GELİBOLU'DA BİR İLK MOTOFEST ETKİNLİĞİ YAPILDI

geliboluda-bir-ilk-motofest-etkinligi-yapildi

Gelibolu Motosiklet Derneği tarafından ilk kez düzenlenen "Motofest" etkinliği sona erdi.
16 Eylül 2019 Pazartesi 11:01

Gelibolu Motosiklet Derneği tarafından ilk kez düzenlenen "Motofest" etkinliği sona erdi.

Gelibolu Hamzakoy sahilinde düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasını Gelibolu Motosiklet Derneği Başkanı Özay Kinasakal yaptı. 

Kınasakal açılış konuşmasında, "derneğimizin ilk kez düzenlediği bu etkinlikte siz motorcu dostlarımızı yanımızda görmek bizleri mutlu etti. Bize bu etkinlikte destek olan herkese teşekkür ediyorum" dedi. 
 

İlk kez organize edilen Gelibolu Motofest etkinliğinde Ümit Olgun ve Paryalar, Gül Gonca Naz, Moryjane, Pick-Up gibi müzik grupları sahne alırken, tatil ve sürpriz hediyeli çekilişler sırasında ilginç anlar yaşandı. 


Gelibolu Motosiklet Derneği ev sahipliğinde organize edilen Motofest'e Ankara, İstanbul, Antalya, Bursa, Çanakkale, Tekirdağ, Edirne, Erzincan, İzmit, Kırklareli, Balıkesir, Sakarya gibi iller ile Biga, Keşan, Lüleburgaz, İpsala, Şarköy, Gönen, Ayvalık, Edremit, Turgutlu gibi ilçelerden toplam 378 motorcu katıldı.

Gelibolu Motosiklet Derneği tarafından organize edilen Motofest'in gelecek yıllarda da yapılması planlanıyor.

 Haber : Osman Okan 

 


Haber okunma sayısı: 1706Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • gereksiz bir festival

    Misafir: BEN MOTOSİKLETİN ÇEVREYE BİR FAYDASI OLACAĞINI SANMIYORUM GÜRÜLTÜDEN ZIRILTIDAN BAŞKA BİR ŞEYİ YOK GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİ YAPARAK HUZUR VE SESSİZLİK ORTAMINI BOZUYOR BEN MOTOSİKLETLERİN DENETLENMESİNİ VE SINIRLANDIRILMASINI TALEP EDİYORUM HER TÜRLÜ KURAL HATASI TERS YOLA GİRME AŞIRI SÜRAT IŞIK VE EMNİYET ŞERİDİ İHLALİ BUNLARIN ÇEVREYE ZARARDAN BAŞKA BİR ŞEYLERİ YOK 19 Eylül 2019 09:08

DİĞER HABERLER