23 Nisan Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun

Tüsiad tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayınlandı. Tüsiad tarafından yayınlanan mesaj şöyle: “Gelişmiş, saygın, adil ve çevreci bir Türkiye’nin inşası ancak bilimsel ve eleştirel..

23 Nisan Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun
Son Güncelleme:383 Okuma Whatsapp

Tüsiad tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayınlandı.

Tüsiad tarafından yayınlanan mesaj şöyle:

“Gelişmiş, saygın, adil ve çevreci bir Türkiye’nin inşası ancak bilimsel ve eleştirel düşünebilen, yenilikleri takip eden, öğrenen ve uygulayan, çevreye duyarlı ve farklılıklara saygılı bir nesille mümkün olacaktır”.

Eşitliğe ve özgürlüğe dayalı bir geleceğin, milli birlik ve toplumsal çoğulculuğumuzun temeli olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunu kutluyor, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyetimizin tüm kurucu kuşaklarını saygı ve minnetle anıyoruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza bilimsel, toplumsal, demokratik ve ekonomik açıdan gelişmiş bir ülke bırakma sorumluluğumuzu da bize hatırlatmaktadır. Bu sorumluluğu yerine getirebilmek için çocuklarımıza hayal etmelerini ve hayallerini gerçekleştirmelerini destekleyecek becerileri kazandıracağımız bir eğitim ve öğrenme ekosistemi yaratabilmemiz önceliklidir. Çocukların fırsat eşitliği içinde kaliteli eğitime erişimleri ve sağlıklı bireyler olarak gelişmeleri için uygun ortamı sunabilmek en önemli görevlerimiz arasındadır.

Gelişmiş, saygın, adil ve çevreci bir Türkiye’nin inşası bilimsel ve eleştirel düşünebilen, yenilikleri öğrenen ve uygulayan, çevreye duyarlı ve farklılıklara saygılı bir nesille mümkün olacaktır. İş dünyası olarak, çocuklarımızın potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri, Cumhuriyet değerleri ışığında özgür düşüncenin, laikliğin ve hukukun üstünlüğünün esas alındığı bir geleceğin inşası için çalışmaya devam edeceğiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.