MADALYALI AŞÇI ONUR SAĞLAM YAŞAMA VEDA ETTİ

madalyali-asci-onur-saglam-yasama-veda-etti

Gelibolu'nun madalyalı aşçısı Onur Sağlam geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını yitirdi.
13 Mart 2019 Çarşamba 21:48

Gelibolu'nun madalyalı aşçısı Onur Sağlam geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını yitirdi.

Gelibolu'da aşçılık yapan ve madalyalı aşçısı olareak bilinen Onur Sağlam (25) gece çarşıda gezerken kendini iyi hissetmemesi sonucu gittiği Gelibolu Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

Onur Sağlam çarşıda gezdiği sırada kendisini iyi hissetmemesi sonucu Gelibolu Devlet Hastanesi gitti. Acil Servis'te müdahale edilen madalyalı aşçı Onur Sağlam gözetim altına alındı. Bir süre sonra durumu yeniden ağırlaşan Onur Sağlam yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi.

Onur Sağlam'ın cenazesi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için gönderildiği Bursa Adli Tıp Kurumu'ndan geldikten sonra Alaeddin Kalfa Mezarlığı'nda toprağa verilecek .

Onur Sağlam, 2011 yılında henüz 17 Yaşındayken Antalya'da Alanya Belediyesi ve Altın Kepçe Turizm Derneği (AKTAD) tarafından organize edilen 1'inci Alanya Lulsal Yemek Yarışması'nda "Kuzu Kaburga" yemeği ile yılın Altın Şef'i ödülüne layık görülmüştü. 

Gelibolu Gaste olarak merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diyoruz.


 Haber : Osman Okan Haber okunma sayısı: 643

Reklam Alanı - 3


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • BU DA BAŞKA REZALET

    Misafir: KOSKOCA GELİBOLU DEVLET HASTANESİNDE ÖLÜM NEDENİ BELLİ OLMUYOR BU GELİBOLU GEZEGEN OLDU BİR LABORATUVAR YOK KÖYDEN BETER UYUŞUK YER BEN TÜRKİYEDE BÖYLE UYUŞUK YER GÖRMEDİM KÖMÜR GAZINDAN KİMSENİN KAFASI ÇALIŞMIYOR MAL MAL GEZİYORLAR 15 Mart 2019 13:35

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ