SOSYAL MEDYA HABERLERİ

GELİBOLU'DA KOVİD-19 TARAMASI

geliboluda-kovid-19-taramasi Koronavirüs salgını dolayısıyla Gelibolu'da da Kovid-19 testleri yapılıyor.

BAŞKAN ÖZACAR SAHTE AÇIKLAMAYA TEPKİ GÖSTERDİ

baskan-ozacar-sahte-aciklamaya-tepki-gosterdi Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, adının kullanılarak, imzasının taklit edilerek, sosyal medyada yapılan asılsız paylaşıma tepki gösterdi ve bir açıklamada bulundu.

SENDİKA GÖRÜŞMELERİNDE BÜLENT ÖZ’DEN POZİTİF YAKLAŞIM

sendika-gorusmelerinde-bulent-ozden-pozitif-yaklasim Çan Belediyesi ile DİSK Genel-İş Sendikası arasında müzakere süreci başladı.

BÜLENT ÖZ VE PERSONELİNDEN KIZILAY HAFTASINDA ANLAMLI BAĞIŞ

bulent-oz-ve-personelinden-kizilay-haftasinda-anlamli-bagis Çana Belediye Başkanı Bülent Öz ve belediye personeli Kızılay Haftası dolayısıyla kan ve kök hücre bağışında bulundular.

BELEDİYE ZABITASINDAN MARKETLERE GIDA KONTROLÜ

belediye-zabitasindan-marketlere-gida-kontrolu Çan Belediyesi zabıta ekipleri gıda satışı yapan marketleri denetledi.

EN ÇOK HABER TAKİP EDEN ÜLKELER BELLİ OLDU

en-cok-haber-takip-eden-ulkeler-belli-oldu Dünyada en çok haber takip eden ülkeler belli olurken, Türkiye bu listenin üçüncü sırasında yer aldı.

CEYLAN: KORUMA ALTINDAKİ KADINLARIN SOSYAL MEDYADA İFŞASI KABUL EDİLEMEZ

ceylan-koruma-altindaki-kadinlarin-sosyal-medyada-ifsasi-kabul-edilemez Ceylan, ilgili yönetmeliklere göre ziyaretin ve konuk evlerinde bulunan kadınların fotoğraflarının ifşasının yasak olduğunu hatırlattı.

TÜRKLER’İN YÜZDE 63’Ü SEYAHAT DÜZENLEMELERİNİ AKILLI TELEFON İLE YAPIYOR

turklerin-yuzde-63u-seyahat-duzenlemelerini-akilli-telefon-ile-yapiyor Türk gezginlerin yüzde 63’ünün tüm seyahat düzenlemelerini akıllı telefon aracılığı ile yaptığı görüldü.

GÜNDE 2 SAAT 48 DAKİKAMIZ SOSYAL MEDYADA GEÇİYOR

gunde-2-saat-48-dakikamiz-sosyal-medyada-geciyor 2018 yılında hangi ülkenin sosyal medyada ne kadar vakit harcadığına yönelik veriler açıklandı.

SOSYAL AĞLAR ÜZERİNDEN SATIŞ YAPANLARIN SAYISI 1 MİLYONU AŞTI

sosyal-aglar-uzerinden-satis-yapanlarin-sayisi-1-milyonu-asti Türkiye’de herhangi bir sosyal ağ üzerinden satış yapanların sayısı 1 milyonu aştı.

SİBER SALDIRGANLAR YAZ TATİLİ YAPMIYOR

siber-saldirganlar-yaz-tatili-yapmiyor Fortinet, geçtiğimiz yıl küresel maliyeti 600 milyar doları aşan siber suçların yaz döneminde artışının önüne geçmek için 7 öneri paylaştı.

TÜRKİYE SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN CANLI VİDEO İZLEMEDE BİRİNCİ SIRADA

turkiye-sosyal-medya-uzerinden-canli-video-izlemede-birinci-sirada 21 ülkeden 18 yaş üstü 4 bin 200 kişi baz alınarak hazırlanan rapora göre, Türkiye’nin sosyal medyadan canlı video izlemede birinci sıraya oturduğu belirlendi.

CHP'Lİ BÜLENT ÖZ'DEN TEŞEKKÜR MESAJI

chpli-bulent-ozden-tesekkur-mesaji Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, sosyal medya üzerinden CHP Örgütlerine, partililerine ve Çanakkaleli hemşehrilerine teşekkür ettiği bir paylaşımda bulundu.

GELİBOLU ŞEHİT KORAY ONAY DEVLET HASTANESİ HEKİM KADROSUNA İKİ TAKVİYE YAPILDI

gelibolu-sehit-koray-onay-devlet-hastanesi-hekim-kadrosuna-iki-takviye-yapildi Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi hekim kadrosuna bir Göz Hekimi ve bir Diş Hekimi katıldı.

GÜNDE ORTALAMA 7 SAATİMİZ BİLGİSAYAR BAŞINDA GEÇİYOR

gunde-ortalama-7-saatimiz-bilgisayar-basinda-geciyor Türkiye’deki yetişkin nüfusun yüzde 95’i cep telefonu, yüzde 75’i akıllı telefon kullanırken, dizüstü veya masaüstü bilgisayar kullanım oranı yüzde 51 oldu.

SWARM’DA REKOR TÜRKİYE’NİN

swarmda-rekor-turkiyenin Popüler sosyal medya uygulaması Swarm’da en çok yer bildiriminde bulunulan ülke Türkiye oldu.

TÜRKİYE’DE 48 MİLYON KİŞİ GÜNÜN 3 SAATİNİ SOSYAL MEDYADA GEÇİRİYOR

turkiyede-48-milyon-kisi-gunun-3-saatini-sosyal-medyada-geciriyor- Türkiye’de nüfusun yüzde 60’ı günün 3 saat 1 dakikasını sosyal medya kullanarak geçiriyor.

İHTİYACINIZ OLAN TÜM HİZMETLER BU ÇATI ALTINDA

ihtiyaciniz-olan-tum-hizmetler-bu-cati-altinda- Ajans Press Group, sektöre entegre olan hizmetlerini tek bir paket halinde sunarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

TÜRKİYE’NİN SMA SEFERBERLİĞİ

turkiyenin-sma-seferberligi SMA hastalığı Türkiye'de bilinen adıyla "Gevşek Bebek Sendromu" dünya ve ülkemizde pek çok çocuğun hayatını kaybetmesine neden oluyor.

TEKNOLOJİK GELİŞMELER HASTALIKLARA DAVETİYE ÇIKARIYOR

teknolojik-gelismeler-hastaliklara-davetiye-cikariyor Online mecranın bilinçsizce kullanılması bireylerde "e-hastalık" olarak nitelendirilen çeşitli rahatsızlıklara neden oluyor.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ