ÖZACAR MAZBATASINI ALDI

ozacar-mazbatasini-aldi

Gelibolu Belediye Başkanlığını 3'ncü kez kazanan Mustafa Özacar mazbatasını alarak göreve başladı.
05 Nisan 2019 Cuma 18:21

Gelibolu Belediye Başkanlığını 3'ncü kez kazanan  Mustafa Özacar mazbatasını alarak göreve başladı


Gelibolu Belediye Başkanlığını 3'ncü kez kazanan CHP’li belediye başkanı Mustafa Özacar, Gelibolu Adliyesi'nde düzenlenen törenle ilçe seçim müdürü Yahya Güişen’den mazbatasını alarak göreve başladı. Özacar, parti binası önünde toplanan vatandaşlar ve belediye meclis üyeleri ile birlikte çarşı içinden belediye binasına kadar yürüdü. Özacar, belediye binasının önünde bekleyen personel ile tokalaştıktan sonra makam koltuğuna oturdu ve ilk açıklamasını yaptı.


Özacar, 3 dönemdir seçime katılıyoruz. Seçimde gösterdiğiniz ilgi ve teveccühten dolayı hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Bizler bundan 10 yıl önce Gelibolu’yu yönetmek adına yola çıktık. Bu çalışmayı yaparken 10 yıldır birlikte çalıştığımız Gelibolu Belediyesi personeline teşekkür ederim. 10 yıllık süre içerisinde zorlu dönemeçlerden geçtik, sadece daha güzel bir Gelibolu için çalıştık. 
Bizler iş yaparken çok titiz davrandık. Çok da eleştiri aldık, her eleştiri yeni bir uyarmaydı bizim için. Yanlış yaptığımız yerde düzeltme yoluna gittik ama doğru bildiğimiz yolda doğru yolumuzdan gittik. Bu yoldan da asla ayrılmayacağız. Çünkü bu topraklar artık klişeleşmiş bir cümle haline gelen cumhuriyet temellerinin ilk atıldığı topraklar. Bizler cumhuriyete ve onun değerlerine zarar vermeden bu ilçeyi ve bu ülkeyi daha ileriye taşımak azmindeyiz. Dün ne yaptıysak bugün de aynı devam edeceğiz. Aynı anlayış ve kararlılıkla bu ilçeyi geleceğe taşımak adına devam edeceğiz. Bugün de açık ve görüyorum ki; sizler bizlere ve cumhuriyete olan inancınızdan vazgeçmedikçe, bu topraklar o değerleri koruyacak güce sonsuza dek sahiptir.

 Haber : Osman Okan Haber okunma sayısı: 650

Haberin etiketleri:

seçim, mazbata, mustafa özacar, chp, gelibolu, ysk,


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ