MİLLETVEKİLİ HABERLERİ

'1 MAYIS ALIN TERİNİN BAHARI OLMALI'

1-mayis-alin-terinin-bahari-olmali CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİNDEN ORTAK AÇIKLAMA

chp-canakkale-milletvekillerinden-ortak-aciklama CHP Çanakkale Milletvekilleri Muharrem Erkek ve Özgür Ceylan ortak basın açıklaması yaptılar.

ÖZGÜR CEYLAN GELİBOLU KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ

ozgur-ceylan-gelibolu-koylerini-ziyaret-etti CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, krizlerin bedelini vatandaş ödüyor, gençler ödüyor, çiftçi ödüyor.

ÖZGÜR CEYLAN; BİR BİGALI OLARAK ESEFLE KINIYORUM

ozgur-ceylan-bir-bigali-olarak-esefle-kiniyorum CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Şevki Yılmaz’a tepki göstererek, "Bu şahsın Biga’ya davet edilmesini bir Bigalı olarak esefle kınıyorum" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN: VİCDANLARINA SESLENDİK AMA DİNLEMEDİLER!

ozgur-ceylan-vicdanlarina-seslendik-ama-dinlemediler CHP Çanakkale Milletvekili Ceylan, termik santrallerin çevreyi kirleten bacalarına filtre takılma zorunluluğunun 2,5 yıl daha ertelenmesine ilişkin Meclis Genel Kurulu ve Plan ve Bütçe Komisyonunda bir konuşma

CEYLAN; DOKTOR YETERSİZLİĞİNDE HASTALAR ÖLÜYOR MU?

ceylan-doktor-yetersizliginde-hastalar-oluyor-mu CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Biga Devlet Hastanesini gündeme getirdi.

CHP’Lİ ERKEK: "ÖRGÜTLÜ MÜCADELE GÜÇLENDİRİR"

chpli-erkek-orgutlu-mucadele-guclendirir CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle açıklamalarda bulundu.

İYİ PARTİ İL GENEL MECLİSİ SEÇİMİNE TEK BAŞINA GİRECEK

iyi-parti-il-genel-meclisi-secimine-tek-basina-girecek İYİ Parti, Büyükşehir olmayan 51 ilde İl Genel Meclisi seçimlerine tek başına girecek.

BİGA DEVLET HASTANESİ 5 AYDA ÇÜRÜMEYE BAŞLAMIŞ

biga-devlet-hastanesi-5-ayda-curumeye-baslamis Özgür Ceylan; Ben bu kadarını beklemiyordum, hayrete düştüm..

ÖZGÜR CEYLAN; ELMA YILLARDIR MALİYET ALTINDA SATILIYOR

ozgur-ceylan-elma-yillardir-maliyet-altinda-satiliyor CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, elma üreticilerinin sorunlarını genel kurul gündemine taşıdı.

ÖZGÜR CEYLAN; YERLİ VE MİLLİ OLDUKLARINI SÖYLEMESİNLER

ozgur-ceylan-yerli-ve-milli-olduklarini-soylemesinler- Özgür Ceylan, "Ekonomi denetimini ABD’ye bırakıp Yerli ve Milli olduklarını söylemesinler" dedi.

İYİ PARTİ’DE YENİDEN YAPILANDIRMA HIZLI BAŞLADI; 54 İL BAŞKANI ATANDI

iyi-partide-yeniden-yapilandirma-hizli-basladi-54-il-baskani-atandi İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, başlattıkları yeniden yapılandırma çalışmaları kapsamında 54 il başkanının atamasının yapıldığını açıkladı.

CEYLAN GELİBOLU’NUN KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ

ceylan-gelibolunun-koylerini-ziyaret-etti Ceylan; "Bugün yaşadığımız ekonomik kriz, AKP Genel Başkanı’nın tek adamlık hevesi ve popülist politikalarının sonucunda derinleşmiştir."

CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ÖZGÜR CEYLAN’IN 30 AĞUSTOS MESAJI

chp-canakkale-milletvekili-ozgur-ceylanin-30-agustos-mesaji 30 Ağustos, Türk halkının emperyalizme ve emperyalist politikalara verdiği unutulmaz tarihi bir derstir.

CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ÖZGÜR CEYLAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

chp-canakkale-milletvekili-ozgur-ceylan-kurban-bayrami-mesaji CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ÖZGÜR CEYLAN; ÇİFTÇİYE BORCUNUZU NE ZAMAN ÖDEYECEKSİNİZ?

ozgur-ceylan-ciftciye-borcunuzu-ne-zaman-odeyeceksiniz- Ceylan; Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'ye, "Bu para ne zaman ödenecek" diye sordu.

ÖZGÜR CEYLAN MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ

ozgur-ceylan-meslek-odalarini-ziyaret-etti CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Biga da meslek odalarını ziyaret ederek, oda başkanları ile ayrı ayrı bir araya geldi.

CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ÖZGÜR CEYLAN’DAN ŞOK İDDİA

chp-canakkale-milletvekili-ozgur-ceylandan-sok-iddia CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Cumhurbaşkanı’na uluslararası bir sağlık şirketinin armağan edildiğini iddia etti.

ÖZGÜR CEYLAN, MECLİS MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONUNDA

ozgur-ceylan-meclis-milli-savunma-komisyonunda CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Meclis Milli Savunma Komisyonuna seçildi.

CHP’Lİ ERKEK: "İKTİDAR BİTMİŞ, OKEYE DÖNÜYOR"

chpli-erkek-iktidar-bitmis-okeye-donuyor CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Gökçeada ve Çan'da çalışmalarda bulundu.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ