GELİBOLU’YA DOĞAL GAZ İSTİYORUZ!

geliboluya-dogal-gaz-istiyoruz

Gelibolulu bir grup öncülüğünde başlatılan ve sosyal medyada ilçeye doğal gaz getirilmesi için her geçen gün daha fazla dikkat çeken “Gelibolu'ya Doğal Gaz İstiyoruz Sivil İnisiyatifi" Grubu İcra Komitesi belediye başkanı Özacar ile görüştü.
08 Ocak 2021 Cuma 23:33

Gelibolulu bir grup öncülüğünde başlatılan ve sosyal medyada ilçeye doğal gaz getirilmesi için her geçen gün daha fazla dikkat çeken “Gelibolu'ya Doğal Gaz İstiypruz Sivil İnisiyatifi" Grubu İcra Komitesi belediye başkanı Özacar ile görüştü.

Öncelikle Gelibolu’daki hava kirliliğine çözüm amaçlı olarak temiz hava, temiz çevre temiz doğa için harekete geçen ve sosyal medyada facebook üzerinde Gelibolu Düşünce Platformu’ bünyesinde oluşturulan Gelibolu'ya Doğal Gaz İstiyoruz Sivil İnisiyatifi Grubu’nun İcra Komitesi, ilçeye bir an önce doğal gaz getirilmesi konusunda belediye başkanı Mustafa Özacar ile bir görüşme gerçekleştirdiler.Gelibolu'ya Doğal Gaz İstiyoruz Sivil İnisiyatifi Grubu İcra Komitesi üyelerini makamında kabul eden Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, yaklaşık 2 saatlik görüşmenin oldukça verimli ve samimi bir havada geçtiğini belirtti.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, gerçekleşen toplantıda, Gelibolu'ya Doğal Gaz İstiyoruz Sivil İnisiyatifi Grubu İcra Komitesine ilçeye yapılan ve yapılacak olan yatırımları anlattıktan sonra toplantının öncelikli konusu olan doğal gaz ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.


Toplantıda Gelibolu'ya Doğal Gaz İstiyoruz Sivil İnisiyatifi Grubu İcra Komitesi üyeleri, ilçede yakıt olarak kullanılan kömür nedeniyle büyük bir çevre kirliliğinin yaşandığını dile getirdiler. Yaşamını Gelibolu da sürdürenlerin bu konudan rahatsız olduğunu dile getiren komite üyeleri, bu konuda acil tedbirler alınmasını istediler.


Gelibolu'ya Doğal Gaz İstiyoruz Sivil İnisiyatifi Grubu üyeleri ilçeye doğal gaz getirilmesi ve bu işlemin hızlandırılması için her türlü girişimi yapacaklarını belirttiler. Komite üyeleri ilçedeki siyasi parti başkanları ile de görüşeceklerini ve ardından imza kampanyası başlatacaklarını ifade ettiler.
 

Haber : Osman Okan


Haber okunma sayısı: 1207

Maskeci


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ