KALE TALKS SOSYAL GİRİŞİMCİLERİ AĞIRLAYACAK!

kale-talks-sosyal-girisimcileri-agirlayacak

Kale Grubu, sosyal girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak ve sosyal girişimcileri teşvik etmek amacıyla hayata geçirdiği ‘İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’ne özel KaleTalks düzenliyor.
17 Haziran 2020 Çarşamba 18:51

Kale Grubu, sosyal girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak ve sosyal girişimcileri teşvik etmek amacıyla hayata geçirdiği ‘İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’ne özel KaleTalks düzenliyor. 

Kale Grubu, Kurucusu merhum İbrahim Bodur’un anısını ve değerlerini yaşatmak amacıyla, dünyanın ilk ve en geniş̧ sosyal girişimcilik ağı Ashoka Türkiye ortaklığında bu yıl dördüncüsünü düzenlediği İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’ne özel KaleTalks Sosyal Girişimcilik' sohbet serisini düzenliyor. Dünyaya ve çevreye karşı kendini sorumlu hisseden ve harekete geçme cesareti gösteren sosyal girişimcilerin katılımıyla gerçekleşecek olan KaleTalks sohbet serisinde İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’nün yarattığı pozitif etki üzerine yoğunlaşılacak. 

KaleTalks’un konukları İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü 2019 yılı kazananları olacak. 

Kodluyoruz kurucusu Gülcan Yayla, Toyi’nin kurucu ortağı Elif Atmaca ve Tospaa’nın kurucusu N. Alp Ar’ın katılacağı KaleTalks, 18 Haziran Perşembe saat 16:00’da Ashoka Türkiye Sosyal Girişimcilik Program Koordinatörü Merve Nur Okutan’nın moderatörlüğünde gerçekleşecek. KaleTalks, Kale Grubu’nun Facebook, Youtube ve Linkedin hesaplarından da canlı yayınlanacak. 

Başvurular için son gün 21 Haziran! 

15 Mayıs’ta başlayan ödül başvuruları 21 Haziran’da sona erecek.

Erken Aşama, İleri Aşama ve İş Birliği Ödülü olmak üzere üç kategoride başvuruların alındığı İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü için herhangi bir konu sınırlaması bulunmuyor. Ödül miktarı 50.000 TL olan yarışmanın kazananları 4 Aralık Cuma günü düzenlenecek ödül gecesinde açıklanacak.

Adaylar, İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü için katılım koşullarını ve tüm detayları
https://www.ibrahimbodurodulleri.com/ adresinden öğrenebilirler. 


Haber okunma sayısı: 3208Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ