Son Dakika Haberler

Organizatör Onur Sabırlıoğlu

Organizatör Onur Sabırlıoğlu
Okunma : 138 views Yorum Yap

Röportaj bölümümüzde genç bir organizatör ile birlikteyiz.

Bu genç 1990 yılında Gelibolu’da doğmuş ve 16 yaşına kadar da Gelibolu’da yaşamış.

Yani 16 yaşına kadar Gelibolu’nun havasını solumuş, suyunu içmiş, sokaklarını arşınlamış.
Daha sonra ailesiyle birlikte Kıbrıs’a taşınmış ve oraya yerleşmişler.

Organizasyon işlerine Kıbrıs’ta başladım diyor ve şuana kadar 100 kadar parti ve sanatçı organizasyonu yaptığını belirtiyor.

Ortağıyla birlikte şuana kadar birçok sanatçı ve dj’leri Kıbrıs’a getirdiklerini belirtirken, Gelibolu’lu olduğunu da her yerde ve her fırsatta dile getirdiğini söylüyor gururla.

Türkiye’de Erkan Şen ve Ümit Akdeniz isimli dj’lerin menajerliğini yapmaktaymış, kısa bir sürede olsa Reina müzik direktörü Ufuk Akyıldız’ın da menajerliğini yapmış.

Şuan da Akasya Durağı dizisinde oynayan Ece Filiz içinde uğraşmaktayım diyor ve çok yakında Türkiye çapında ses getirecek konsept parti yarattık, önümüzdeki yıllarda bir çok şehir ve ülkede bunları gerçekleştireceğiz diyor.
Çeşme de organizasyonları olduğunu ve işlerinde adım adım ilerlediklerini belirtmekten de geri kalmıyor sohbetimiz sırasında.

Peki kim bu genç adam?

Röportajımızın konuğu Onur Sabırlıoğlu.

İşte Onur Sabırlıoğlu ile gerçekleştirdiğimiz röportajımız;

Osman Okan : Bu işe nerede ve ne zaman başladınız?

Onur Sabırlıoğlu : Kıbrıs’da Başladım. Ünlü sanatçılar için reklam ekipleriyle birlikte reklam ve organizasyona destek olarak başladım ve arkası geldi.

Osman Okan : Şimdiye dek nerelerde ve ne tür organizasyonlarda bulundunuz?

Onur Sabırlıoğlu : Kıbrıs, İstanbul ve Çeşme’de organizasyonlarımız oldu. Türkiye’nin bir çok ünlü sanatçı ve dj’leriyle çalıştık. Halil Sezai, Demet Akalın, Duman, Teoman, Yeni Türkü, Suat Ateşdağlı ve Burak Yeter gibi ünlü isimlerle çalışmalar yaptık ve bunun haricinde yaklaşık 100’ün üstünde partimiz oldu.

Osman Okan : Bulunduğunuz konumu yeterli buluyormusunuz yoksa kafanızda başka türde projeler var mı?

Onur Sabırlıoğlu : Tabii ki de daha iyi yerlere gelmek için çalışıyorum ve şu anda ortağımla birlikte Türkiye’de tek olan konsept parti projesini kurduk, önümüzdeki yıllarda daha geniş bir biçimde Türkiye’de ismimizi duyuracağız.

Osman Okan : Gelibolu ve çevresinde de bir organizasyon yapmayı düşünüyormusunuz?

Onur Sabırlıoğlu : Evet çok isterim fakat, biraz bazı şeylerin olgunlaşması lazım. Bir iş yapacakken bir yerde, o yerin tüm özelliklerini ele almak gerekiyor. Eğer şartlar uygun olursa önümüzdeki yıl festival haricinde bir yere bir sanatçı getirmek istiyorum.

Osman Okan : Bizlerde Gelibolu Medya ailesi olarak, Onur Sabırlıoğlu’na verdiği içten ve samimi cevaplar için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diyoruz.

(Eski Site Okunma Sayısı: 34208)