Son Dakika: Çocuklardan Kaymakam Abacı’ya Ziyaret *** Kerem Aktürkoğlu’nu Yedirmeyiz *** Başkan Soyuak Koltuğunu Çocuklara Bıraktı *** CHP’li Güneşhan; “23 Nisan Bağımsızlığın Sembolüdür” *** Kasten Adam Öldürme Suçundan 9 Gözaltı *** Bir Denizkestanesinin Anıları *** Gelibolu’da 23 Nisan Çocuk Şenliği Yapıldı*** Başkan Soyuak “Gelibolu Cumhuriyete Yakışır Bir Kent Olacak” *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

19 Mayıs Kutlu Olsun

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkmak ve gençlerimizin hayal ve ideallerine destek olmak, en öncelikli toplumsal sorumluluğumuzdur. Çağdaş, laik, demokratik ve hukukun..

19 Mayıs Kutlu Olsun
Yayınlanma: 528 Okuma

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkmak ve gençlerimizin hayal ve ideallerine destek olmak, en öncelikli toplumsal sorumluluğumuzdur.

Çağdaş, laik, demokratik ve hukukun üstünlüğüne dayalı bir Türkiye için 103 yıl önce bugün Samsun’a ilk adımı atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Cumhuriyetimizin kurucu kuşaklarını saygı ve minnetle anıyoruz.

Cumhuriyetimiz 100’üncü yılına yaklaşırken, atılan o ilk adımın anlamına sahip çıkarak, Cumhuriyet değerlerine dayalı bir geleceğin heyecanını, umudunu, dinamizmini yaşatmaya devam ediyoruz. Cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkmak ve gençlerimizin hayal ve ideallerine destek olmak, en öncelikli toplumsal sorumluluğumuzdur.

Ulu Önder Atatürk’ün gençlere armağan ettiği bu önemli gün, ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz gençlere duyulan güveni gösterirken, bizlere de gelecek kuşaklara potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri bir ortam sağlama sorumluluğumuzu hatırlatıyor. TÜSİAD olarak; gelişmiş, saygın, adil ve çevreci bir Türkiye hedefini, ancak insanı, bilimi ve kurumları önceliklendiren bir kalkınma anlayışıyla hayata geçirebileceğimize inanıyoruz.

Bu kapsamda nitelikli ve fırsat eşitliğine dayalı eğitim, bilim, özgürlükler, hukukun üstünlüğü, toplumsal cinsiyet eşitliği, kapsayıcılık ve iklim krizine duyarlılık gençlerimize daha iyi bir gelecek sunmak için taviz vermeden ilerlememiz gereken alanlardır. Yenilikçi bakış açıları, yaşam tarzları, düşünme ve öğrenme biçimleri ve umutları ile tüm gençlerimiz ülkemizin en büyük potansiyelidir.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.