GELİBOLU'NUN GENÇLERİ POTADA BULUŞUYOR PROJE AÇILIŞI YAPILDI

gelibolunun-gencleri-potada-bulusuyor-proje-acilisi-yapildi

Gelibolu Piri Reis Derneği ile Gelibolu Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen "Gelibolu'nun Gençleri Potada Buluşuyor" isimli projenin açılışı yapıldı.
25 Nisan 2019 Perşembe 16:53

Gelibolu Piri Reis Derneği ile Gelibolu Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü  tarafından gerçekleştirilen "Gelibolu'nun Gençleri Potada Buluşuyor" isimli projenin açılışı yapıldı.

Gelibolu Piri Reis Derneği ile Gelibolu Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ortaklığında gerçekleştirilen ve gençleri kötü alışkanlıklardan korumak ve spora yönlendirmek amaçlı projenin açılışı gerçekleştirildi. 

Gelibolu Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Kapalı Spor Salonu'nda açılışı gerçekleştirilen "Gelibolu’nun Gençleri Potada Buluşuyor" projesinin amacı profesyonel olarak spor yapmayan öğrencileri spor salonu ile buluşturmaya, gençleri boş vakitlerinde kötü alışkanlıklar yerine spora yönlendirmeye çalışacağı ifade ediliyor.
  
"Gelibolu'nun Gençleri Potada Buluşuyor" projesi ile gençlerin ve çocukların sigara, alkol ve uyuşturucu gibi zararlı bağımlıklardan uzak durması ve spora yönlendirilmesi amaçlanıyor. Türkiye Basketbol Federasyonu ile proje hakkında işbirliği yapılırken, projede yer alan gençlerin ve çocukların tamamının lisanssız ve daha önce basketbol oynamamış olmalarına özen gösterildi. Bu proje kapsamındaki amaçlarından biri de Gelibolu’ya Gençlik Merkezi yapılmasını sağlamak olarak gösterildi. 

Açılışa çok sayıda öğrenci ve aileleri ile öğretmenler, siyasiler, dernek yöneticileri katıldı.  

 Haber : Osman Okan Haber okunma sayısı: 1444

Maskeci


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ