SALÇAN VE KAZDAĞI BALI BAŞKENT YOLUNDA

salcan-ve-kazdagi-bali-baskent-yolunda

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, yapılması gündemde olan projeler için Ankara da temaslarda bulundu.
08 Kasım 2020 Pazar 13:40

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, yapılması gündemde olan projeler için Ankara da temaslarda bulundu.

Çan için gerçekleştirilecek projeler adına temaslarda bulunak için Ankara’ya giden Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Kırsal kalkınma desteği adı altında oluşturulan hem tüketicinin hem de üreticinin yüzünü güldüren ve birbirinden lezzetli, doğal ve yöresel ürünlerin pazarlandığı Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek bünyesinde bulunan Başkent Market'i ziyaret etti.

 

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ziyaretinde, daha önce de ön görüşme gerçekleştirdiği Genel Müdür Dr. Hüseyin Velioğlu ile bir kez daha bir araya geldi.Başkan Bülent Öz "İlçemizdeki yerel üreticilerimize destek olma gayesi taşıyan, üreticilerimizin el emeği ve alın teri ile ürettiği yerel mahsullere "pazar arayışı" bulma ve gıda ürünlerimizin "markalaşması" adına adımlarımızı attık” dedi.

 Bülent Öz: Salçan ve Kazdağı Balımızın Lezzetine Güveniyoruz

 

Salçan ve Kazdağı Balımızın lezzetine güveniyoruz diyerek açıklamalarına devam eden Başkan Bülent Öz, "İlk etapta, Salçan marka salçamız ve Çan Bal Üreticileri Birliğinden temin ettiğimiz ballarımız için müracaatımızı yaptık. Sayın Genel Müdür Velioğlu ile mevzuatları, içeriği ile ilgili görüşmelerimizi gerçekleştirdik ve üreticilerimizin el emeği taşıyan mahsullerin örneklerini de kendilerine sunduk" diye konuştu. 

Görüşmenin olumlu geçtiğinin bilgisini veren Başkan Öz, “Yerel ürünleri "markalaştırmak" ve "pazar arayışı" sağlamak için çıktığımız bu yoldaki uğraşlarımız neticesinde Sayın Genel Müdürden gerekli desteği alacağımızın sözünü de almış bulunmaktayız" dedi.


 


Haber okunma sayısı: 2285

Saklı Bahçe Petshop


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ