Kültür Sanat

2020’DE EN ÇOK DİNLENENLER LİSTESİ AÇIKLANDI

2020de-en-cok-dinlenenler-listesi-aciklandi Türk Telekom’un dijital müzik platformu Muud, 2020 yılının en çok dinlenenler listesini açıkladı.

KISA FİLM YARIŞMASI SONUÇLANDI

kisa-film-yarismasi-sonuclandi Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından düzenlenen "Kamera Elinde Geleceğin Cebinde" kısa film yarışmasının sonuçları online töreni ile açıklandı.

KAMERA ELİNDE GELECEĞİN CEBİNDE

kamera-elinde-gelecegin-cebinde- Kamera alinde geleceğin cebinde kısa film yarışmasının ödülleri sahiplerini buluyor.

GELİBOLU BELEDİYESİ 'EVDE KAL, KİTAP OKU' ETKİNLİĞİ

gelibolu-belediyesi-evde-kal-kitap-oku-etkinligi Gelibolu Belediyesi salgın günlerinde evde kalanlara "Evde Kal, Kitap Oku" sloganıyla bir uygulama başlattı.

YILIN İLK ÇEYREĞİNDE EN ÇOK BU TELEVİZYON DİZİLERİ KONUŞULDU

yilin-ilk-ceyreginde-en-cok-bu-televizyon-dizileri-konusuldu Televizyon ekranlarında yılın ilk çeyrek raporu belli oldu.

GELİBOLU MUTFAK KÜLTÜRÜ GELECEĞE TAŞINIYOR

gelibolu-mutfak-kulturu-gelecege-tasiniyor Gelibolu'nun girişimci iş adamlarından Süleyman Burak Batır, son projesi "Damaktaki Gelibolu - Gelibolu Mutfak Kültürü" ile ilçenin unutulmaya yüz tutmuş yöresel değerlerini yeniden gün yüzüne

'RAFADAN TAYFA' İLGİYLE İZLENİYOR

rafadan-tayfa-ilgiyle-izleniyor Gelibolu Belediyesi tarafından yarıyıl tatili nedeniyle öğrencilere ücretsiz sunulan "Rafadan Tayfa" isimli film ilgiyle izleniyor.

OPET’TEN TROYA’YA ‘ETNO - KÖY’

opetten-troyaya-etno---koy OPET, Çıplak Köyü ile Troya bölgesinin dönüşümüne öncülük etmeye devam ediyor.

ÇAN BELEDİYESİ TİYATRO OKULU ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

can-belediyesi-tiyatro-okulu-calismalarina-devam-ediyor Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Çan Belediyesi Tiyatro Okulunun genç ve yetişkin grubu Fikr-i Gırgırın devam eden çalışmalarını ziyaret etti ve oyunlarına ortak oldu.

GELİBOLU MUSİKİ DERNEĞİ KOROSU MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTU

gelibolu-musiki-dernegi-korosu-muzikseverlerle-bulustu Kısa süre önce kurulan ve haftanın belirli günlerinde çalışmalarını sürdüren Gelibolu Musiki Derneği korusu ilk konserini verdi.

GELİBOLU'DA İKİ LİSE ORTAK GEZİ DÜZENLEDİ

geliboluda-iki-lise-ortak-gezi-duzenledi Gelibolu Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Gelibolu Armatör Yakup Aksoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birlikte Kapadokya ve Ankara Anıtkabir gezileri düzenledir.

GELİBOLU MUSİKİ DERNEĞİ KOROSU SAHNE ALIYOR

gelibolu-musiki-dernegi-korosu-sahne-aliyor Gelibolu Musiki Derneği, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu işbirliği ile düzenlediği "Üç Nesil El Ele Kuruluş Konseri" gerçekleşiyor.

BAŞKAN BÜLENT ÖZ EL SANATLARI ATÖLYESİNİ ZİYARET ETTİ

baskan-bulent-oz-el-sanatlari-atolyesini-ziyaret-etti Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, seramik ve el sanatları atölyesini ziyaret etti.

EĞİTİM-İŞ ÜYELERİ YEMEKTE BULUŞTU

egitim-is-uyeleri-yemekte-bulustu Eğitim-İş Sendikası Gelibolu Şubesi üyeleri, Dayanışma ve 24 Kasım Öğretmenler Günü Yemeğinde bir araya geldiler.

GELİBOLU BELEDİYESİ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI

gelibolu-belediyesi-29-ekim-cumhuriyet-bayrami-kutlamalari Gelibolu Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında bir dizi etkinliğe imza atıyor.

THE BODRUM CUP FESTİVALİ SES GETİRECEK

the-bodrum-cup-festivali-ses-getirecek The Bodrum Cup, 31’inci yılında da tüm dünyada adından söz ettirecek.

GELİBOLULU ÖĞRENCİLER 'DUVARLAR VE KÖPRÜLER' PROJESİNE KATILDI

gelibolulu-ogrenciler-duvarlar-ve-kopruler-projesine-katildi Gelibolu Mehmet Akif Ersoy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, Erasmus "Duvarlar ve Köprüler" projesi etkinliğine katıldılar.

ÇAN’LI ÇOCUKLARA TİYATRO EĞLENCESİ

canli-cocuklara-tiyatro-eglencesi Çan Belediyesi Kültürel ve Sanatsal Faaliyetler kapsamında hafta sonu çocuklar ve aileleri için dolu dolu geçti.

EYLÜL AYINDA EN ÇOK SEN ANLAT KARADENİZ KONUŞULDU

eylul-ayinda-en-cok-sen-anlat-karadeniz-konusuldu Televizyon ekranlarının en çok konuşulan dizileri belli olurken, yeni sezon heyecanı ve kanalların yeni dizi projeleri büyük yankı uyandırdı.

BÜLENT ÖZ, KOSOVA’DA BUSİNESS FORUM PRİZREN’E KATILDI

bulent-oz-kosovada-business-forum-prizrene-katildi Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, bu yıl Kosova’da 6'ncısı düzenlenen Business Forum Prizren’e katıldı ve ziyaretler gerçekleştirdi.