GELİBOLU BELEDİYESİ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI

gelibolu-belediyesi-29-ekim-cumhuriyet-bayrami-kutlamalari

Gelibolu Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında bir dizi etkinliğe imza atıyor.
25 Ekim 2019 Cuma 11:41

Gelibolu Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında bir dizi etkinliğe imza atıyor.

Gelibolu Belediyesi'nin geleneksel hale gelen ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri arasında düzenlediği şiir, resim ve kompozisyon dallarında yapılan yarışmada dereceye giren öğrencilere belge ve ödüllerinin verilmesi ile başlayacak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde ünlü şair, yazar, çevirmen ve edebiyatçı Ataol Behramoğlu söyleşisi ve imza günü ile ünlü pop sanatçısı Rafet El Roman konseri yer alacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarınin ilk etkinliği 28 Ekim 2019 Pazartesi günü Atatürk Kültür Merkezi'nde Ataol Behramoğlu söyleşisi ve imza günü ile başlayacak. Şair, yazar, çevirmen ve edebiyatçı Ataol Behramoğlu yapacağı söyleşinin ardından katılımcılara kitaplarını imzalayacak. Ataol Behramoğlu söyleşisi ve imza günü saat 15.00'te başlayacak.

29 Ekim 2019 Salı günü saat 19.23'te başlayacak olan Cumhuriyet Yürüyüşü için katılımcılar Kuşçular Parkı önünde toplanacaklar ve Atatür Meydanına kadar ellerinde meşalelerle yürüyecekler.  

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının bir başka konuğu Türk pop müziğinin güçlü seslerinden biri olan Rafet El Roman olacak. 29 Ekim 2019 Salı günü Balıkhane Meydanında saat 21.00'de başlayacak olan Rafet El Roman Konseri ile kutlamalar sona sona erecek.              

 Haber : Osman Okan Haber okunma sayısı: 1206Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER