MUSTAFA KEMAL ATATÜRK HABERLERİ

ÖZGÜR CEYLAN: CUMHURİYET EN BÜYÜK BAYRAMIMIZDIR!

ozgur-ceylan-cumhuriyet-en-buyuk-bayramimizdir CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Cumhuriyet Bayramımızın 97.Yıldönümü kutlu olsun.

MUHARREM ERKEK: BİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜZ!

muharrem-erkek-biz-mustafa-kemal-ataturkuz CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Cumhuriyetin 97.Yılıyla ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.

ÖZACAR’IN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

ozacarin-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ÖZACAR’DAN 9 EYLÜL MESAJI

ozacardan-9-eylul-mesaji Özacar, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı kurtuluş mücadelesi destanının zirvesi olan 9 Eylül kutlu olsun" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN CHP'NİN 97'NCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

ozgur-ceylan-chpnin-97nci-kurulus-yildonumu-mesaji Türk siyasi tarihinin en önemli gelişmelerine öncülük eden Cumhuriyet Halk Partisi’nin 97.Kuruluş Yıldönümünü partililerimizle birlikte kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz.

CHP 97’NCİ YAŞ GÜNÜNÜ KUTLUYOR

chp-97nci-yas-gununu-kutluyor Köklerini Kuva-i Milliye’den alan kuruluşun ve kurtuluşun partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), kuruluşunun 97.yıldönümünü kutluyor.

ERKEK 'YENİ GÖREVİMİZ, CUMHURİYETİMİZİ DEMOKRASİ İLE TAÇLANDIRMAK'

erkek-yeni-gorevimiz-cumhuriyetimizi-demokrasi-ile-taclandirmak CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Partisinin kuruluş yıldönümü için bir mesaj yayınladı.

GELİBOLULULAR ATATÜRK’ÜN YOLUNDAN ASLA AYRILMADI VE AYRILMAYACAK

gelibolulular-ataturkun-yolundan-asla-ayrilmadi-ve-ayrilmayacak Özacar, "Bizim geçmişe saygımız, geleceğe sorumluluğumuz var. Bugün bir kez daha haykırıyoruz. Yolundan asla ayrılmadık ve ayrılmayacağız. İlkelerin doğrultusunda yolumuza emin adımlarla devam

GELİBOLU’DA 30 AĞUSTOS 'ZAFER KONVOYU' İLE KUTLANDI

geliboluda-30-agustos-zafer-konvoyu-ile-kutlandi 30 Ağustos’un 98. yılı kutlamaları kapsamında Gelibolu Belediyesi tarafından geniş katılım ile gerçekleştirilen “Zafer Konvoyu” renkli görüntülere sahne oldu.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLANDI

30-agustos-zafer-bayrami-kutlandi Gelibolu’da 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98.Yıldönümü düzenlenen resmi törenle kutlandı.

GELİBOLU'DA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI

geliboluda-30-agustos-zafer-bayrami-kutlamasi Gelibolu'da düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı töreni üç partinin ilçe başkanlarınca Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başladı.

MUSTAFA ÖZACAR'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

mustafa-ozacarin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Özacar, "Bu büyük zafer Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yükselişindeki en sağlam yapı taşıdır. O nedenle de üzerimize yüklediği sorumlulukların bilincindeyiz" dedi.

MUHARREM ERKEK: 30 AĞUSTOS ATATÜRK DEMEKTİR!

muharrem-erkek-30-agustos-ataturk-demektir CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şunları söyledi:

MUHARREM ERKEK’İN ANAFARTALAR ZAFERİ MESAJI

muharrem-erkekin-anafartalar-zaferi-mesaji CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Anafartalar Zaferi’nin 105. yıl dönümüne ilişkin bir mesaj yayınladı.

DEMOKRAT GENÇLİK’TEN 19 MAYIS AÇIKLAMASI

demokrat-genclikten-19-mayis-aciklamasi Demokrat Parti Gençlik Kolları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

19 MAYIS’TA BAŞLADI BAĞIMSIZ DEMOKRATİK TÜRKİYE YOLCULUĞUMUZ

19-mayista-basladi-bagimsiz-demokratik-turkiye-yolculugumuz Pandemi dolayısıyla meydanlarda olamasak da demokratik, laik, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 101.Yıl dönümünü aynı coşku ve heyecanla kutlayacağız.

MUHARREM ERKEK: 'AYNI COŞKUYLA 19 MAYIS’I KUTLUYORUZ!'

muharrem-erkek-ayni-coskuyla-19-mayisi-kutluyoruz CHP Hukuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

ÖZACAR; MİLLİ MÜCADELENİN 101.YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

ozacar-milli-mucadelenin-101yildonumu-kutlu-olsun Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Bağımsızlık meşalesi sonsuza dek hiç sönmeyecek" dedi.

KARA SAVAŞLARI BÜYÜK BİR KAHRAMANLIĞIN ÖRNEĞİDİR

kara-savaslari-buyuk-bir-kahramanligin-ornegidir CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Kara Savaşlarının 105. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

GELİBOLU BELEDİYE BAŞKANI ÖZACAR’IN 23 NİSAN MESAJI

gelibolu-belediye-baskani-ozacarin-23-nisan-mesaji Özacar, "Milli egemenlik ve bu bayram hepimiz için anlamlı, kıymetli ve ilelebet korunacak değerlerdir" dedi.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ