8 MART’TA KADINLARA ÜCRETSİZ FİLM GÖSTERİMİ

8-martta-kadinlara-ucretsiz-film-gosterimi

Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ün yer aldığı "Görevimiz Tatil" isimli film 8 Mart Kadınlar Günü’nde AKM’de bayanlara özel ücretsiz olarak gösterilecek.
08 Mart 2019 Cuma 10:45

Gelibolu Belediyesi’nin kültür etkinlikleri kapsamında, yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı, başrolünde Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ün yer aldığı "Görevimiz Tatil" isimli film 8 Mart Kadınlar Günü’nde AKM’de bayanlara özel ücretsiz olarak gösterilecek. 

Gelibolu Belediyesi, 8 Mart geleneğini bu yıl da sürdürerek Dünya Kadınlar Günü'nde bayanları Atatürk Kültür Merkezi’nin sinema salonunda bu yılda ücretsiz olarak misafir edecek. 

Belediyenin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı, oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Zafer Algöz ve Enis Arıkan’ın yer aldığı geçtiğimiz yıl vizyona giren "Görevimiz Tatil" isimli film 8 Mart Kadınlar Günü’nde AKM’de bayanlara özel ücretsiz olarak gösterilecek. 

Gelibolulu kadınlar, saat 14:00, 16:00, 19:00 ve 21:00 olmak üzere dört ayrı seans ile gösterime sunulacak filmde, eğlenceli bir hikayeyi izleme şansını yakalayacaklar. Geçtiğimiz yıl vizyona giren film, fedakar anne, gizli yetenek, cimri baba ve kayıp gençlik adına verdiği mesajlar ile dikkat çekmişti. 

Belediye Başkanı Mustafa Özacar, 8 Mart nedeniyle bayanlara altı yıldır sinema hediyesini sunduklarını belirterek, "Bu özel günde ilçemizde yaşayan kadınlarımızı Atatürk Kültür Merkezi’nde konuk etmekten mutluluk duyacağız"dedi. Haber okunma sayısı: 1188

Reklam Alanı - 3


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER