Google'dan Yeni Atak Ucuz Telefon

googledan-yeni-atak--ucuz-telefon

Google internet ve teknoloji devi olarak ucuz telefon hazırlıgı içine girdi. Google'dan ucuz telefonlar geliyor.
29 Haziran 2013 Cumartesi 14:59

Google'dan Yeni  Ucuz Telefon 

 

Bir internet devi olarak bilinen Google son zamanlarda yaptığı ilklerle kendini büyütüp  teknoloji devi haline geldi. Google arama motoru, Android akıllı telefon işletim sistemindne sonra yeni bir ürün ile karşımıza çıkıyor. Bu yeni ürün Nexus telefon modelleri hem çok kulanışlı bir sisteme sahip hemde fiyatları oldukça uygun ucuz bir maliyetle satışa sunulucak.

 Motorola şirketini satın aldıktan sonra telefonlardaki yeniliklerine ve üretimlerine daha da çok hız verdiler.

 

 

Google'ın üzerinde çalıştığı  projeler;

 

- Google Glass

- SmartWatch 2

- Android tabanlı oyun konsolu

 

Google Glass ile herkesi şaşkına çeviren Google, şimdilerde geliştiricilerden gelen yorumlar üzerine yeni nesil gözlüğü üzerinde çalışmaya devam ediyor.

 

Başarılı şirket bunun yanı sıra, Şubat ayında akıllı saat üretimi yapacağının haberini de vermişti. Apple ile başlayan akıllı saat üretimi diğer şirketleri de harekete geçirdi.

 

Geride kalmak istemeyen Google ise SmartWatch 2 adını verdiği akıllı saati üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra, geçtiğimiz günlerde Google'ın Android tabanlı bir oyun konsolu üzerinde çalıştığını da öğrenmiştik.

 

Dev rakiplerinden biri olan Microsoft'a meydan okumayı amaçlayan Google, oyun severler için Google Play Store ile entegre olabilen bir oyun konsolu hazırlıyor.

 Kaynak: http://gundem.milliyet.com.tr/google-dan-yeni-atak-ucuz-telefon/gundem/detay/1729677/default.htmEtiketler: Google , Motorola , Microsoft , Apple , arama motoru , teknoloji , saat , internet , Android , Oyun


Haber okunma sayısı: 1075Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER