GELİBOLU 'Bİ DAHA ÖZACAR' DEDİ

gelibolu-bi-daha-ozacar-dedi

Mustafa Özacar, "Gelibolu halkı onurlu insanlardır. Sizler bizi öyle bir makama oturttunuzki, şimdi on yılda çalıştığımızın daha fazlasını çalışacağız" dedi.
31 Mart 2019 Pazar 21:10

Mustafa Özacar, "Gelibolu halkı onurlu insanlardır. Sizler bizi öyle bir makama oturttunuzki, şimdi on yılda çalıştığımızın daha fazlasını çalışacağız" dedi. 


Gelibolu'nun CHP'li Belediye Başkanı Mustafa Özacar, 31 Mart yerel seçimlerinde 3'üncü kez belediye başkanlığını görevine layık görüldü. 

CHP'li Mustafa Özacar'ın seçimi kazanmasının belli olmasının ardından parti binası önünde toplanan seçmenler büyük bir coşkuyla zaferlerini kutladılar. 

Gelibolu'da 3'üncü kez belediye başkanı seçilen Mustafa Özacar, sonuçların belli olmasının ardından ilçe seçim binası önünde toplanan partililere bir konuşma yaptı.Özacar konuşmasında şunları söyled; "bu kutsal toprakları bugünden yarına taşımak bizim görevimizdir. Mustafa Kemal Atatürk'ten kalan emanetleri korumak bizim vazifemizdir. Biz çok çalıştık ve Mart'ın sonu bahar dedik ve bunu başardık. Biz kimseyi ötekileştirmedik, kırmadık bunu dün söyledik, bugünde yarında aynısını söyleyeceğiz. Bu ülke, bu bayrak hepimizim. Bizi bu günlere getirenlere, yolumuzu çizenlere minnet duyuyoruz. Bizler on yıl boyunca sizlere hizmet etmeye çalıştık. Zaman, zamanda bu hizmetler sırasında birbirimizi üzdük. Ama bu da sadece sizlere daha iyi hizmet edebilmek içindi. Gelibolu halkı daha iyi hizmetlere layıktır. Gelibolu halkı onurlu insanlardır. Sizler bizi öyle bir makama oturttunuzki, şimdi on yılda çalıştığımızın daha fazlasını çalışacağız. Bu güne kadar olduğu gibi, kötü söz söylemeden, dostluklarımızı bozmadan, halkımıza sadece hizmet ederek çalışacağız ve yarından itibaren kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu seçimlerde kimse kaybetmemiştir. Kazanan Gelibolu halkı olmuştur. Kimse seçimi kaybettik diye üzülmesin, Gelibolu da yaşayan herkes hangi partiden olursa olsun vatandaş olarak kazanan olmuştur. Şanlı bayrağımızın altında, İstiklal Marşımızın milli duygularıyla bin yıllık kültürümüzle büyük Türk Milleti olarak her karış toprağı şehit kanlarıyla sulanmış bu vatan topraklarında özgürce demokrat olarak Cumhuriyetimizi sahiplenerek hep birlikte yaşamaya devam edeceğiz. Gelibolu siyaset tarihinde üçüncü kez belediye başkanı olma şansını verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Hepinize en derin saygılarımla sevgi ve muhabbetlerimi sunuyor, hepinize iyi geceler diliyorum" dedi.

Özacar'ın konuşmasnın ardından partililer sevinç gösterilerinde bulundular.


 Haber : Osman Okan Haber okunma sayısı: 641Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ