EVREŞE'DE "BAHÇEDE SANAT VAR" BAHAR ŞENLİĞİ YAPILDI

evresede-bahcede-sanat-var-bahar-senligi-yapildi

Gelibolu'ya bağlı Evreşe beldesi Orgeneral Nurettin Ersin İlk ve Orta okulu öğrencileri ve öğretmenleri "Bahçede Sanat Var" bahar şenliği düzenlediler.
08 Mayıs 2019 Çarşamba 10:27

Gelibolu'ya bağlı Evreşe beldesi Orgeneral Nurettin Ersin İlk ve Orta okulu öğrencileri ve öğretmenleri "Bahçede Sanat Var" bahar şenliği düzenlediler. 


Evreşe Orgeneral Nurettin Ersin ilk ve orta okul öğrencileri ile ana sınıfı öğrencileri katıldıkları "Bahçede Sanat Var" bahar şenliğinde, Okul Müdürü Ali Bozca yönetiminde Sınıf Öğretmeni Uğur Uzun, Okul Öncesi Öğretmeni Ülkü Eldeş ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Mehmet Emin Aksu eşliğinde becerilerini sergilediler.

Evreşe Orgeneral Nurettin Ersin Okulu'nda Evreşe Belediyesi katkılarıyla gerçekleştirilen "Bahçede Sanat Var" bahar şenliğinde üç gün boyunca okul bahçesinde müzikli masal anlatımları, çamurdan şekiller yapma, ayrıca ünlü ressamların resimlerini yaparak beğeni topladılar. Kukla gösterileri, planatoryum uzay eğitici film gösterisi ve dans gösterileri yapıldı. Etkinliğin son gününde, çeşitli oyunlar oynandı ve öğrenci velilerinin katkılarıyla kermes düzenlendi.Evreşe Orgeneral Nurettin Ersin Okulu müdürü Ali Bozca, yıl sonu ve bahar şenliği adı altında "Bahçede Sanat Var" konulu bir etkinlik düzenlediklerini belirterek; "Bu etkinlikte öğrencilerimiz el becerilerini sergilediler, unutulmaya yüz tutmuş eski oyunları oynadılar ve etkinliğimizi bitirdik" dedi."Bahçede Sanat Var" bahar şenliğine Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak, Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Karaca, çevre okulların öğretmenleri, veliler ve vatandaşlar katıldı.


 


Haber okunma sayısı: 753Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ