KADİR SÜTÇÜ: TEHLİKE HENÜZ GEÇMEDİ!

kadir-sutcu-tehlike-henuz-gecmedi

İzmir Depremini günler önceden tahmin eden Deprem Tahmin Uzmanı aynı zamanda Gelibolu Gaste köşe yazarı Kadir Sütçü tekrar uyardı.
02 Kasım 2020 Pazartesi 15:13

İzmir Depremini günler önceden tahmin eden deprem tahmin uzmanı aynı zamanda Gelibolu Gaste köşe yazarı Kadir Sütçü tekrar uyardı.

"Tehlike Henüz Geçmedi" 

Gelibolu Gaste köşe yazarlarından deprem tahmin uzmanı Kadir Sütçü, İzmir'de meydana gelen depremle ilgili yaptığı açıklamada; "Tehlike henüz geçmedi. Ege Denizi ve çevresi hala "DEKOS" etkisinde, bölge yeni bir deprem için enerji biriktiriyor" dedi.

Kadir Sütçü ayrıca, hasarlı binalara girilmemesi konusunda vatandaşları uyarırken, asıl sorulması gerekenin; "İzmir depremi hangi fayları tetikledi? sorusu olduğunun altını çizdi. Kadir Sütçü bir kez daha Türkiye'nin tetikte olması gerektiğini ifade etti.

Gelibolu Gaste köşe yazarı ve deprem tahmin uzmanı Kadir Sütçü başta İzmir depremi olmak üzere depremin hangi fayları tetiklediğini ve hangi bölgelerin risk altında olduğunu bu akşam saat 22.00'de Tv 5 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak olan Muhammet Binici ile Söz Meydanı'nda açıklayacak. 


Haber : Osman Okan 
Haber okunma sayısı: 3372

Saklı Bahçe Petshop


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ