SİYASET HABERLERİ

ÖZGÜR CEYLAN: DAYANIŞMA İLE YAŞAYABİLEN ESNAFIMIZA BAKANLIK KURULMALI

ozgur-ceylan-dayanisma-ile-yasayabilen-esnafimiza-bakanlik-kurulmali CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan "Ahilik Haftası"nda konuştu.

KORAY AYDIN'DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

koray-aydindan-secim-degerlendirmesi- İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İstanbul seçimiyle ilgili bir açıklama yaptı.

PARTİLER SINIFTA KALDI. YEREL YÖNETİMLERDE KADININ ADI YOK

partiler-sinifta-kaldi-yerel-yonetimlerde-kadinin-adi-yok 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler yaklaşırken, partilerin aday listeleri de netleşmek üzere.

YEREL SEÇİMLERDE KADINLAR YİNE GÖZ ARDI EDİLDİ

yerel-secimlerde-kadinlar-yine-goz-ardi-edildi Türkiye kadının siyasete katılımı konusunda 149 ülke arasında 113’üncü sırada yer alıyor.

TAMER ALTUNAY AÇIKLAMASI; "BAŞKA TÜRKİYE YOK! BAŞKA VATAN YOK!"

tamer-altunay-aciklamasi-baska-turkiye-yok-baska-vatan-yok Gelibolu Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Tamer Altunay açıklamada bulundu.

GAZETE VE DERGİ SAYILARI HER GEÇEN GÜN AZALIYOR

gazete-ve-dergi-sayilari-her-gecen-gun-azaliyor Gazete ve dergi sayıları her geçen gün düşüş gösterirken, geçen yıl 2016 yılına oranla yüzde 2,3 azalarak 6 bin 124’e düştüğü saptandı.

CUMHURBAŞKANI ADAYLARININ MEDYA KARNESİ BELLİ OLDU

cumhurbaskani-adaylarinin-medya-karnesi-belli-oldu 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala, siyaset arenası iyice kızışırken adayların medya karneleri de belli oldu.

TÜRKİYE’DEKİ GAZETE VE DERGİ SAYISI AZALIYOR

turkiyedeki-gazete-ve-dergi-sayisi-azaliyor Türkiye’deki gazete ve dergilerin sayısı 2016 yılında bir önceki yıla göre yüzde 7,9 oranında azaldı.

YILIN İLK YARISINDA EN ÇOK HANGİ GAZETELER KONUŞULDU?

yilin-ilk-yarisinda-en-cok-hangi-gazeteler-konusuldu Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, 2017 yılının ilk altı aylık diliminde yazılı mecranın en çok konuşulan yayınlarını araştırdı.

CHP’Lİ MUHARREM ERKEK: "ADALETSİZLİK Mİ İSTEYELİM?"

chpli-muharrem-erkek-adaletsizlik-mi-isteyelim Erkek, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Adalet Yürüyüşü’ne katılarak, İstanbul’a doğru yürüyüşe geçti.

MUHARREM ERKEK; "HAKİM, RAKI, RABİA, SİYASET"

Muharrem Erkek, Enes Berberoğlu’nu 25 yıl hapis cezasına çarptıran Hakim Ali İhsan Horasan hakkında şok açıklamalarda bulundu.

GENÇLERİMİZ KÜLTÜR SANATTAN UZAK KALDI

genclerimiz-kultur-sanattan-uzak-kaldi Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, Türk gençliğinin kültür ve sanat karnesi üzerine inceleme gerçekleştirdi.

GÖKHAN BAYRAM 'SİYASETTE MİZAH TEKNİKLERİ'Nİ ANLATTI

gokhan-bayram-siyasette-mizah-tekniklerini-anlatti Gökhan Bayram, Gelibolu'da "Siyasette Mizah Teknikleri" konulu konferans ile katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı.

GÖKHAN BAYRAM, SİYASETTE MİZAHI ANLATACAK

gokhan-bayram-siyasette-mizahi-anlatacak Gökhan Bayram, Gelibolu Atatürk Kültür Merkezi’nde "Siyasette Mizah Teknikleri" konulu sunum gerçekleştirecek.

DEVLET VE MİLLET ŞEHİTLERE SAYGI MAÇINDA BİR ARAYA GELDİ

devlet-ve-millet-sehitlere-saygi-macinda-bir-araya-geldi Türk futbol ailesi, yaşanan terör saldırılarına karşı birlik beraberlik için "Şehitlere Saygı" maçında bir araya geldi.

Gelibolu'da Bayraklar Yarıya İndirildi

geliboluda-bayraklar-yariya-indirildi Türk siyasetinin önemli ismi Demirel için yas ilan edildi.

Ben Değil Biz Olmalıyız!

ben-degil-biz-olmaliyiz Metin Ümit Ural,"Siyaset ilkeli ve etik kurallarla yapılmalı".

Siyasetçi Sanata Saygı Duymalı

siyasetci-sanata-saygi-duymali Sanat öncelikle ruhsal doyum sağlayan bireysel bir ihtiyaçtır.

Artık Yönetilemeyen Türkiye

artik-yonetilemeyen-turkiye CHP Milletvekili aday adayı Çalıkoğlu basın açıklaması yaptı.

Çalıkoğlu 'Veremle Savaş Haftası' Nedeniyle Açıklama Yaptı

calikoglu-veremle-savas-haftasi-nedeniyle-aciklama-yapti Tuygan Çalıkoğlu;"Akp vatandaşı verem etti"...

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ