MUSTAFA ÖZACAR HABERLERİ

ÖZACAR’IN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

ozacarin-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ÖZACAR’DAN 9 EYLÜL MESAJI

ozacardan-9-eylul-mesaji Özacar, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı kurtuluş mücadelesi destanının zirvesi olan 9 Eylül kutlu olsun" dedi.

GELİBOLULULAR ATATÜRK’ÜN YOLUNDAN ASLA AYRILMADI VE AYRILMAYACAK

gelibolulular-ataturkun-yolundan-asla-ayrilmadi-ve-ayrilmayacak Özacar, "Bizim geçmişe saygımız, geleceğe sorumluluğumuz var. Bugün bir kez daha haykırıyoruz. Yolundan asla ayrılmadık ve ayrılmayacağız. İlkelerin doğrultusunda yolumuza emin adımlarla devam

MUSTAFA ÖZACAR'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

mustafa-ozacarin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Özacar, "Bu büyük zafer Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yükselişindeki en sağlam yapı taşıdır. O nedenle de üzerimize yüklediği sorumlulukların bilincindeyiz" dedi.

ÖZACAR; ANAFARTALAR ZAFERİ BİR DÖNÜM NOKTASIDIR!

ozacar-anafartalar-zaferi-bir-donum-noktasidir Özacar, 10 Ağustos Anafartalar Zaferi'nin yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda, "Her bir cephesi, eşsiz mücadelelere sahne olmuş, Çanakkale Savaşlarındaki Anafartalar Zaferi, 30 Ağustos

ÖZACAR’IN '15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ' MESAJI

ozacarin-15-temmuz-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

GELİBOLU BELEDİYESİ TOPLU SÖZLEŞMEDE BİR İLKE İMZA ATTI

gelibolu-belediyesi-toplu-sozlesmede-bir-ilke-imza-atti İki yıllık olarak imza altına alınan sözleşme gereği, 1 Mayıs işçi bayramı öncesinde emekçilere bir yevmiye tutarında da ek ikramiye verilecek.

ÖZACAR’IN 1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI MESAJI

ozacarin-1-temmuz-denizcilik-ve-kabotaj-bayrami-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Kabotaj Kanunu, Kurtuluş Savaşının ardından ekonomik bağımsızlığa yönelik atılan en önemli adımlardan birisidir" dedi.

MUSTAFA ÖZACAR PANDEMİ SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ

mustafa-ozacar-pandemi-surecini-degerlendirdi Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, pandemi sürecini değerlendirdiği bir toplantı düzenledi.

ÖZACAR; MİLLİ MÜCADELENİN 101.YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

ozacar-milli-mucadelenin-101yildonumu-kutlu-olsun Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Bağımsızlık meşalesi sonsuza dek hiç sönmeyecek" dedi.

GELİBOLU BELEDİYESİ 'EVDE KAL, KİTAP OKU' ETKİNLİĞİ

gelibolu-belediyesi-evde-kal-kitap-oku-etkinligi Gelibolu Belediyesi salgın günlerinde evde kalanlara "Evde Kal, Kitap Oku" sloganıyla bir uygulama başlattı.

ANNELERİMİZ AİLELERİMİZİN YAPI TAŞIDIR!

annelerimiz-ailelerimizin-yapi-tasidir Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Dünyanın en eşsiz varlıkları annelerin en güzel gününü içten saygı ve sevgiyle kutluyorum" dedi.

ÖZACAR’IN '1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ' MESAJI

ozacarin-1-mayis-emek-ve-dayanisma-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" nedeniyle bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN ÖZACAR SAHTE AÇIKLAMAYA TEPKİ GÖSTERDİ

baskan-ozacar-sahte-aciklamaya-tepki-gosterdi Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, adının kullanılarak, imzasının taklit edilerek, sosyal medyada yapılan asılsız paylaşıma tepki gösterdi ve bir açıklamada bulundu.

ÖZACAR’IN 8 MART MESAJI

ozacarin-8-mart-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Kadına yönelik şiddet ve cinsiyet ayrımcılığının sona erdiği, sadece bir gün değil 365 gün yüceltildiği, önündeki engellerin kaldırıldığı bir Türkiye

CHP'DE UĞUR PAPATYA YENİDEN BAŞKAN

chpde-ugur-papatya-yeniden-baskan 16 Şubat 2020 pazar günü iş adamları derneği lokalinde yapılan Chp Gençlik Kolları olağan kongresinde Uğur Papatya güven tazeledi.

'RAFADAN TAYFA' İLGİYLE İZLENİYOR

rafadan-tayfa-ilgiyle-izleniyor Gelibolu Belediyesi tarafından yarıyıl tatili nedeniyle öğrencilere ücretsiz sunulan "Rafadan Tayfa" isimli film ilgiyle izleniyor.

ÖZACAR, MEMURLARLA ALTINCI SÖZLEŞMEYİ İMZALADI

ozacar-memurlarla-altinci-sozlesmeyi-imzaladi Gelibolu Belediyesi ile Tüm Bel-Sen arasında imzalanan altıncı toplu sözleşme ile memurların ekonomik koşullarında iyileştirme yapıldı.

BAŞKAN ÖZACAR’IN İSMET İNÖNÜ’YÜ ANMA MESAJI

baskan-ozacarin-ismet-inonuyu-anma-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, İsmet İnönü’nün, kararları, düşünceleri ve saygın kişiliği ile her zaman şükranla anılmaya devam edeceğini ifade etti.

ÖZACAR’DAN 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

ozacardan-3-aralik-engelliler-gunu-mesaji "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" nedeniyle mesaj yayıNlayan Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, "Biliyoruz ki engellilere saygı insanlığa saygıdır, engellinin durumu toplumun aynasıdır" vurgusunda

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ