TÜRKİYE CUMHURİYETİ HABERLERİ

ÖZACAR’DAN 9 EYLÜL MESAJI

ozacardan-9-eylul-mesaji Özacar, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı kurtuluş mücadelesi destanının zirvesi olan 9 Eylül kutlu olsun" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN CHP'NİN 97'NCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

ozgur-ceylan-chpnin-97nci-kurulus-yildonumu-mesaji Türk siyasi tarihinin en önemli gelişmelerine öncülük eden Cumhuriyet Halk Partisi’nin 97.Kuruluş Yıldönümünü partililerimizle birlikte kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz.

CHP 97’NCİ YAŞ GÜNÜNÜ KUTLUYOR

chp-97nci-yas-gununu-kutluyor Köklerini Kuva-i Milliye’den alan kuruluşun ve kurtuluşun partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), kuruluşunun 97.yıldönümünü kutluyor.

GELİBOLULULAR ATATÜRK’ÜN YOLUNDAN ASLA AYRILMADI VE AYRILMAYACAK

gelibolulular-ataturkun-yolundan-asla-ayrilmadi-ve-ayrilmayacak Özacar, "Bizim geçmişe saygımız, geleceğe sorumluluğumuz var. Bugün bir kez daha haykırıyoruz. Yolundan asla ayrılmadık ve ayrılmayacağız. İlkelerin doğrultusunda yolumuza emin adımlarla devam

GELİBOLU’DA 30 AĞUSTOS 'ZAFER KONVOYU' İLE KUTLANDI

geliboluda-30-agustos-zafer-konvoyu-ile-kutlandi 30 Ağustos’un 98. yılı kutlamaları kapsamında Gelibolu Belediyesi tarafından geniş katılım ile gerçekleştirilen “Zafer Konvoyu” renkli görüntülere sahne oldu.

GELİBOLU'DA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI

geliboluda-30-agustos-zafer-bayrami-kutlamasi Gelibolu'da düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı töreni üç partinin ilçe başkanlarınca Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başladı.

MUSTAFA ÖZACAR'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

mustafa-ozacarin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Özacar, "Bu büyük zafer Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yükselişindeki en sağlam yapı taşıdır. O nedenle de üzerimize yüklediği sorumlulukların bilincindeyiz" dedi.

MUHARREM ERKEK’İN ANAFARTALAR ZAFERİ MESAJI

muharrem-erkekin-anafartalar-zaferi-mesaji CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Anafartalar Zaferi’nin 105. yıl dönümüne ilişkin bir mesaj yayınladı.

DEMOKRAT GENÇLİK’TEN 19 MAYIS AÇIKLAMASI

demokrat-genclikten-19-mayis-aciklamasi Demokrat Parti Gençlik Kolları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

ÖZACAR; MİLLİ MÜCADELENİN 101.YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

ozacar-milli-mucadelenin-101yildonumu-kutlu-olsun Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Bağımsızlık meşalesi sonsuza dek hiç sönmeyecek" dedi.

GELİBOLU BELEDİYE BAŞKANI ÖZACAR’IN 23 NİSAN MESAJI

gelibolu-belediye-baskani-ozacarin-23-nisan-mesaji Özacar, "Milli egemenlik ve bu bayram hepimiz için anlamlı, kıymetli ve ilelebet korunacak değerlerdir" dedi.

GELİBOLU BELEDİYE MECLİSİNDE YILIN İLK TOPLANTISI YAPILDI

gelibolu-belediye-meclisinde-yilin-ilk-toplantisi-yapildi Gelibolu Belediye Meclisinin Ocak ayı meclis toplantısında bir yıl süre ile görev yapacak Denetim Komisyonu üyeleri belirlendi, dokuz gündem maddesi ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nun revize

GELİBOLU STK’LAR VE MUHTARLAR BİRLİĞİ BASIN DUYURUSU

gelibolu-stklar-ve-muhtarlar-birligi-basin-duyurusu Gelibolu sivil toplum kuruluşları ve muhtarlar birliği tarafından yapılan toplantının ardından grup sözcüsü Tamer Altunay bir duyuru yayınladı.

ATATÜRK, 104 YIL ÖNCE GELİBOLU YARIMADASI'NDA DOĞAN BİR ÖNDERDİR

ataturk-104-yil-once-gelibolu-yarimadasinda-dogan-bir-onderdir- Ulu önder Atatürk’ün Cumhurbaşkanı olarak Gelibolu’ya gelişinin 91.Yıldönümü Gelibolu Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen program ile kutlandı.

MUHARREM ERKEK’İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI AÇIKLAMASI

muharrem-erkekin-30-agustos-zafer-bayrami-aciklamasi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’in 30 Ağustos Zafer Bayramı açıklaması.

ÖZGÜR CEYLAN; 30 AĞUSTOS, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN DOĞUM TARİHİDİR

ozgur-ceylan-30-agustos-turkiye-cumhuriyetinin-dogum-tarihidir CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Yüce Milletimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

MUHARREM ERKEK’İN 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ AÇIKLAMASI

muharrem-erkekin-8-mart-dunya-emekci-kadinlar-gunu-aciklamasi CHP Genel Başkan yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yaptı.

GELİBOLU BELEDİYE MECLİSİNDE YILIN İLK MESAİSİ YAPILDI

gelibolu-belediye-meclisinde-yilin-ilk-mesaisi-yapildi Gelibolu Belediye Meclisinin Ocak ayı meclis toplantısında bir yıl süre ile görev yapacak Denetim Komisyonu üyeleri belirlendi.

KAYMAKAM HAKAN KILINÇKAYA'NIN 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA MESAJI

kaymakam-hakan-kilinckayanin-10-kasim-ataturku-anma-mesaji Gelibolu Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, 10 Kasım dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

CHP ÇAN İLÇE BAŞKANLIĞI 10 KASIM ANMA MESAJI

chp-can-ilce-baskanligi-10-kasim-anma-mesaji CHP Çan İlçe Başkanı Ümran Aydın, 10 Kasım anma mesajı yayınladı.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ