Anket : GELİBOLU'NUN EN ÖNEMLİ SORUNU HANGİSİDİR? Tıklayınız

TÜRKİYE HABERLERİ

ÖZACAR’DAN 9 EYLÜL MESAJI

ozacardan-9-eylul-mesaji Özacar, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı kurtuluş mücadelesi destanının zirvesi olan 9 Eylül kutlu olsun" dedi.

ÖZGÜR CEYLAN CHP'NİN 97'NCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

ozgur-ceylan-chpnin-97nci-kurulus-yildonumu-mesaji Türk siyasi tarihinin en önemli gelişmelerine öncülük eden Cumhuriyet Halk Partisi’nin 97.Kuruluş Yıldönümünü partililerimizle birlikte kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz.

CHP 97’NCİ YAŞ GÜNÜNÜ KUTLUYOR

chp-97nci-yas-gununu-kutluyor Köklerini Kuva-i Milliye’den alan kuruluşun ve kurtuluşun partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), kuruluşunun 97.yıldönümünü kutluyor.

ERKEK 'YENİ GÖREVİMİZ, CUMHURİYETİMİZİ DEMOKRASİ İLE TAÇLANDIRMAK'

erkek-yeni-gorevimiz-cumhuriyetimizi-demokrasi-ile-taclandirmak CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Partisinin kuruluş yıldönümü için bir mesaj yayınladı.

GELİBOLULULAR ATATÜRK’ÜN YOLUNDAN ASLA AYRILMADI VE AYRILMAYACAK

gelibolulular-ataturkun-yolundan-asla-ayrilmadi-ve-ayrilmayacak Özacar, "Bizim geçmişe saygımız, geleceğe sorumluluğumuz var. Bugün bir kez daha haykırıyoruz. Yolundan asla ayrılmadık ve ayrılmayacağız. İlkelerin doğrultusunda yolumuza emin adımlarla devam

GELİBOLU’DA 30 AĞUSTOS 'ZAFER KONVOYU' İLE KUTLANDI

geliboluda-30-agustos-zafer-konvoyu-ile-kutlandi 30 Ağustos’un 98. yılı kutlamaları kapsamında Gelibolu Belediyesi tarafından geniş katılım ile gerçekleştirilen “Zafer Konvoyu” renkli görüntülere sahne oldu.

GELİBOLU'DA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI

geliboluda-30-agustos-zafer-bayrami-kutlamasi Gelibolu'da düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı töreni üç partinin ilçe başkanlarınca Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başladı.

MUSTAFA ÖZACAR'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

mustafa-ozacarin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Özacar, "Bu büyük zafer Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yükselişindeki en sağlam yapı taşıdır. O nedenle de üzerimize yüklediği sorumlulukların bilincindeyiz" dedi.

MUHARREM ERKEK’İN ANAFARTALAR ZAFERİ MESAJI

muharrem-erkekin-anafartalar-zaferi-mesaji CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Anafartalar Zaferi’nin 105. yıl dönümüne ilişkin bir mesaj yayınladı.

ÇANAKKALE BOĞAZGÜCÜ YENİDEN 1.LİG DE

canakkale-bogazgucu-yeniden-1lig-de Çanakkale Boğazgücü Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü, Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yeniden 1.Lig’de.

ÖZACAR’IN 1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI MESAJI

ozacarin-1-temmuz-denizcilik-ve-kabotaj-bayrami-mesaji Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Kabotaj Kanunu, Kurtuluş Savaşının ardından ekonomik bağımsızlığa yönelik atılan en önemli adımlardan birisidir" dedi.

KISA FİLM YARIŞMASI SONUÇLANDI

kisa-film-yarismasi-sonuclandi Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından düzenlenen "Kamera Elinde Geleceğin Cebinde" kısa film yarışmasının sonuçları online töreni ile açıklandı.

KAMERA ELİNDE GELECEĞİN CEBİNDE

kamera-elinde-gelecegin-cebinde- Kamera alinde geleceğin cebinde kısa film yarışmasının ödülleri sahiplerini buluyor.

KALE TALKS SOSYAL GİRİŞİMCİLERİ AĞIRLAYACAK!

kale-talks-sosyal-girisimcileri-agirlayacak Kale Grubu, sosyal girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak ve sosyal girişimcileri teşvik etmek amacıyla hayata geçirdiği ‘İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’ne özel KaleTalks düzenliyor.

DEMOKRAT GENÇLİK’TEN 19 MAYIS AÇIKLAMASI

demokrat-genclikten-19-mayis-aciklamasi Demokrat Parti Gençlik Kolları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

19 MAYIS’TA BAŞLADI BAĞIMSIZ DEMOKRATİK TÜRKİYE YOLCULUĞUMUZ

19-mayista-basladi-bagimsiz-demokratik-turkiye-yolculugumuz Pandemi dolayısıyla meydanlarda olamasak da demokratik, laik, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 101.Yıl dönümünü aynı coşku ve heyecanla kutlayacağız.

ÖZACAR; MİLLİ MÜCADELENİN 101.YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

ozacar-milli-mucadelenin-101yildonumu-kutlu-olsun Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, "Bağımsızlık meşalesi sonsuza dek hiç sönmeyecek" dedi.

EMEK EN YÜCE DEĞERDİR

emek-en-yuce-degerdir Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ dolayısıyla bir açıklama yaptı.

TÜRKİYE, 140 BİN YAZILIM GELİŞTİRİCİ İLE AVRUPA’DA 12. SIRADA YER ALDI

turkiye-140-bin-yazilim-gelistirici-ile-avrupada-12-sirada-yer-aldi Avrupa ülkelerindeki yazılım geliştirici sayıları açıklanırken, Türkiye’de 140 bin yazılım geliştiricisi olduğu görüldü.

GELİBOLU BELEDİYE BAŞKANI ÖZACAR’IN 23 NİSAN MESAJI

gelibolu-belediye-baskani-ozacarin-23-nisan-mesaji Özacar, "Milli egemenlik ve bu bayram hepimiz için anlamlı, kıymetli ve ilelebet korunacak değerlerdir" dedi.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Gelibolu'nun En Önemli Sorunu Hangisidir?

Gelibolu'nun En Önemli Sorunu Hangisidir?

Ankete Katıl Sonuçlar