YAZICIZADE MAHALLESİ MUHTAR ADAYI SELMAN YAVAŞ

yazicizade-mahallesi-muhtar-adayi-selman-yavas-

Yıllardır kargoculuk sektöründe hizmet veren ilçemizin sevilen simalarından Selman Yavaş, Yazıcızade Mahallesi'nden muhtar adayı oldu.
04 Mart 2019 Pazartesi 18:03

Yıllardır kargoculuk sektöründe hizmet veren ilçemizin sevilen simalarından Selman Yavaş, Yazıcızade Mahallesi'nden muhtar adayı oldu.

Adayı olduğu mahalle sakinlerinin hizmetin en güzeline layık olduğunu ifade eden Selman Yavaş, "DEĞİŞİM ZAMANI" sloganıyla yola çıktıklarını belirtirken, muhtarlık hizmetinin gönülden yapılması gerektiğini bildiklerini, seçmenlerin ihtiyaçlarının takibi için genç, dinamik ve heyecanlı bir ekinin artık görev başına getirilmesinin zamanının geldiğini düşündüklerini ifade etti.

Mahalleyi, bütün mahalle sakinleri ile birlikte yöneteceklerini ifade eden Selman Yavaş, muhtarlık ofisinin kapılarının tüm ihtiyaç sahiplerine açık olacağını belirtirken, bu yolda birlikte yola çıktıkları aza arkadaşları ile vakitlerini, emeklerini, hizmet sektöründeki, bilgi birikim ve deneyimlerini, güleryüzlü hizmet için kullanacaklarını ifade etti.Haber okunma sayısı: 621

Reklam Alanı - 3


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • önemli

    Misafir: BENCE MUHTARLARIN EN ÖNEMLİ GÖREVİ POSTACININ SAHİBİNE İLETEMEYİP MUHTARLIĞA BIRAKTIKLARI RESMİ EVRAKLARI POSTA SAHİBİNE TELEFON MESAJIYLA BİLDİRMESİDİR. ZİRA SÜRESİ OLAN BİR EVRAKIN MUHTARDA SÜRE AŞIMINA UĞRAMASI HAK KAYBINA YOL AÇAR 05 Mart 2019 07:51

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ