Maya Takvimi çuvalladı mı? Maya Takvimi için google tarafından hazırlanan doodle şimdi de saat tartışması yarattı.

maya-takvimi-cuvalladi-mi-maya-takvimi-icin-google-tarafindan-hazirlanan-doodle-simdi-de-saat-tartismasi-yaratti

Saat 13: 11 geçti! Ya şimdi? Maya Takvimi kehanetine göre 21 Aralık 2012 tarihinde yani bugün kıyamet kopacaktı. Bu yüzden medya günlerdir haber yapıyor, Şirince'den canlı yayın bağlantıları ile konu sıcak tutuluyordu. Bugün de google'a girenler Maya Takvimi başlığı ile yapılmış bir doodle ile karşılaştı. Herkes diken üstündeydi.
21 Aralık 2012 Cuma 22:03 20 Aralık'ı 21 Aralık'a bağlayan gece, yani dün gece saat 24:00'te kıyamet kopmayınca, insanlar detay bilgiler peşinde koştu.

Bu sefer de takvimdeki gizemi çözdüğünü söyleyenler ortaya bir iddia attı: "Kıyamet saat 13:11'de kopacak!" Ancak görüldüğü üzere bu iddia da boş çıktı.

Şimdi yine zorlayanlar bu gece 24:00'e kadar bekleyeceğini söylüyor.

İşini gücünü bırakıp Şirince'ye gidenler bin pişman, "eh bize de sempatik bir gezi oldu" diyenler dışında istifini bozmayanlar çoğunlukta.

Dilerseniz siz de heyecanlı bekleyişinizi sürdürmek için saat 24:00'e kadar bekleme masalına kendinizi kaptırın.Kaynak: http://dunya.milliyet.com.tr/maya-takvimi-cuvalladi-mi-maya-takvimi-icin-google-tarafindan-hazirlanan-doodle-simdi-de-saat-tartismasi-yaratti-/dunya/dunyadetay/21.12.2012/1645063/default.htmEtiketler: medya , Google , saat , 2012 , insanlar , Detay , GOOGLE'a , 21 Aralık , Şirince

Haber okunma sayısı: 780Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER