KORAY AYDIN; ÜLKÜCÜ KATİLİNİ BÜYÜKELÇİ ATAMAK NASIL BİR GAFLETTİR?

koray-aydin-ulkucu-katilini-buyukelci-atamak-nasil-bir-gaflettir

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın bir basın açıklaması yaptı.
23 Şubat 2020 Pazar 14:13

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın bir basın açıklaması yaptı. 

İYİ Partili Koray Aydın'ın basın açıklaması şöyle:

Ülkücü Şehit Mustafa Erol’un katilini ve Türk milletine "soykırımcı" iftirasını tasarı hazırlayarak ihanet eden birini, Türk devletini temsil makamına atamak, nasıl bir gaflettir? Bu skandal atamaya imza atanları millet ve tarih affetmeyecektir. İşte AKP Türkiye’si!

Ülkücü Şehitlerimizi tek bir fotoğraf ile anlatmak gerekseydi, o fotoğraf, bu fotoğraf olurdu. Ülkücü Mustafa Erol, 1 Mart 1977’de İstanbul’daki Adana Yurdu’nun bombalanması sonucu şehit oldu. Mustafa Erol’un katili Ozan Ceyhun bugün Viyana Büyükelçisi oldu. İşte AKP Türkiye’si!

Varlığını Türk milletine ve Türk devletine armağan eden ülkücü Türk milliyetçisi Mustafa Erol’un katili ve Türk milletine soykırım tasarısı hazırlayan Ozan Ceyhun artık Viyana Büyükelçisi olarak Türk devletini temsil edecek. Ne hazin çelişki! İşte AKP Türkiye’si!

Mardin’de Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alanlar, iktidarda kalabilmek için Türk milliyetçilerinin ayaklarına kapansalar da bilinçaltındaki huyları değişmiyor. İlk fırsatta ülkücü düşmanlıkları depreşiyor, icraata dökülüyor. Huylu huyundan vazgeçmiyor. İşte AKP Türkiye’si!Ülkücü Katili Ozan Ceyhun Büyükelçi Oldu; Vicdanınız Rahat mı?

Alman Parlamentosu’nda Milletvekili iken "soykırım tasarısı" hazırlayıp Türk milletine soykırım iftirası atan Ozan Ceyhun hangi yüzle Türk milletini ve Türk devletini savunacak? O’nu atayan Sayın Cumhurbaşkanı ve AKP iktidarı Türk milletinin ve ülkücülerin yüzüne nasıl bakacak?

Karlı bir Mart gününde parçalanmış naaşı parasızlıktan tabuta değil, battaniyeye sarılan Mustafa Erol, öz yurdunda garip, öz vatanında parya muamelesi görürken, Ülkücü katili Ozan Ceyhun devletin en üst makamlarına layık görüldü. Vicdanınız rahat mı? Yazıklar olsun!

Ülkücü Şehit Mustafa Erol Baş Tacımızdır

Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in hafızasına kazınan Şehit Mustafa Erol’un fotoğrafı; büro, işyeri ve evlerimizin başköşesinde, kendisi de kalbimizin başköşesindedir; baş tacımızdır. Mustafa Erol’un makamı bütün beşeri rütbelerin üstündedir. Ruhu şad, mekânı cennet olsun.Haber okunma sayısı: 1764Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜ

    Misafir: MEHMETÇİK KATİLLERİ İLE İTTİFAK YAPMAK KOL KOLA YÜRÜMEK NASIL BİR GAFLETTİR 24 Şubat 2020 07:40

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ