GELİBOLUSPOR'DA ERSOY ÖZ VEDA EDİYOR!

gelibolusporda-ersoy-oz-veda-ediyor

Geliboluspor Teknik Direktörü Ersoy Öz yazılı bir açıklama yaparak kulüpteki görevinden ayrıldığını belirtti.
29 Mayıs 2019 Çarşamba 17:52

Geliboluspor Teknik Direktörü Ersoy Öz yazılı bir açıklama yaparak kulüpteki görevinden ayrıldığını belirtti.

Geliboluspor Teknik Direkötörü Ersoy Öz tarafından yapılan açıklama şöyle:

2008 Yılında profesyonel futbol yaşantımı sonlandırarak altyapısından yetiştiğim memleketimin takımı Geliboluspor’a geleli onbir sene olmuş. Bu zaman zarfı içerisinde hem futbol oynayarak hem de altyapı ve A takımda antrenörlük yaparak Gelibolu’nun başarısı için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.

Geldiğim günden beri kulübümüzde başkanlık yapan Tamer Altunay, İsmail Öztürk, Mahmut Cankara, Mevlüt Can'a ve bu süre içinde yöneticilik yapmış olan değerli yöneticilerimize verdikleri desteklerden ve bana olan güvenlerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ederim. Her birinin yeri bende ayrı güzellikler barındırmaktadır. Özelkikle son 5-6 sezondur Geliboluspor altyapı ve A takım düzeyinde hedef belirleyerek amacına ulaşmaya çalışan kadrolar kurarak mücadele etmeye çalıştı. Gerek altyapı çalışmaları, Gerekse A takım düzeyinde her zaman yanımda olan Önder Eren’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim.Geçirmiş olduğum dönem sürecinde sevindiğimiz, üzüldüğümüz dönemler oldu. Ama yaptığımız iş gerçekten çok yıpratıcı ve nankör. Her sezon yeni arkadaşlar takıma katılıyor. Gelibolu’daki arkadaşlarla beraber takım olmaya, aile olmaya çalışıyoruz. Antrenörlükte bir nevi babalık gibidir. Sezon başladığı günden itibaren onlar bizim evlatlarımız oluyor. Acılarını ve sevinçlerini paylaşmaya çalışıyoruz. Zaten bu da bizim görevimiz. İnanın kendi çocuklarımızdan daha çok vakit geçirdiğimiz zamanlar oluyor. Bazen eve gittiğimizde ruh halimiz eşimize ve çocuklarımıza yansıyor. Bu dönemlerde bana katlanarak yardımcı olmaya çalışan eşime ve çocuklarıma sonsuz teşekkür ediyorum.

Gelibolu halkı futbolda başarıya olan açlığını özellikle son sezonda fazlasıyla gösterdi. Başarı olan yerde emek vardır. Amaç vardır. Hedef vardır. Eleştiri vardır. Üzüntü vardır. Mutluluk vardır. Aynı anlar içersinde dört mevsim gibi tüm duyguları aynı dakikalarda, aynı saniyelerde yaşadığınız olur. Her zaman tüm bu duyguları bizimle beraber yaşayan tüm Geliboluspor taraftarlarına ve Gelibolu sevdalılarına sonsuz teşekkür ederim. Geliboluspor zaman zaman haksız eleştirilere uğramasına rağmen, her sezon bitirebileceği en iyi yerde, sezonun son maçına kadar elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmıştır.

Bu süre içersinde benimle beraber futbol oynayıp aynı formayı terleten, antrenörlük dönemimde, futbolcu olarak görev yapan tüm futbolcu kardeşlerime, arkadaşlarıma, özellikle yanımda olmaya çalışan Yaver Varol’a, Gökhan Kartal’a emeklerinden, desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Aynı zamanda Gelibolu halkına bana göstermiş olduğu sabır, anlayış, hoşgörü ve desteklerinden dolayı tekrar tekrar teşekkür ederim.Amatör olarak oynadığım tek kulüp olan Geliboluspor’a hangi duygularla ve heyecanla geldiysem bugünde aynı heyecan ve duygularımla başım dik, gönlüm rahat ve huzur içinde veda ediyorum. İnanıyorum ki benim için ve kulübümüz içinde en hayırlısı olacaktır.

Onbir yıl boyunca Geliboluspor’a futbolcu, antrenör, yeri geldiğinde bir yönetici gibi hizmet etmeye çalıştım. Bu süreçte başkan, yönetici, futbolcu, malzemeci beraber çalıştığımız tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Yapılan hizmetler, verilen emekler elbette alacak hanemize yazılmaz. Fakat vefa diye bir şey varsa ki var, işte o beklenir. Bu yüzden, bize düşen her türlü olumsuzluğa rağmen vefa yokuşunu çıkmaya çalışmak. Yokuşun sonunda güzel şeyler olmasa da, olsun. Kurumlar, kulüpler kalıcıdır. Kişiler gelip geçicidir. Bu süre içersinde güzel şeyler bırakabildiysem ne mutlu. Geliboluspor büyük bir camiadır. Sahiplenme, herkesin elini taşın altına koyma meselesidir. Geliboluspor tüm Gelibolu’yu temsil etmeye çalışan ortak değeridir. Ortak sevdadır. Özellikle bu sezon çok sıkıntılı süreç yaşadığımı, yorulduğumu ve dinlenmeye ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. İnanıyorum ki kulübümüz çok daha iyi yerlere gelecektir. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

Geliboluspor’da geçirdiğim bu süre içerisinde benden yana olan tüm haklarımı helal ediyorum. Allah son nefesimizi alıncaya kadar, bize düşen her türlü katkıyı vermeye her zaman hazır olduğumu bilmenizi isterim. Gelibolu ve Geliboluspor’a bundan sonra canı gönülden başarılar dilerim. Kalın sağlıcakla.
Haber okunma sayısı: 896Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ