GESTAŞ'TAN ESNAFA % 15 İNDİRİM

gestastan-esnafa--15-indirim

Esnafların araçları ile Gestaş'a bağlı arabalı vapurlar ile yapacakları boğaz geçişlerinde % 15 indirim uygulanacak.
04 Temmuz 2019 Perşembe 18:05

Gelibolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası  tarafından Gestaş ile yapılan anlaşma sonucunda odalara kayıtlı esnafların araçları ile Gestaş'a bağlı arabalı vapurlar ile yapacakları boğaz geçişlerinde % 15 indirim uygulanacak.

Gelibolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası esnaflarını ilgilendiren önemli toplantıda Çanakkale merkez ve ilçelerinde  bulunan yaklaşık 22 bin esnafın yararlanması amacıyla Gestaş'a bağlı arabalı vapurlardan araçları ile geçişlerinde % 15 indirim yapılması konusunda anlaşmaya varıldı.

Yapılan açıklamaya göre Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği yönetim kurulu başkanı Ünal Özcan başkanlığında, Gestaş Genel Müdürü Volkan Uslu'nun katılımlarıyla yapılan toplantıda esnaf odalarına kayıtlı ve istenilen belgeleri temin edecek olan esnafın araçlarıyla Gestaş'a bağlı arabalı vapurlar ile yapılacak geçişlerde % 15 indirim uygulanması konusunda anlaşıldı. 


Yapılan anlaşma ile Gelibolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Gelibolu Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı toplamda Bin 657 esnafın faydalanacağı indirim konusunda Gestaş yetkilileri ile anlaşmaya varılmıştır denildi. 


Çanakkale genelinde esnafların faydalanacağı % 15'lik Gestaş indiriminden odalara kayıtlı tüm esnaflar faydalanabilecek. Anlaşmadan yararlanmak için üyelerin vergi levhası, kaşe ve araç ruhsat fotokopisi ile odalara gitmeleri ve başvuru yapmaları gerekecek. 


Haber okunma sayısı: 2294Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ