Güncel Haber: Başkan Gökhan Engelli Personeli İle Buluştu *** Mutlu Son "Merve" Kazandı *** Kaymakam Abacı Burhanlı Köyünde *** Eşit Bir Dünya Kurmaya Kararlıyız *** Gelibolu’da Engelliler Günü Etkinliği *** Başkan Özacar, Engelliler Derneğini Ziyaret Etti *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

“Uzat Kolunu Türkiye”

Sağlık Yönetimi Bilim Uzmanı Dr. Feza Şen ile Sağlık Hukuku Yazarı Av. Arb. Ümit Erdem tarafından hazırlanıp sunulan 26. “Tıp Hukuku Söyleşileri” programı; “Uzat Kolunu Türkiye” Aşı Hakkı ve Yükümlülüğü..

“Uzat Kolunu Türkiye”
Yayınlanma: Güncelleme: 522 Okuma

Sağlık Yönetimi Bilim Uzmanı Dr. Feza Şen ile Sağlık Hukuku Yazarı Av. Arb. Ümit Erdem tarafından hazırlanıp sunulan 26. “Tıp Hukuku Söyleşileri” programı; “Uzat Kolunu Türkiye” Aşı Hakkı ve Yükümlülüğü başlığı ile yayınlanacak ve çok önemli bir bilim insanını ağırlayacak.

26 Aralık 2020, Cumartesi saat 17:00’da başlayacak, ücretsiz, canlı ve online yayınlanacak Söyleşi’ye; Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Saltık konuk olarak katılacak.

“Zorunlu Aşı Uygulaması” ile ilgili Yüksek Lisans Tezi de bulunan Prof. Dr. Ahmet Saltık’ın konuk olacağı Söyleşi’nin yapımcılarından Av. Arb. Ümit Erdem şunları söyledi; “Salgınla flört edilemeyeceği ve bu gidişle hasta seçmek zorunda kalınabileceği uyarısında bulunan, aşı reddi sorununun giderek büyüdüğünü hatırlatan ve geçtiğimiz günlerde de, Korona Salgını’nı Aşı ile yenebiliriz diyerek, “Uzat Kolunu Türkiye” sloganı ile çok anlamlı bir duyuru yapan Prof. Dr. Ahmet Saltık’ı konuk edecek olmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu ve “Evde Kal” çağrısına uyduğumuz bu (26.12.2020) pazar gününde, herkesi Söyleşi’mize davet ediyoruz.”

MedikalAkademi web sayfasından ve sosyal medya hesaplarından eşzamanlı ve canlı yapılacak yayında, izleyici sorularına da yer verilecek.

Uzat Kolunu Türkiye: Aşı Hakkı ve Yükümü

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.