YILMAZ REDÜKTÖR

yilmaz-reduktor

Firmanın kuruluşu 1950 yıllarına dayanmaktadır.
26 Eylül 2019 Perşembe 14:16

Firmanın kuruluşu 1950 yıllarına dayanmaktadır. Bu sürede kendini geliştiren ve üretmiş olduğu ürünler sayesinde Türkiye ve Dünya’daki firmalar arasında lider konuma gelmiştir.

Kurucusu olan Mesut Yılmaz, firmayı sürekli geliştirerek vizyonlarını ve misyonlarını geniş tutmuşlardır.
Yılmaz redüktör üretmiş oldukları ürünler ile birçok sektörde tercih edilmektedir.

2001 yılından günümüze kadar seri halinde üretimler yaparak bu işte iyi olduklarını göstermişlerdir. Ayrıca kendi sitelerinde bulunan ürünlerin çözümler ile de müşterilerine destek vermektedirler.

Ayrıca ürünleri 13 farklı seriden oluşmaktadır. Buna ek olarak 8 sürücü ürünü ile de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Firmanın kendi sitesinde birçok makaleye, videoya ve broşüre ulaşım imkânınız vardır. Müşteri temsilcileri ile görüşerek ürünler hakkında bilgi alabilir veya ürününüz hakkında yardım isteyebilirsiniz.

Yılmaz Redüktör Fiyatları


Büyük bir üretim tesisi olan Yılmaz redüktör, üretmiş olduğu ürünlerin serisine ve modeline göre farklı fiyatları bulunmaktadır. Seçeceğiniz ürünün fiyatını öğrenmek için müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Firma hakkında detaylı bilgiye
https://www.stendustri.com.tr/haberortak/yilmaz-reduktor-h101813.html linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Haber okunma sayısı: 475

Haberin etiketleri:

yılmaz, redüktör, endüstri, fiyat, türkiye, firma,


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER