İYİ PARTİLİLER ENGELLİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

iyi-partililer-engelliler-dernegini-ziyaret-etti

İYİ Parti Gelibolu İlçe Başkanı Hakan Alış ve partililer Gelibolu Tüm Özürlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ettiler.
25 Mart 2019 Pazartesi 15:56

İYİ Parti Gelibolu İlçe Başkanı Hakan Alış ve partililer Gelibolu Tüm Özürlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ettiler. 

İYİ Parti Gelibolu İlçe Başkanı Hakan Alış ve partililer ile partinin il genel meclis adayı Ferhat Özger'in katıldığı ziyarette yaklaşan yerel seçimler ile engellilerin sorunları ve yapılması gerekenler konuşuldu.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ve Gelibolu Tüm Özürlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ergün Coşkun'un ev sahipliğindeki ziyarette dernek yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Yapılan ziyarette genel olarak yapılacak olan yerel seçimler ile engellilerin sorunları ele alınırken, bu sorunların nasıl çözümleneceği konuları konuşuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gelibolu Tüm Özürlüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ergün Coşkun, İYİ Parti heyetine teşekkür ederken, ziyaret sonrasında günün anısına toplu fotoğraf çekimi yapıldı. 

 Haber : Osman Okan 


Haber okunma sayısı: 857Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ