TÜRKİYE HABERLERİ

ÖZACAR’IN 1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI MESAJI

ozacarin-1-temmuz-denizcilik-ve-kabotaj-bayrami-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Kabotaj Kanunu, Kurtuluş Savaşının ardından ekonomik bağımsızlığa yönelik atılan en önemli adımlardan birisidir" dedi.

KISA FİLM YARIŞMASI SONUÇLANDI

kisa-film-yarismasi-sonuclandi Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından düzenlenen "Kamera Elinde Geleceğin Cebinde" kısa film yarışmasının sonuçları online töreni ile açıklandı.

KAMERA ELİNDE GELECEĞİN CEBİNDE

kamera-elinde-gelecegin-cebinde- Kamera alinde geleceğin cebinde kısa film yarışmasının ödülleri sahiplerini buluyor.

KALE TALKS SOSYAL GİRİŞİMCİLERİ AĞIRLAYACAK!

kale-talks-sosyal-girisimcileri-agirlayacak Kale Grubu, sosyal girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak ve sosyal girişimcileri teşvik etmek amacıyla hayata geçirdiği ‘İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’ne özel KaleTalks düzenliyor.

DEMOKRAT GENÇLİK’TEN 19 MAYIS AÇIKLAMASI

demokrat-genclikten-19-mayis-aciklamasi Demokrat Parti Gençlik Kolları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

19 MAYIS’TA BAŞLADI BAĞIMSIZ DEMOKRATİK TÜRKİYE YOLCULUĞUMUZ

19-mayista-basladi-bagimsiz-demokratik-turkiye-yolculugumuz Pandemi dolayısıyla meydanlarda olamasak da demokratik, laik, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 101.Yıl dönümünü aynı coşku ve heyecanla kutlayacağız.

ÖZACAR; MİLLİ MÜCADELENİN 101.YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

ozacar-milli-mucadelenin-101yildonumu-kutlu-olsun Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Bağımsızlık meşalesi sonsuza dek hiç sönmeyecek" dedi.

EMEK EN YÜCE DEĞERDİR

emek-en-yuce-degerdir Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ dolayısıyla bir açıklama yaptı.

TÜRKİYE, 140 BİN YAZILIM GELİŞTİRİCİ İLE AVRUPA’DA 12. SIRADA YER ALDI

turkiye-140-bin-yazilim-gelistirici-ile-avrupada-12-sirada-yer-aldi Avrupa ülkelerindeki yazılım geliştirici sayıları açıklanırken, Türkiye’de 140 bin yazılım geliştiricisi olduğu görüldü.

GELİBOLU BELEDİYE BAŞKANI ÖZACAR’IN 23 NİSAN MESAJI

gelibolu-belediye-baskani-ozacarin-23-nisan-mesaji Özacar, "Milli egemenlik ve bu bayram hepimiz için anlamlı, kıymetli ve ilelebet korunacak değerlerdir" dedi.

MUHARREM ERKEK’İN SOKAĞA ÇIKMA GENELGELERİ HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI

muharrem-erkekin-sokaga-cikma-genelgeleri-hakkinda-basin-aciklamasi CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, sokağa çıkma genelgeleri hakkında bir basın açıklaması yaptı.

KORONAVİRUS (COVID-19) SALGINI TEHDİDİ ARTIYOR!

koronavirus-covid-19-salgini-tehdidi-artiyor Çanakkale Tabip Odası Yönetim Kurulu tarafından Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle bir basın açıklaması yapıldı.

ÖZACAR’IN 8 MART MESAJI

ozacarin-8-mart-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Kadına yönelik şiddet ve cinsiyet ayrımcılığının sona erdiği, sadece bir gün değil 365 gün yüceltildiği, önündeki engellerin kaldırıldığı bir Türkiye

KADINLAR NE KADAR ÖZGÜRSE TÜRKİYE DE O KADAR ÖZGÜRDÜR!

kadinlar-ne-kadar-ozgurse-turkiye-de-o-kadar-ozgurdur CHP Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Parlak, "Aydınlık bir Türkiye için en büyük umudumuz olan, ülkemizin yarınlarına ışık tutacak kadınlarımızın, şiddete maruz kalmamaları ve haklı çabalarının

ERASMUS PROJESİ KAPSAMINDA İSPANYA GEZİSİ DÜZENLENDİ

erasmus-projesi-kapsaminda-ispanya-gezisi-duzenlendi Avrupa Birliği Erasmus Plus Okul Ortaklığı projesi "Walls and Bridges" - Duvarlar ve Köprüler isimli proje kapsamında Ispanya - Sevilla'da 1 hafta süreli proje faaliyeti gerçekleştirildi.

ROBOTİK KURSU ÖĞRENCİLERİ ODTÜ’DEKİ YARIŞMADA HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

robotik-kursu-ogrencileri-odtudeki-yarismada-hunerlerini-sergilediler Çan Belediyesi Robotik Kursu öğrencileri ODTÜ’de gerçekleştirilen yarışmada becerilerini sergilediler.

MESS’İN UZLAŞI ÇAĞRISINI BİRLEŞİK METAL-İŞ REDDETTİ

messin-uzlasi-cagrisini-birlesik-metal-is-reddetti Türkiye ekonomisinin lokomotifi metal sektöründeki toplu görüşmelerde çalışanların yüzde 93’ünü temsil eden iki sendika ile imzalar atılırken Birleşik Metal-İş Sendikası uzlaşmayı reddetti.

GELİBOLU BELEDİYE MECLİSİNDE YILIN İLK TOPLANTISI YAPILDI

gelibolu-belediye-meclisinde-yilin-ilk-toplantisi-yapildi Gelibolu Belediye Meclisinin Ocak ayı meclis toplantısında bir yıl süre ile görev yapacak Denetim Komisyonu üyeleri belirlendi, dokuz gündem maddesi ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nun revize

YILIN EN ÇOK KONUŞULAN TEKNİK DİREKTÖRLERİ BELLİ OLDU

yilin-en-cok-konusulan-teknik-direktorleri-belli-oldu Süper Lig’de ilk yarıda son hafta heyecanı yaşanırken, 2019 yılının en çok konuşulan teknik adamları da belli oldu.

BAŞKAN ÖZACAR’IN İSMET İNÖNÜ’YÜ ANMA MESAJI

baskan-ozacarin-ismet-inonuyu-anma-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, İsmet İnönü’nün, kararları, düşünceleri ve saygın kişiliği ile her zaman şükranla anılmaya devam edeceğini ifade etti.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ