İngiltere - Federasyon Kupası
Gillingham FC
22:15
Dagenham and Redbridge FC
Kulüp Hazırlık Maçları
Standart Liege
13:00 0 : 1 MS
MS
Girona
Sivasspor
15:00
1. FC Saarbrucken
1. FC Tatran Presov
15:30
MFK Dukla Banska Bystrica
Aston Villa
16:00 2 : 2 MS
MS
Brighton & Hove Albion FC
Fortuna Sittard
16:00 0 : 3 MS
MS
Livingston FC
PAS Lamia 1964
17:00
Volos NPS
Sochaux
18:00 0 : 3 MS
MS
Stade Reims
OGC Nice
18:00 4 : 1 MS
MS
Standart Liege
Arsenal FC
18:30 3 : 0 90'
90'
Olympique Lyon
Al Hilal (KSA)
19:00
Newcastle United FC
Beşiktaş
19:00
Royal Charleroi
Getafe
20:00 0 : 0 16'
16'
Guadalajara Chivas
Elche
22:15
Leeds United
Portekiz - Lig Kupası
CD Feirense
19:30 1 : 2 DA
DA
Santa Clara Azores
GD Chaves
22:00
FC Porto
UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar
Vllaznia Shkoder
20:45
Paris Saint-Germain FC
Vfl Wolfsburg
20:45
AS Roma
Real Madrid
23:00
Chelsea Fc Women
SKN St. Polten
23:00
Slavia Prague
İspanya - LaLiga 2
Burgos
16:00 1 : 2 MS
MS
Eibar
Lugo
18:15 0 : 1 90'
90'
Sporting de Gijon
UD Ibiza
20:30
Racing Santander
Levante
20:30
SD Ponferradina
Malaga
23:00
Granada
İspanya - Primera Federacion
Ceuta
14:00
Reyes, De Los
Atletico Baleares
14:00
SD Logrones
UD Cornella
18:00 0 : 0 MS
MS
Murcia
Alcoyano
20:00
Athletic Bilbao B
Sabadell
20:45
Real Union Irun
CA Osasuna B
22:00
Gimnastic
İtalya - Serie B
Parma
14:30 0 : 1 MS
MS
Benevento Calcio
Cittadella
17:00 0 : 3 MS
MS
SSC Bari
Cosenza Calcio
17:00 1 : 1 MS
MS
Brescia
Genoa GFC
17:00 2 : 0 MS
MS
FC Sudtirol Bolzano
Modena FC
17:00 2 : 2 MS
MS
Venezia FC
Perugia Calcio SPA
17:00 0 : 0 MS
MS
SPAL
Reggina 1914
17:00 0 : 3 MS
MS
Frosinone Calcio
AC Pisa 1909
20:00 0 : 0 13'
13'
Ascoli
Palermo FC
22:30
Como 1907
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
ADO Den Haag
21:30
Feyenoord Rotterdam
Portekiz - U19 Şampiyonası
Sporting CP
14:00 4 : 1 MS
MS
FC Alverca
Boavista Porto
18:00 2 : 1 MS
MS
Vitoria Guimaraes
CD Tondela
18:00 2 : 2 MS
MS
FC Porto
FC Famalicao
18:00
SC Braga
Pacos Ferreira
18:00 3 : 1 MS
MS
Gondomar SC U19
Gil Vicente
18:00 2 : 2 MS
MS
FC Vizela
Rio Ave FC
18:00 1 : 1 MS
MS
Anadia FC U19
Casa Pia AC
18:00
SCU Torreense
Academica Coimbra
18:00 1 : 2 MS
MS
Vitoria Setubal
CD Nacional Madeira
18:00
Vilafranquense
OS Belenenses
18:00
GD Estoril Praia
SL Benfica
18:00
Maritimo
İskoçya - Challange Kupası
Falkirk FC
22:45
FC Dundee
Azerbaycan - Azerbeycan Kupası
Zira FK
17:00 1 : 0 MS
MS
Neftchi Baku PFC
Karabağ FK
19:30
Gabala FK
BAE - Başkanlar Kupası
FC Baniyas
15:45
Masfoot Sports Club
Al Ain FC
15:45
Dibba Al Fujairah
AL Arabi (UAE)
18:30
Ajman Club
Al Urooba UAE
18:30
Khor Fakkan Club
Bahreyn - Premier Lig
Manama Club
17:30 1 : 1 MS
MS
AL Bahrain
EAST RIFFA
18:30 2 : 3 87'
87'
Al-Ahli SC Manama
AL-SHABBAB
20:30
AL Khalidiyah
Brezilya - Paulista, Women
Santos FC SP
03:30 1 : 0 MS
MS
Sao Paulo FC SP
Red Bull Bragantino SP
21:00
SC Corinthians SP
Çin - Çin Süper Ligi
Shanghai Jiading Huilong
09:00 2 : 1 MS
MS
Nantong Zhiyun FC
Zibo Cuju FC
09:00 0 : 1 MS
MS
Kunshan FC
Sichuan Jiuniu
09:00 0 : 1 MS
MS
Suzhou Dongwu
Liaoning Shenyang Urban FC
09:00 1 : 2 MS
MS
Qingdao Youth Island
Endonezya - Liga 1
PSS Sleman
11:15 0 : 1 MS
MS
Madura United
PSM Makassar
11:15 3 : 1 MS
MS
Persita Tangerang
Persib Bandung
12:00
ER
Borneo Samarinda
Bali United FC
14:15 3 : 0 MS
MS
Bhayangkara FC
Ermenistan - Premier Lig
FC Shirak Gyumri
15:00 2 : 0 MS
MS
FC Noah Yerevan
FC Ararat Yerevan
17:00
FC Bkma Vagharshapat
Etiyopya - Premier Lig
Ethiopian Coffee SC
16:00
Hadiya Hossana FC
Wolkite City FC
19:00
Ethiopian Medhin
Fildişi Sahili - Lig 1
Racing Club Dabidjan
18:30
SC Gagnoa
Asec Mimosas
21:00
Lys Sassandra
Guatemala - Liga Nacional. Açılış
Comunicaciones FC
04:00 0 : 1 MS
MS
CSD Coban Imperial
Gürcistan - Erovnuli Liga
FC Gagra
12:00 2 : 0 MS
MS
FC Spaeri
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Atk Mohun Bagan
17:00 1 : 0 MS
MS
Jamshedpur FC
Hindistan - I-Ligi
Aizawl FC
11:30 1 : 0 MS
MS
North Eastern re Organising Cultural Association FC
Trau FC
14:00 2 : 0 MS
MS
Punjab FC
İspanya - Tercera Federacion, Group 1
Viveiro CF
14:00 2 : 0 MS
MS
Alondras CF
Gran Pena FC
14:00
Rapido de Bouzas
Racing Club Villalbes
14:00 0 : 0 MS
MS
CD Barco
Silva SD
14:15
Csd Arzua
CA Arteixo
19:00
CD Estradense
CD Choco
19:00
Arosa SC
UD Ourense
19:00
RC Deportivo Fabril
UD Somozas
19:00
UD Paiosaco
İspanya - Tercera Federacion, Group 10
Conil CF
14:00
Cordoba CF B
AD Cartaya
14:00
CD Gerena
CD Rota
14:00
Coria CF
CA Antoniano
18:30
CD Pozoblanco
Espeleno Atletico
19:00
Puente Genil FC
Bollullos CF
19:00
Xerez
CD Ciudad de Lucena
20:00
Ayamonte CF
İspanya - Tercera Federacion, Group 12
CD La Cuadra
15:00
UD San Fernando
İspanya - Tercera Federacion, Group 16
Racing Rioja CF B
18:00 1 : 3 MS
MS
Cdfc La Calzada
Casalarreina CF
18:00
SD Oyonesa
İspanya - Tercera Federacion, Group 5
CF Peralada
18:30
UE Rapitenca
İspanya - Tercera Federacion, Group 9
UD Almeria B
14:00 0 : 0 MS
MS
Motril
Atletico Malagueno
14:00 0 : 0 MS
MS
UD Torre Del Mar
Arenas Armilla CD
14:00
El Palo FC
Udc Torredonjimeno
14:00 2 : 0 MS
MS
Atletico Porcuna CF
FC Malaga City
14:00
CD Huetor Vega
CD Huracan Melilla
14:45
Marbella
CD Torreperogil
17:00
CD Estepona
CD Torreperogil
19:30
UD Maracena
İsrail - Ligat Al, Women
Hapoel Beer Sheva
01:00
ER
Hapoel Nir Ramat Hasharon
Maccabi Girls Emek Hefer
01:00
Kiryat Gat SC
Hapoel Katamon Jerusalem
01:00
Hapoel Petach-Tikva
Maccabi Talents Hadera
01:00
ASA Tel Aviv University SC
Hapoel Nir Ramat Hasharon
18:20
Maccabi Talents Hadera
Hapoel Marmorek Rehovot
20:00
Hapoel Nir Ramat Hasharon
Kiryat Gat SC
20:30
ASA Tel Aviv University SC
Hapoel Petach-Tikva
21:30
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Girls Emek Hefer
21:30
Hapoel Katamon Jerusalem
İsrail - Premier Lig Kupası
FC Ashdod
20:00
Maccabi Bnei Reina
Hapoel Beer Sheva FC
21:00
Hapoel Tel Aviv FC
Maccabi Haifa FC
21:15
Bnei Sakhnin FC
İsrail - Ulusal Lig
Hapoel Nof Hagalil FC
20:30
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
20:30
Maccabi Kabilio Jaffa
Hapoel Petah Tikva FC
20:30
Hapoel Afula FC
Kolombiya - Primera A, Kapanış
CS Deportes Pereira
03:00 0 : 0 P: 4 - 3
MS
Independiente Medellin
Kuveyt - Crown Prince Kupası
Al-Salmiya SC
16:00
AL Sahel
Al-Arabi (Kw)
19:00
Qadsia SC
Malta - Challange Ligi
Attard FC
16:00 1 : 1 MS
MS
ST Andrew FC
Fgura United FC
16:00
Vittoriosa Stars
Naxxar Lions FC
18:30
Melita FC
Lija Athletic
18:30
San Gwann FC
Malta - Süper Kupa
Hibernians FC Paola
18:00
Floriana FC
Mısır - Premier Lig
Enppi Club
15:45 0 : 0 MS
MS
Haras El Hodood
Smouha SC
15:45 1 : 2 MS
MS
Aswan Fc
Future FC
18:00 1 : 0 MS
MS
Al İttihad Al Sakandary
Ceramica Cleopatra
20:00 0 : 0 16'
16'
Ismaily Sc
Nikaragua - Primera Division
Managua FC
01:00 0 : 0 MS
MS
Real Esteli FC
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
Sur SC
15:30
Al-Ittihad Club
Al Musannah SC
18:30
Al-Nahda
Romanya - Romanya Kupası
FC Botosani
21:00
Fotbal Club FCSB
CS Mioveni
21:00
FC Uta Arad
ASC Otelul Galati
21:00
FC Buzau
Ruanda - National League
AS Kigali
19:00
Apr FC
Slovenya - PrvaLiga
Olimpija Ljubljana
19:30 0 : 0 45'
45'
Mura Murska Sabota

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.