Hakkımızda

MERHABA

Gelibolu Gaste “Sadece Doğruları Yazar” sloganıyla sizlerle.
Sloganımızdan da anlaşılacağı üzere, hedefimiz sadece doğruları yazmak.

Amacımız doğru ve güncel haberleriyle, tarafsız ve objektif bakış açısıyla, katılımcı ve paylaşımcı yaklaşımıyla, haber yorum karışımıyla, Gelibolu başta olmak üzere ülkemizde ve dünya’da olup biten her şeyi sizlerle paylaşmak.

Gelibolu Gaste, bir bakıma Gelibolu’nun sesi olsun istiyoruz, Gelibolu’nun gözü kulağı olsun istiyoruz, Gelibolu’nun dış dünyaya açılan penceresi olsun istiyoruz, Gelibolu’nun tanıtımına, gelişmesine, Gelibolu’nun ekonomisine katkımız olsun istiyoruz, Gelibolu Gaste Gelibolu’dan dünyaya herkesin, her kesimin sesi olsun istiyoruz, Gelibolu Gaste olarak köşe yazarlarımızla, seçkin konu ve konuklarımızla sizlerle birlikte olalım istiyoruz.

Çok şeymi istiyoruz!
Kesinlikle hayır…
Öyleyse;
Gelibolu Gaste olarak, her zaman ve her yerde doğruların yanında olacağımıza söz veriyoruz.
Çünkü gücümüzü sizlerden alacağımızı biliyoruz.
Saygılarımızla…

Gelibolu Gaste Yayıncılık

BİZ KİMİZ ?

Uzun yılların verdiği tecrübemize dayanarak, daha doğrusu uzun yıllardan bu yana yapmakta olduğumuz yayıncılığı, bir bakıma içimizdeki ukdeyi sanal ortamda gerçeğe dönüştürmeye karar verdik.

İlk işimiz yüzyılın buluşu internet ile sizlerle olan birlikteliğimize başlamak olsun istedik.
Öncelik sırasına göre Gelibolu Gaste ile başta yerel haberler olmak üzere, yurttan ve dünyadan son dakika gelişmelerini sizlere iletelim istiyoruz. Gelibolu Gaste olarak tarafsız ve yasalara uygun davranmayı kendisine ilke edinmiş bir medya kuruluşu olarak hizmet edelim istiyoruz.

Bu süreçte umuyoruz ki, sizlerde bizlerle birlikte olun.

www.gelibolugaste.com

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.