VİDEO HABERLERİ

TÜRKLER’İN YÜZDE 63’Ü SEYAHAT DÜZENLEMELERİNİ AKILLI TELEFON İLE YAPIYOR

turklerin-yuzde-63u-seyahat-duzenlemelerini-akilli-telefon-ile-yapiyor Türk gezginlerin yüzde 63’ünün tüm seyahat düzenlemelerini akıllı telefon aracılığı ile yaptığı görüldü.

AKILLI TELEFONLARI EN ÇOK FOTOĞRAF ÇEKMEK İÇİN KULLANIYORUZ

akilli-telefonlari-en-cok-fotograf-cekmek-icin-kullaniyoruz Türkiye’de akıllı telefonların hangi amaçla kullanıldığı belli olurken, yüzde 44 oranla en çok fotoğraf ve video çekmek amacıyla kullanıldığı görüldü.

TÜRKİYE’DEKİ ÇOCUKLARIN YÜZDE 59’U AKILLI TELEFON SAHİBİ

turkiyedeki-cocuklarin-yuzde-59u-akilli-telefon-sahibi Türkiye’deki 6 ila 15 yaş arası çocukların yüzde 59’unda akıllı telefon olduğu görülüyor.

TÜRKİYE SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN CANLI VİDEO İZLEMEDE BİRİNCİ SIRADA

turkiye-sosyal-medya-uzerinden-canli-video-izlemede-birinci-sirada 21 ülkeden 18 yaş üstü 4 bin 200 kişi baz alınarak hazırlanan rapora göre, Türkiye’nin sosyal medyadan canlı video izlemede birinci sıraya oturduğu belirlendi.

TELEVİZYON TAKİBİNDE YAPAY ZEKA DÖNEMİ

televizyon-takibinde-yapay-zeka-donemi Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, teknolojik yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.

MESCİD-İ HARAM İLE MESCİD-İ NEBEVİ’YE FOTOĞRAF VE VİDEO YASAĞI GELDİ

mescid-i-haram-ile-mescid-i-nebeviye-fotograf-ve-video-yasagi-geldi Suudi Arabistan Krallığı tarafından, Kabe ve Ravzai Mutahhara yerleşkesine ait açık ve kapalı alanlarda, fotoğraf ve video çekimine yasak getirildi.

GELİBOLU GASTE WHATSAPP HABER İHBAR HATTI

gelibolu-gaste-whatsapp-haber-ihbar-hatti Gelibolu Gaste, WhatsApp haber ihbar hattımız hizmetinize girdi.

Kılıçdaroğlu, 'Gezi Halk Direnişine Dönüştü'

kilicdaroglu-gezi-halk-direnisine-donustu Kemal Kılıçdaroğlu, "Yeni bir Türk Dış Politikasına Doğru" konulu konferansta konuştu.

LG ve Samsung esnek ekranlı telefon üretti

lg-ve-samsung-esnek-ekranli-telefon-uretti G Flex ve Galaxy Round yakında piyasaya sürülecek.

YouTube’a dakikada ne kadar video yükleniyor?

youtubea-dakikada-ne-kadar-video-yukleniyor Video denilince akla ilk gelen isim olan YouTube artık 8 yaşında. 8 yıldır yükselen grafiği ve bir video ile dünyanın gündemine damga vuran YouTube, sitelerine her dakika 100 saat uzunluğunda video

Şahan Gökbakar Videosu Tepki Aldı

sahan-gokbakar-videosu-tepki-aldi Bu kez videosu tepki aldı. Şahan Gökbakar'ın arabasında çektiği video oldukça tepki gördü. Şahan Gökbakar'ın teki çeken videosunu buradan izleyebilirsiniz.

İstanbul polisini sarsacak video

istanbul-polisini-sarsacak-video Taksim Gezi Parkı protestoları sırasındaki polis müdahalelerine yönelik tartışmalar sürerken, Antalya'da 3 gencin 17 polis tarafından dövülmesi görüntüsünden sonra, yeni bir işkence kaydı daha

Müftünün Karısı Videosu Başbakan'a seslendi!

muftunun-karisi-videosu-basbakana-seslendi Müftünün Karısı videosu olay yarattı.Müftünün Karısı videosu izleyenleri hayrete düşürdü.Müftünün Karısı videosu ile Başbakan'a sesleniyorum dedi ama...

Başbakan Erdoğan'ı İstifaya Çagırdığı Video Mahkemelik Etti

basbakan-erdogani-istifaya-cagirdigi-video-mahkemelik-etti Müftü eşiyim dedi CHP'li çıktı. Bir kadın kendisini müftü eşi olarak tanıtıp Başbakan Erdoğan'a istifa et çağrısı yaptı.

Dünya Onu Konuşuyor! Felaketler Zinciri Video İzle

dunya-onu-konusuyor-felaketler-zinciri-video-izle Dünya nedne onu konuşuyor? Çinli genç nasıl bir felaketle karşılaşıyor? Bu gencin başına gelmeyen kalmıyor. Çinli gencin başına gelen felaketleri izle.

Doğukan Manço Hüngür Hüngür Ağladı Video İzle

dogukan-manco-hungur-hungur-agladi-video-izle Survivor adasında neler yaşandı? Doğukan Manço neden ağladı? Ünlüler Gönüllüler de neler oldu? Doğukan Manço'yu kim hüngür hüngür ağlattı?

Benzemez Kimse Sana Huysuz Taklidi Video İzle

benzemez-kimse-sana-huysuz-taklidi-video-izle Benzemez Kimse Sana video izle. Benzemez Kimse Sana Seyfi Dursunoğlu. Benzemez Kimse Sana Murat Başoğlu ,Huysuz taklisi izle.

Hatay Reyhanlı'da Patlama Reyhanlı'da İki Büyük Patlama Anı Video

hatay-reyhanlida-patlama-reyhanlida-iki-buyuk-patlama-ani-video Hatay Reyhanlı'da patlama,Hatay Reyhanlı'da iki büyük patlama meydana geldi.Hatay Reyhanlı'dan son durum.Hatay Reyhanlı'da 40 ölü var.

ŞAMPİYON GALATASARAY ŞARKISI - VİDEOSU -İZLE

sampiyon-galatasaray-sarkisi---videosu--izle Aslan, Arena'da Sivasspor'u 4-2 yendi ve Spor Toto Süper Lig'de 202-2013 sezonu şampiyonluğuna ulaştı.işte Galatasaraylı taraftarların Şampiyonluk şarkıları

Beyaz Show, Hayko Çepkin videosunu izle (03 Mayıs 2013)

beyaz-show-hayko-cepkin-videosunu-izle-03-mayis-2013 Beyaz Show konukları arasında olan Hayko Çepkin, Beyaz'ın hazırladığı skeç ile seyircisini kopardı.

ÇANAKKALE - HAVA DURUMU

CANAKKALE

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ