogram olarak dağıtılan kömürler ailelere tutanakla teslim edildi.

Belediye Başkanı Mustafa Özacar, ihtiyaç sahibi aileleri unutmayarak gıda yardımından yakacak yardımına kadar her türlü desteği sunmaya devam ettiklerini belirterek, bu yardımları tüm mahallelere program dahilinde eşit bir şekilde ulaştırmaya gayret gösterdiklerini vurguladı. Haber okunma sayısı: 2475Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Gelibolu'nun En Önemli Sorunu Hangisidir?

Gelibolu'nun En Önemli Sorunu Hangisidir?

Ankete Katıl Sonuçlar